DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Pršení je super, tati! Pršení je super, tati! Benjamin Brooks-Dutton

Ztráta kohokoliv je smutná a bolestivá, jistěže. Proto neexistuje být v pohodě a prostě si pro cizí lidi psát a jít s tím do televize a omílat to furt dokola - vám, i kdyby umřelo jen milované zvíře, by se chtělo o tom furt mlet a připomínat si to? Já ztrátu zažila před dvěma roky a tak vím dobře, co to znamená.

Že to vážně není chuť dělit se o to s cizíma. Znám tu nemožnost o tom člověku jen promluvit, vzpomenout na něj, to jak se mi o něm dodnes zdá. Představa že s tím půjdu do tv a budu úplně v poho kecat je prostě NEPŘEDSTAVITELNÁ!!!

Proto tohle hodnocení. Proto, že mě štve jaká z běžné součásti života čiší snaha vydělat na tom.
A jak smutný je, že lidi jsou tak blbí že se tím dají opít a žerou mu to.
Je to hnus prostě.
Ta kniha i autor sám.
(A jinak mi ona cute nepřišla a kluk taky ne, parchantila ho už od mimina).

02.10.2022 odpad!

Řídících Márinka - 1. díl Řídících Márinka - 1. díl Felix Háj (p)

No musím říct že je to Kája v jiným hávu.
Je tu prostě zase znát autorčina tvorba a je tu strašně moc výrazů a hlášek totožných jako z Káji. On už i ten námět - přátelství holky a kluka podobnýho věku je vlastně totéž.
Štve mě tady ta matka řídících. Ta je fakt odporná jak ji za lautr vše trestá. Takoví rodiče někdy v 1893 fakt byli jo, takový pobožný netykavý trubky, co děcko za vše mlátí??? No hnus.
"Dostal proutkem za to, že se pletl mezi školáky." Jako cože, předškoláci nemohli lítat se staršíma?? Tam fakt dostali pro každý ho.no ne?? Jsem na straně 24 a pro to neustálý mlácení děcek pro nic a kopírování Káji to začínám nesnášet.
Na druhou stranu - to děcko muselo nutně být takovej blb, furt něco někde žrát, někam lozit, něco odněkud vytahovat, do nové zástěry dávat BAHNO protože dělá přehradu?? Vážně by holka byla dnes a denně tak raplá?!

22.08.2022 odpad!

Semeno zla Semeno zla Andrew Hall

Koukám že kdysi líbilo...no, uplynul čas, přišel život a akorát mě tyhle naivnosti se.ou.

Rozsekají u nich a unesou dceru a ona přesto jde chrápat a ráno "se odejde věnovat své firmě". Fakt půjdete do práce po únosu svýho děcka?? Myslím že by každej normální rodič lapěl u telefonu a čekal na info. Taky nechápu proč matka jakože vlastní a založila firmu Hermés...
No ale tohle nablblý chování má svý vysvětlení žejo.
Je to brak neskutečnej.

01.08.2022 1 z 5

Deník šílené manželky Deník šílené manželky Irena Obermannová

Zcela o ho.ně.

05.06.2022 odpad!

Jak být půvabná Jak být půvabná Šárka Pavličová

Pro tehdejší dobu dobrá, dnes už jsou ty rady mimo

08.05.2022

Povídky toaletní Povídky toaletní Oliver Burian

Udělal si pressíčko, podal lahvinku, malá spinká, kakala...psal to chlap nebo blbka na blogísku?
Děsná trapošina, konec žádnej...ne toaletní, ale přímo na hození do hajz.lu.

14.04.2022 odpad!

Targa: Okamžik před smrtí Targa: Okamžik před smrtí B.C. Schiller

Jako...neměla být ona mega inteligentní?? A pak " podá jí malou součástku.
-To je vysílačka.
*Co já s tím??
Je jí jasné, že to nepoužije."
Jako na co by vysílačka asi tak byla??
A jako jak nepoužije?? Si tam hodlá dělat co chce a VŠE jí projde?? Hnus.

Nechápe ani co znamená dostat se vrahovi pod kůži?? Sorry to je potom ale blbá, a ne inteligentní :)

Ne, nelze...nedám to. Odkládám.

30.03.2022 odpad!

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Ač je mi to neustále přesouváno do sekce diskuze, znovu to dám sem do komentářů, protože si za tím stojím. Žádnej spoiler nevyzrazuju ani nic neporušuju, tak to laskavě nechte tady.

No jak píšete povětšinou, O NIČEM.
Ač to mělo vysoce shodné prvky s dneškem, což je obdivuhodné, já to chtěla kvůli tomu, kvůli té historii, ne kvůli dvěma teen troubům a jednom foto podvodníčkovi...
Klouzající na povrchu, dobové fotografie taky o ničem. Prostě nikde NIC.

24.02.2022 odpad!

Muž, který stojí za to Muž, který stojí za to Eva Heller

(SPOILER) Vtip? Kde?? Spíš otrava a nuda. Kydy o architektuře a předělávkách mě nezajímají, o kurzu vaření taky ne. Všichni tan jsou na hlavu. Stará matka, jeho ségra dělající že má tuny chlapů, i když je to jen gigolo, její je.lá ezo ségra se svým parchantem, sousedka které měla hlídat děcko ... A ona sama je taky naivní, otravná s tou
svatbou a neustále posuzuje každej dekor, protože ONA JE PŘECE BYTOVÁ ARCHITEKTKA!!!
Pruda. Jo a autorka má nějakej problém s fekálností ne? Že je tam toto téma snad 100x a nevím, kdo má doma WC bez dveří a klidně koná před cizím člověkem a ještě u toho na něj volá že dělá e e... trapný

22.01.2022 1 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Zmatlané, spousta postav jež se pletou...život její švagrové mě fakt nebral. Odnáším si z toho jedno velké NIC.

16.01.2022 1 z 5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Suchý, o ničem. Halina se ale vyjádřila že to byla její první kniha, "a hned bestseller". To mě rozsekalo.

13.01.2022 odpad!

Můj život s puberťáky Můj život s puberťáky neznámý - neuveden

proboha..
Milovat takový ha*zly? Ani zadarmo.
"Stojí na schodech a ječí.
Co se děje zlato? ptám se zenově klidně.
Tohle je k pos.ání do p***** už toho mám fakt plný zuby. Tohleto kur.afix už nejde dál.
Co se děje miláčku?
Nemám žádný čistý trenky. Kde mám do p***** nějaký čisté prádlo?
Podíval ses do prádelníku?
Jasně že jo. Jsi normální? To je snad jasný ne?
Koš na špinavé prádlo je prázdný.
Kur.a běž někam."
... otřesné a kdo se tomu směje, tak...to doufám pozná u vlastních děcek.
Uvidíme, zda se bude smát i pak.

28.12.2021 odpad!

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

(SPOILER) Spoilery.
Jeho jsem přeskočila, nezajímal mě. Ona...no. Škoda že sem nejdou dát smajlíci, dala bych sem prase na znamení svi.ě.
Má to ale mezery, např. "Vybrala si plešatého tlusťocha. Vlasy měl hebké a voněly mýdlem..." Wtf???
Jinak...ona se dala předpokládat. Jen tak zničehonic si ji vyhlédne týpek ve vlaku, ojede, vezme si ji k sobě a nabídne zaplacení vysoké na celý 4 roky. Tak určitě.
Taky jsem nepobrala, jak vlastně vypadala...na jednu stranu byla úžasná že z ní šli všichni do kolen, jindy o ní kámoš řekne že vypadá divně, odraz v zrcadle je o ošklivych plných rtech a bledosti, ale o stranu dál je její fotka o "hezounké Francouzce"...tak jak?! Otřes.
A jak tu píšete, že je to náročný čtení, tak není. Je úplně normální, jen otravně prázdný a přeskakuje v časech.

27.12.2021 1 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

V seriálu to vypráví Carrie ze svého pohledu, ale tady B. mluví o Carrie jako o své kámošce...wtf??
Navíc prý má být autorka sama Carrie, takže jako celýmu světu říká, že její náplní bylo furt někoho odjíždět a nic z toho? Trapný.

23.12.2021 odpad!

Neznámý Neznámý Simon Toyne

Docela mixážní děs....fet, gang-nářek vedení o chudobě a rodinných svazcích, vraždy, duchové, policejní zvůle...nic moc. Ten part o Tiovi jsem nějak nepobrala. Kdyby to bylo JEN o něm, proč ne, ale takhle...

15.10.2021 1 z 5

Proč jsi odešla? Proč jsi odešla? Lucie Zahradníková

Spoiler
No tak jako...slunickovy už od počátku.

Ona umře krásně ve vteřině, rodiče-zbouchli studenti ihned dostanou od otce byt, zaplacené splátky a on-student dostane IHNED pozici v USA jako skvěle placený vedoucí...tak určitě twl. Teprve strana 14 a už mám dost.

07.05.2021 1 z 5

Náš dům Náš dům Louise Candlish

Nějak tam nic nebylo.
Jeden výhružňák a jeden připos*an, a to je celé.
A to mi na Nej z nej přijde hooodně málo.

05.04.2021 2 z 5

Hledám chlapa do Vánoc Hledám chlapa do Vánoc Jenny Stallard

Být věčně singl není hrůza...lepší než být v neuspokojivým vztahu ne??
Obálka by ušla, ale ten děj děs...

03.04.2021 odpad!

Předtucha radosti Předtucha radosti Jevhen Hucalo

Ano i ne-jisté povahy mne vytáčejí, jisté by tam být neměly, jisté mě rozesmívají...učitelka Olena je otřesně dokonalá a lidská, předsedová tvrdá a pak najednou úžasně lidská až nerozumně rozdavačná...Varka-zlodějka a Fijona-palička po zlých skutcích ve vteřině napravené a dobré, pomáhající...děcka učitelky fakani, věčně jen odfrkávající...na jednu stranu buranov, na druhou rozvíjející se kolchoz. Směs všeho prostě.

31.03.2021 4 z 5

Všechny vlny oceánu Všechny vlny oceánu Kerry Lonsdale

Zklamání. Grasselová, sice nevím co na tak jednoduchým romantickým ději nechápeš, ale PRUDA!
SPOILERY!
Já čekala děj o vizích tý holky a tom, jak se s tím vypořádaj ti lidé.
A ne ufňukanou romanťárnu, ex-píchače a paplání se v minulosti s umírající bábi, která měsíc před smrtí juchá u karet! Špinavou kámošku s tříleťákem v plínách co neumí mluvit a prodej svých šperků...no trapas se sweet koncem což je škoda, protože čtivost tam byla.
(Jo a když potká kámošku v čistírně: "Uchopila ji do pevného OBĚTÍ." To snad ne...

18.03.2021 1 z 5