cukrovka cukrovka komentáře u knih

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Celá série je velmi čtivá. Erotická oddechovka se zajímavým příběhem.

29.07.2022 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Posloucháno jako audio kniha, takže holandská jména a názvy mi vůbec nevadili. Autorka mě opět dokázala zaujmout velmi zajímavým a napínavým příběhem ze zajímavého prostředí holandského ostrova. Vrah byl pro mě dost překvapivý a rozhodně jsem ho neodhalila.

29.07.2022 5 z 5

Kavárna na konci ulice Kavárna na konci ulice Clare Pooley

Příjemný příběh ve kterém jeden deník spojí několik lidí kteří by se jinak nedali vůbec dohromady. Příběh je dost nepravděpodobný, ale milý a hezky se četl.

24.07.2022 5 z 5

Co Vy na to, pane Šmoldasi? Co Vy na to, pane Šmoldasi? Ivo Šmoldas

Při čtení mi chyběl pouze autorův hlas, který je jedinečný. Občas se některé myšlenky opakovali, ale rozhodně fejetony pobavili.

24.07.2022 4 z 5

Pachuť smrti Pachuť smrti P. D. James (p)

Klasická detektivka z anglického venkova. Pomalé tempo, spousta popisů míst, lidí, vztahů, motivů a přesto zajímavé a napínavé.

14.07.2022 4 z 5

Smrt kriminalisty Smrt kriminalisty P. D. James (p)

Výborná detektivka z anglického venkova. Poklidné vyšetřování bez dramatických zvratů. Je zde mnoho postav jejichž osudy jsou vzájemně propojeny. V samém závěru je nám odkryt až banální důvod k vraždě.

08.07.2022 5 z 5

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Tak jak už jsem si u tohoto autora zvykla, jedná se o velmi čtivou detektivní jednohubku. I když byl začátek trochu nudný, příběh nabral na zajímavosti a napětí. Líbí se mi, jak autor dokáže využít mediálně známé kauzy a vytvořit zajímavý a napínavý příběh.

02.07.2022 5 z 5

Housle v kravíně Housle v kravíně Bohumil Kos

Příjemné čtení. Povídky o životě v malé vesničce viděno očima dítěte.

02.07.2022 5 z 5

Letenka z džungle Letenka z džungle Sandra Brown

Čtivá romantická oddechovka. Jednoduchý a předvídatelný příběh který si ráda přečtu po náročném dni.

29.06.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Zajímavý a čtivý příběh. Kniha má spád a autorka nám předkládá hodně podezřelých. Už od půlky jsem pachatele vytušila a dost mě iritovala naivita hraničící s hloupostí hlavní hrdinky.

29.06.2022 4 z 5

Praha záhadná a tajemná Praha záhadná a tajemná Vladimír Soukup

Krásná a zajímavá knížka o Praze. Knížka je tištěna na křídovém papíře, doplněná krásnými fotkami, ale dojem kazí překlepy. Ten neodpustitelný je na str.134 kde je napsáno, že atentát na R.Heydricha byl v proveden r.1945.

25.06.2022 4 z 5

Útěk postřeleného zajíce Útěk postřeleného zajíce Helena Šmahelová

Autorku znám z dětství, kdy jsem četla její knížky pro děti a mládež, které jsem měla ráda. Díky čtenářské výzvě jsem se k této autorce vrátila.
Příběh byl pro mě z počátku nesrozumitelný a nezajímavý. Postupně mě autorka do děje dokázala vtáhnout. Moc mi nevyhovoval styl jakým je knížka napsaná. Přišel mi strohý, reportážní.

25.06.2022 3 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Zajímavý a velmi čtivý příběh. Je zde krásně nakombinováno napětí a romantika. Nadprůměrně inteligentní hlavní hrdinka s problémy v sociálních interakcích mě bavila.

18.06.2022 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Čtivá erotická oddechovka. Zajímavý příběh, který nenudí.

17.06.2022 5 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Velmi čtivě napsaná knížka i když mě ze začátku trochu nudil podrobný popis všech opatření a pomůcek které Alex používala. Příběh byl zajímavý a propracovaný do nejmenších podrobností a hlavní hrdinka zaujala svou neotřelostí.

13.06.2022 4 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Čtivý erotický příběh. I když je děj předvídatelný, je zajímavý a napínavý. Skvělé oddechové čtení.

13.06.2022 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Je to taková oddechová jednohubka plná vtipných momentů. Dobrá na odreagování od pracovních stresů.

02.06.2022 4 z 5

Doktore, to byste se divil! Doktore, to byste se divil! Patrick Taylor

Netypický příběh pro tuto sérii. Nevystupují zde naši známý lékaři ani městečko Ballybucklebo, ale celá knížka je věnována hospodyni Kinky a irským legendám.
Příběh se hezky četl, byl zajímavý a napínavý.

30.05.2022 4 z 5

Podivné zásnuby Podivné zásnuby Jayne Ann Krentz

Čtivá romantická oddechovka s detektivní zápletkou. Hlavní hrdinka zaujala svou odvahou a zájmy netypickými pro ženu té doby.

30.05.2022 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Je to taková erotická oddechovka. Málo děje, hodně sexu.

27.05.2022 3 z 5