Čtenář_z_Východ Čtenář_z_Východ komentáře u knih

Dvě tváře lásky Dvě tváře lásky Marie Hamáková

Tahle knihy moc nečtu, ale koupila si ji manželka a než se k ní dostala, tak jsem do ní mrknul a nakonec ji zhltnul celou. Přecejen, téma vztahu snachy a tchýně je vždy velmi živé (každý z nás to zná :-D ). Líbil se mi příběh Matyldy a Jakuba, protože Matylda mi ze začátku přišla taková dost naivní, někdy až hodně :-) Ale vytrval jsem, protože mě zajímalo, jak se to celé vyvrbí. Nakonec jsem si Matyldu docela i oblíbil. Co vyloženě oceňuju, je postava Jany. Za mě - totálně skvělá postava, která má hloubku, příběh a třebaže tu má působit jako záporná postava, čtenář si ji fakt oblíbí. je správná mrcha :-D :-D Myslím, že se autorce kniha povedla, jelikož mě zaujala i přesto, že nejsem cílovka. A když ještě krátce zmíním erotické scény - líbily se mi. Jsou neotřelé a totálně odlišné než v jiných knihách. Konečně máme možnost vidět, že i ženy mohou být dominantní a aktivní, ne jen pasivní husy, které jdou z každého do mlob a rády se poddají všem. je to příjemné osvěžení. Jsem zvědav, jestli autorka bude pokračovat dalším dílem....P.S. Manelce se kniha také líbila, ale není zvyklá psát recenze ;-)

14.10.2024 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Super příběh o chlapci a drakovi. Hodně se mi líbil. Četl jsem tuto knihu až po shlédutí filmu a musím říci, že flmové zpracování tohoto příběhu je těžký aušus. Jdu hned na další knihy série

27.09.2024 5 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Jednoznačně fantasie. Druhý díl rozhodně nezklamal a těším se na další.

30.09.2024 5 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Super kniha. Moc jsem si oblíbil Tungdila a vůbec všechny trpaslíky. jou fakt skvělí..

30.09.2024 5 z 5

Adventní kletba Adventní kletba Vlastimil Vondruška

Skvělá kniha. Oldřich z Chlumu je prostě moje krevní skupina.

27.09.2024 4 z 5