Abikk Abikk komentáře u knih

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Skvělý psychothiller, přesně tak se mi to líbí. Nutí vás číst a číst, až jste na konci. Dle anotace ve vás hlodá otázka, zda zabila úmyslně či ne. Tentokrát mi to neseplo a jsem ráda, že jsem byla napnutá až do samého konce.

19.01.2023 4 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

(SPOILER) Trochu mi na knize vadilo, že deníkové čtení přebilo vše ostatní. První vražda byla vlastně "vyřešena" tak, že jsem si toho ani nevšimla a konec mi taky wow nepřišel. Jakože prostě jen okno a já čekala, co z toho jejího mlčení nebude. Vrah mi byl jistý už od doby, kdy se potkali. Ale jinak pohodová detektivka :o)

13.10.2022 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha se mi celkem líbila. Neměla takový spád jaký od ní očekáváte po přečtení doporučení, ale určitě je napínavá a do samého konce jsem neměla tušení, kdo je vrahem. Od poloviny jsem už ani netipovala, kdo by jím mohl být.

29.09.2022 3 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Z této knihy mám trochu rozporuplné pocity. Začátek byl super, stránky ubíhaly, ale pak mi to přišlo čím dál více překombinované. Jako konec jsem fakt nečekala a vlasně ani nevím, zda jsem ho pochopila :o)

30.01.2022 3 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Začátek trochu zklamání, ale pak jsem se začetla a bylo to příjemné čtení. Mám paní Klevisovou ráda a teším se na další příběhy :o)

16.06.2021 3 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Opět výborný příběh.

09.11.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Četlo se to samo. Opravdu zajímavý příběh. Doporučuji.

26.08.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Přečteno za půl hodiny. Milá oddychová knížka. Jsem jen 50% jako hlavní hrdinka a strašně mi vadí, že nestihnu přečíst všechny knihy světa :o)

03.02.2020 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Opět výborné čtení.

16.12.2019 5 z 5

Naturalista Naturalista Andrew Mayne

Tak Šelma pro mne byla překvapením. Na začátku jsem to chtěla vzdát, protože mě celkem nudily ty odborný názvy. Pak to ale začalo mít nářez. I když děj byl trochu přetažený za vlasy, nakonec musím uznat, že je to hodně povedený thriller. Jsem ráda, že jsem vydržela až do konce :o)

24.04.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi zajímavý psychothriller. Porucha Jacka mi přišla trochu přetažená, nicméně jsem ještě nic podobného nečetla. Trochu mě od poloviny mátla změna přítomnosti s minulostí.

17.10.2018 4 z 5

Frišta Frišta Petra Procházková

Fajn kniha. Za přečtení určitě stojí, ale četla jsem lepší s touto tématikou.

30.03.2023 3 z 5

Pán much Pán much William Golding

Tento příběh mne nezaujal. Takové okrajové. Nevysvětleno jak se to stalo asi je to účel a kniha se má chápat jinak (myšleno psychologie chlapců). Vadilo mi i tajemno s obludou, což v anotaci není zmíněno a kdyby bylo, nečetla bych.

06.03.2023 2 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Neurazí, nenadchne ....

23.02.2023 3 z 5

Deník uprchlice Deník uprchlice Oksana z Ukrajiny (p)

Poslechnuto za dopoledne. Jak bylo již zmíněno v komentářích, tyto příběhy brzy nahradí příběhy přežívších Holocaustu. Je to dobře, zvěrstva páchaná netvory by se měly uchovávat v paměti a bojovat proti nim.

06.01.2023 3 z 5

La Loba La Loba Alan Russell

Co to bylo? Vůbec jsem nevěděla jak knihu po přečtení ohodnotit ... Mínus sedm posledních kapitol bych dala jasných 5*. Říkala jsem si, co asi tak se bude dít dál a bylo mi jasné, že konec se mi nebude líbit. No stalo se. Více překombinovaný jsem snad nikdy nečetla a ubírám za něj 2* ..... taková škoda :o(

03.11.2022 3 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Po dlouhé době jsem se pustila do 6. dílu Servaze. Úplně jsem zapomněla jak dlouhé jeho knihy jsou. Pro mne zatím jeden ze slabších dílů, ztrácela jsem se v postavách, ale linka s Marianne mne donutila vydržet až do konce, který mne hodně překvapil. Děj byl napínavý, ale těch stránek navíc ..... Nicméně jedu dál v sérii :o)

09.06.2022 3 z 5

Knihkupectví u jezera Knihkupectví u jezera Jenny Colgan

Nejsem příznivec romatických příběhů, ale jsem knihomol a Pojízdný krámek snů mě bavil, protože je o knihách, i když tak trochu okrajově, no a tak jsem musela mít i díl druhý. Z počátku jsem se bála, že knihu odložím, ale jako milovnici detektivek mne do konce táhl osud manželky majitele strašidelného domu. Nakonec jsem nelitovala. Je to hezký příběh :o)

20.08.2021 4 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Jak já jí rozumím :o) Výborné a tak pravdivé.

16.06.2021 4 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Nezklamala. Velmi dobrá a napínavá detektivka.

29.07.2019 4 z 5