danuska danuska komentáře u knih

Môj šupák Karol Môj šupák Karol Anna Lackovičová

K tejto knihe som citala vela pozitivnych komentarov a odporucani, ale ked som sa k nej konecne dostala, tak ma sklamala.

Sama mama Sama mama Timea Keresztényi

Kniha sa cita dobre, akurat ma zaraza naivita autorky vo vztahu k muzom, ktora pise o sebe.

Aféry Finy S. Aféry Finy S. Alica Činčárová

Autorka kopiruje styl pisania z knihy PS I love you, teda ze hlavnej hrdinke prichadzaju listy zo zahrobia. Pise o Bratislave, pricom ju vobec nepozna...

Problém na každé riešenie Problém na každé riešenie Kerstin Gier

cakala som viac zabavneho citania.

Bradaté problémy s láskou Bradaté problémy s láskou Lucia Kollárová

Autorka sa v tejto knihe predstavuje ako zena plna komplexov, a to uplne nepochopitelnych.

22.06.2012 odpad!

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Zabavne citanie, dobre som sa pri nej bavila.

Minulosť ťa dostane Minulosť ťa dostane Eva Urbaníková

Kniha, ktoru napisali ludia. Bol to taky ojedinely projekt, ale kniha zrejme velmi neutkveje v pamati.

22.06.2012 2 z 5

Lidi aneb Duch národa je nejlépe cítit v přeplněném autobuse Lidi aneb Duch národa je nejlépe cítit v přeplněném autobuse Milena Holcová

Tato trilogia o cestovani, je brilantna. Skvele napisane, velmi zabavne.
Takychto knih by malo byt co najviac.

Tak čo teda? Tak čo teda? Mina Murrayová

Zbierka fejtonov, ktore boli uverejnovane v casopise Miau.
Velmi prijemne citanie.

Prebuď sa! Prebuď sa! Daniela Peleščáková

Knizka pre mlade baby, velmi mila, sama romantika.

22.06.2012 4 z 5

Gin tonic a uhorka Gin tonic a uhorka Rafaële Germain

Neskutocne nudna kniha. Obalka je velmi pekna a zrejme na tom vydavatel buduje, lebo je skoda penazi.

Anglický denník Lucie H. Anglický denník Lucie H. Paulína Feriancová

Kniha vhodna pre nastrocne slecny, pisana formou dennika. Velmi mi prekaza, ze autorka nazyva Bratislavu Blavou.
Blava je potok pri Trnave.

12.06.2012 2 z 5

Stačí si ﴾ne﴿ želať Stačí si ﴾ne﴿ želať Silvia Havelková

Celkom mila knizka, precitana za den, je v nej humor, aj smutne veci.
Jedina vec, ktora mi prekazala, boli rozne chyby, ktore nechapem, ze si nikto nevsimol.

09.06.2012 3 z 5

Denník poďobaného upíra Denník poďobaného upíra Tim Collins

Nech v tejto knihe nikto nehlada ziadny Twilight!!!! Toto je nahodou celkom zabavna knizka, nieco na styl Mladi v hajzlu, aj ked nie az tak brutalne zabavne.

30.05.2012 3 z 5

Žena vplyvného muža Žena vplyvného muža Adriana Macháčová

Klasicky pribeh o nevere, hlavna hrdinka, utiahnuta myska, uplne zaslepena, ze nevidi, ze okrem muza ju podvadza aj najlepsia kamaratka.
Na konci sa konecne spamata, a pochopi, ze ludia sa nemenia.
Kniha sa cita dobre, podoba sa na Evitovky.

28.05.2012 2 z 5

Krimipoviedky Krimipoviedky Eva Urbaníková

Tym, ze ide o kompilaciu poviedok roznych autorov, je aj ich kvalita rozna. Niektore mi ani neprisli ako krimipoviedky.

26.05.2012 2 z 5

Supertajný denník Lucie H. Supertajný denník Lucie H. Paulína Feriancová

Knizka je skor pre nastrocne slecny, ako pre starsie rocniky, teda aspon mna to az tak nezaujalo. Cakala som viac, a navyse mi vadil vyraz Blava, ako oznacenie hlavneho mesta SR.

26.05.2012 1 z 5

Sexi mamy Sexi mamy Amy Sohn

Osudy styroch hlavnych postav su rozne prepletene, co robi pribeh zaujimavy. Zaroven ukazuje, ze zivot mamiciek v NY je o niecom uplne inom ako u nas.

19.05.2012 2 z 5

Krvavá vášeň Krvavá vášeň Peter Debnár

Kniha je celkom putavo napisana, dobre sa cita, ale je v nej aj dost vela postav, v com som mala celkom chaos.
Koniec som vytusila vopred, takze ma to velmi neprekvapilo.

12.05.2012 3 z 5

Sushi v dushi Sushi v dushi Eva Urbaníková

Nic extra, jedine zaujimave na tejto knihe su vselijake japonske odlisnosti od europskeho sveta. Autorku som teda nepochopila, preco sa silou mocou chcela stat Japonkou. To ze si zobrala idiota celkom chapem, proste nemala ziadny vzor z detstva, tak nemala moznost zistit, co je laska a co nie.

05.05.2012 2 z 5