Cher Cher komentáře u knih

Obnažená Paříž Obnažená Paříž Stephen Clarke

Je to takový jiný turistický průvodce. Spíše pro někoho, kdo se chystá žít v Paříži delší dobu.

14.02.2019 3 z 5

Charakter mlčel a mluvilo tělo Charakter mlčel a mluvilo tělo Halina Pawlowská

Trochu jsem toho od knihy čekala více. Nějak mě tento humor úplně neoslovil.

09.02.2019 2 z 5

V oblaku dezinfekce V oblaku dezinfekce Ivanka Devátá

Skvělé. Velmi vtipné čtení. Moc jsem se pobavila.

17.01.2019 5 z 5

Faktor Merde Faktor Merde Stephen Clarke

Jako vždy Paul West nezklamal :-)

30.12.2018 4 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Když jsem knihu našla v Bibliobusu, tak jsem si vzpomněla na svá maturitní léta. Ze zvědavosti jsem si knihu půjčila. Byla jsem mile překvapena, že je to vlastně velmi krásný příběh.

12.11.2018 4 z 5

Vůně posečené trávy Vůně posečené trávy Ivanka Devátá

Jako obvykle mě knížka od Ivanky Deváté nezklamala. Tentokrát to bylo takové hezké pohlazení po duši.

22.10.2018 4 z 5

Strašné! Vůbec se mi to nelíbilo. Vtipné mi to nepřišlo. Po první třetině jsem přeskakovala kapitoly, které se vrací do minulosti staříka, jen abych věděla jak příběh dopadl. Pořád jsem čekala, že se to ještě nějak rozjede. Bohužel, přišlo jen moje velké zklamání.

16.10.2018 1 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Moje první kniha od této autorky. Duo Kovacs a Lisková se mi líbilo. Závěr knihy byl velmi překvapivý. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

23.09.2018 4 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Velmi pěkně napsaný příběh, který donutí k zamyšlení. Pro mě měl i překvapivý konec.

04.09.2018 5 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Moc hezky se to četlo. Taková pěkná romantika. Nejvíce se mi líbilo popisování indických měst a lidí.

10.08.2018 5 z 5

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Kniha se mi líbila. Dobře se četla. Konec trochu nečekaný, ale dojemný.

31.07.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Taková letní oddychovka. Jen si nejsem jista, zda budu knihy této autorky vyhledávat.

14.07.2018 2 z 5

Deník raka Deník raka Tereza Schillerová

Skutečně velmi otevřená a upřímná zpověď autorky. Někdy mi až vháněla slzy do očí.

22.06.2018 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Napínavé, občas i drsné. A tento díl byl i velmi smutný.

20.04.2018 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Trochu jsem se obávala, že se mi to nebude líbit, protože historické romány nemám ráda. Ale bylo to naprosto úžasné. Krásný příběh. Už se těším na další díl.

03.02.2018 5 z 5

Důchodkyně nestřílejte Důchodkyně nestřílejte Marcela Mlynářová

Vtipně napsané, příjemné čtení. Pobavila jsem se.

26.12.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Opravdu krásný příběh.

02.11.2017 5 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Moc pěkné čtení. Obyčejný příběh ze života, ale velice pěkně se četl.

01.09.2017 5 z 5

Dvě slova jako klíč Dvě slova jako klíč Josef Formánek

Po přečtení Prsatého muže a zloděje příběhů jsem se zařekla, že už žádnou Formánkovu knížku číst nebudu. Na doporučení jsme si vypůjčila Dvě slova jako klíč.
První třetina knihy se četla dobře, autor se věnuje zajímavým tématům ze života. Zbytek knihy byl však pro mě totální magořina. Formánek není autor pro mě. Nikdy více.

20.08.2017 2 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Napínavý příběh, který se dobře četl.

13.08.2017 4 z 5