cukrovka cukrovka komentáře u knih

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Pěkné zakončení celé série. Čtivá romantika se zajímavými a sympatickými hlavními hrdiny.

30.11.2022 4 z 5

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

Oddechová historická romance. Tímto dílem série jsme se dostali z Londýna na Vysočinu. Začátek byl trochu nudnější, ale v závěru je akce a napětí dost. A samozřejmě i romantiky je zde tak akorát.

25.11.2022 4 z 5

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

(SPOILER) Čtivá romantická oddechovka. Skotský Romeo a Julie, ale se šťastným koncem. Vtip, romantika, napětí.

22.11.2022 5 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Příjemná čtivá romantika. Jednoduchý předvídatelný děj jako dělaný na odreagování. Sympatická hlavní dvojice, ale i vedlejší postavy dávají tušit, že další díly mohou být zajímavé.

22.11.2022 5 z 5

19. Vánoce 19. Vánoce James Patterson

Tak tenhle díl mě úplně nezaujal. Přišlo mi to moc chaotické a nelogické.

18.11.2022 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Opět velmi příjemné čtení. Autorka udržuje vysoký standard v rámci tohoto žánru a série. Zajímavý hlavní hrdinové se svými traumaty a na pozadí příběhu stále zůstávají naši staří známý z BAM.

18.11.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Opět příjemný a čtivý díl série. Prostě taková romantická pohádka, která je hezky napsaná. Příběh je milý občas vtipný a nechybí ani trochu dramatické zápletky. Hlavní hrdinové prožili v minulosti zklamání, ale spolu vše dokážou překonat.

17.11.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Posloucháno jako audiokniha. Příjemný romantický příběh který vás nenásilnou formou seznamuje s životním stylem hygge a krásami Kodaně.

14.11.2022 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

I tento díl série byl zajímavý a čtivý. Oddechová pohádka pro romantičky. Sympatická dvojice hlavních postav, humor, špatné dětství, láska, erotika. A stále je tam i propojení s předešlými dvojicemi. Super čtení.

13.11.2022 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Další povedený díl o přátelích z BAM. Čtivá romantická oddechovka. Líbí se mi, že se zde objevují i dvojice z minulých dílů.

11.11.2022 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Příjemná a čtivá romantika. Děj nepřekvapí, ale romantičky budou spokojené. Bohatý krasavec s problematickým dětstvím a dívka schopná velké empatie. Kromě hlavní dvojice se zde objevují i postavy z minulého dílu.

07.11.2022 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Příjemné, čtivé, předvídatelné, tak jak u těchto příběhů očekávám. Taková romantická oddechovka u které si odpočinu a mohu se těšit i na další příběhy přátel.

06.11.2022 4 z 5

18. rukojmí 18. rukojmí James Patterson

Opět zajímavý příběh. Tentokrát se vrátíme o pět let zpět a při vyšetřování zločinu se propojí práce Lyndsay a jejího manžela. Jako vždy mi vyhovovali krátké kapitoly a střídání vyprávějících.

05.11.2022 4 z 5

Sedmnácté znamení Sedmnácté znamení James Patterson

Další zajímavý díl Ženského vyšetřovacího klubu. Vyhovuje mi autorův styl psaní. Má to spád, napětí. Na čtivosti přidávají krátké kapitoly a prolínání dvou případů (hledání vraha bezdomovců a znásilnění muže ženou).

02.11.2022 4 z 5

Šestnáctá lež Šestnáctá lež James Patterson

Čtivý a napínavý detektivní příběh, vlastně dva. Dva vrazi, každý jiný, ale oba sériový šílenci. Líbí se mi krátké kapitoly a střídání dějových linek.

30.10.2022 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Opět zajímavé čtení. Autorka drží svůj vysoký standart. Kromě detektivního příběhu se nám dostává i popis krásné přírody Beskyd a svérázných obyvatel těchto hor.

29.10.2022 5 z 5

Aféra s křečkem a jiné povídky Aféra s křečkem a jiné povídky Jaroslav Hašek

Při čtení těchto povídek jsem měla dost problém se zastaralým jazykem. Nemohu popřít, že některé povídky (např. Aféra s křečkem, Hodina pravopisu) byly vtipné, ale další (např. Beťárská povídka, Posvícení v Křivici) zase dost nudné.

27.10.2022 3 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Čtivá oddechovka plná vánočního klišé. Vše je předvídatelné, tak jak to od tohoto druhu literatury očekávám, ale přesto mi tam něco scházelo. Možná málo jiskření a vtipu mezi hlavními hrdiny, nudné popisy výzdoby a ozdob.

27.10.2022 3 z 5

Vždyť jde jen o manželství Vždyť jde jen o manželství Jo Beverley

Nudné a zdlouhavé. A ani mezi hlavními hrdiny to správně nejiskřilo.

24.10.2022 3 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Příjemné a milé čtení. Krásná čeština a inteligentní humor který je autorovi vlastní.

22.10.2022 5 z 5