DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Příkladná anglická žena Příkladná anglická žena Rachel Heath

Nevím hele jsem u jejího dospívání a nějak se ne a ne hnout dál...divný suchý nijaký, o ničem... Prolínání s hvězdou? Ta mě nezajímá... Takže nic no

05.01.2022 1 z 5

Zápisník supermámy Zápisník supermámy Bonnie Marcus

Krásné ilustrace, není drahý

01.01.2022 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Odpad už dle popisu anotace.
Prostě de*bil*ní.
Prazskanaplava to popsala SKVĚLE!
Je to fakt dementní a ten, komu se to líbí...tak taky, to sorry.

31.03.2021 odpad!

Brouci v hlavě: Jak se zbavit vtíravých myšlenek Brouci v hlavě: Jak se zbavit vtíravých myšlenek Sally M. Winston

No, takže jako: vtíravý myšlenky má asi každej, to se nám ostatně sama kniha snaží vetřít....ale jako, pochybuju, že malý obyčejný člověk má myšlenky na lití chemických věcí do kytek nebo mimin, na bodání rodinných příslušníků, na používání mrkve jako sex. pomůcky, že proslov s pánem na zastávce=nemiluju svýho manžu apod. Mně tohle přijde jako že je to snůška labilních keců a jak je ospravedlnit.

Proč by jinak mělo být "zcela normální", že její dcera viděla masakr ve škole a teď se bojí nechat volně položené nože doma, aby ji to náhodou taky nenapadlo a nezačala doma bodat do lidí?? A přitom je to " ta nejjemnější bytůstka, jakou najdete..." Tak asi ne, když ji napadá tohle.

Pokud má někdo myšlenky na ubližování druhejm, není podle mě normální a už vůbec ne hodný. Že ho napadá, že když vstoupí na balkon si zapálit, že může skočit dolů? Jo, to asi napadlo každýho z nás, ale jako nějaký bodačky a požírání žíravin mi přijdou už fakt švihlý, takže proč to ospravedlňovat??

Ta knížečka se snaží tvářit jako ultra nad věcí, v poho, to nic, dejte nohy nahoru, jsou to jen myšlenky...no neřekla bych-od myšlenky k činu není tak daleko a používat tady jako příklad PEDOFILY mi nepřijde ok.
Dementní.

21.12.2020 odpad!

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Hloupé a plné chyb.

27.08.2020 1 z 5

Trýzeň Trýzeň Daniel Palmer

Domíchané, a fakani, kteří se nas*ali někam, kam neměli, to mě nebralo.

Ta mafiozo linka byla zajímavá, ale štvalo mě, že to bylo portugalsky nebo španělsky a pak až česky. To si mohli nechat.

20.08.2020 1 z 5

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

Zajímala mě pouze historická linka, novodobá ne.
No a teď k ní: o tom, jak se šířilo, asi všichni víme. Jak to bylo v kruzích gentelmanů v těch dobách taky víme a jak to bylo v domech chudiny asi taky. Je tam vše, o čem už asi víme, přesto se to dalo.

ALE! Rušivej prvek byla ta Rose, prostě ta sedmnáctka. Vlezlá a otravná, nalepila se na něj, protože čula, že ji může přivíst do jistých kruhů, kam ona se nikdy nedostane žejo (kam se navíc on dostal taky jen díky ex přátelství rodičů s lékařem) no a rychle se mu vsápala do života. Šupajdy mu do pokojíku do postele a poté sbalila děcko a na stateček k tatovi, kterej logicky nemohl být nadšen , ale i tak ráda předstírala zájem o ochrnutá prasata nebo zabahněné louky. Hlavně když bude mít kde spát žejo. Tak vlezlá, že ji ani otcova oprávněná nechuť neurazila. Štvalo mě, jak mu po té společné noci začala říkat NORRIE a tykat mu. Jen jí dovolil tam přespat, ne spolu chodit.

Po přespání se jí lékařské kapacity staly "našimi přáteli" a tak když si ho pojistila nohama od sebe, najednou se jí už nechtělo pomoci ani centem hlupáčkovi Billymu a jeho psíkovi. Už totiž byla něčím víc, když spala v posteli a ne na slámě.

Já to pak už ani nějak neto, mě to červený čtení nezajímalo, mě zajímala ta lékařská stránka a to bylo vše. Kdyby šlo jen o ni, dobré to bylo. Ta studia mě zajímala a byla čtivá, byť doby hrozné. Ale ta love linie...trapné.

18.08.2020 1 z 5

Schůzka s ďáblem Schůzka s ďáblem J. D. Robb (p)

SPOILERY.
Nelíbilo především to, že je rok 2060něco, svět má být technicky úplně jinde když jsou tu andělé a ďáblové, ale pořád je tu Upper East a NY a večírky v práci a dokonce dnešní snobský značky bot jako Loboutin apod., nad kterýma se ty už duševně změnění roboti rozplejvaj.

To je nějaký krapet nedomyšlený ne?? Buď teda úplně lidskej svět a pořád dnešní, nebo úplně jiná, budoucí nová změněná budoucnost. Si myslim já, když mám teda číst o bohaté znásilněné šlápotě, kterou ztejral ďábel i s jejím manžou bohatým starým.

No jak pro adultky, fakt že jo.

16.08.2020 odpad!

Revival Revival Stephen King

By mě zajímalo, proč vždycky v těch dobách 60. let musej bejt ty lidi co největší magoři.
Od děcek po dospěláky.
Prostě proč.
Ať už v jeho knize, nebo prostě z těch dob.
Protože takoví v USA byli / jsou?
Tohle byla otravná nudná pruda, která navíc díky přebalu lže - máte pocit, že půjde o úchylnej cirkus, a ne nudnou rodinu a kostelíček.

16.08.2020 1 z 5

Byla prý docela hezká Byla prý docela hezká Michel Bussi

To, jak jim všichni chlapi lezli do řiti s tím, jak byly nádherný apod., bylo otravný,
Jinak námět jako takovej ...nic moc.

27.07.2020 1 z 5

Dospívající dívka Dospívající dívka Rudolf Peter

Pro tu dobu odpovídající.

05.01.2020 5 z 5

S dalším mužem bude všechno jinak S dalším mužem bude všechno jinak Eva Heller

Nedalo se.

15.12.2019 1 z 5

Ano to je kuchařka Ano to je kuchařka kolektiv autorů

No je k smíchu že právě Dolinová přidala recept na obyč kapustu a říká tomu Německý brambory v kapustě...ale chápu, co čekat od někoho kdo běžně nevaří... naivní doby rovná se naivní recepty.
Vzala jsem si to z antikvy jako náhled do dob minulých

02.06.2024 1 z 5

V zajetí islámu V zajetí islámu Iva Karlíková

Vše vystihuje Sidonka.
Já můžu pouze opakovaně shrnout: je-prostě-blbá!!!
Pokud teda nekecala a nevycucala si ten návrat z prstu protože to by udělala jen skutečně tupá pí...

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Rejžování o totémž podruhé aneb jak píše Pavlína... autorka je prostě blbá...anebo se příliš nechala ovládnout jeho kolíkem nevím.

31.05.2024 odpad!

Jako jak donutili mě se s ním odstěhovat do Bosny??? Čili další tupaňa kterou nelze litovat

Dobroty s příběhem Dobroty s příběhem Roman Vaněk

Tyvoe, to jako vážně?? Recepty na topinku od Kaisera, listový těsto v 100 obdobách, nakrájený sýry na talíři, škvarky, kuře položený na soli, kvasnicová pomazka, bábovka, chleba s vajcem, houby v kyselým nálevu, gothaj s cibulí od Vetchýho, plátek okurky v tmavým chlebu, romadur na tmavým chlebu od Svěcenýho, chleba a čaj od Vašuta, pomazánka z lučiny od Menzela??

Nač ty rozhovory??
A co to je za recept když je tam MOUKA ale už ne KOLIK?? Všechno je na dva řádky a typu "vše smíchat a je to".
Kde byla Trojanová na tom že rajče s vejcem a moukou je arabská placička???
Tohle je soupis debility a ne gurmánství.

29.05.2024 odpad!

Populární snadno a rychle Populární snadno a rychle Maya Van Wagenen

Nijak mě to nebere. Zdlouhavý, o ničem a taky dost fňukání.
Na co si za Amerika furt hraje nějaký žebříčky popularit?? Trapný.
A hlavně vždycky všude jsou na prvním místě roztleskávačky a ne volejbalistky.
Ty retro rady taky nic moc a pochybuju, že by to náhle změnilo přístup všech vůči ní.
Nicméně jsem na to místo koukala a samej 150kilovej Hispán takže to se ani snažit nemusela.
Takže nebavilo.

21.05.2024 1 z 5

Lunární diář - Krásy Lunární diář - Krásy Andrea Homolová

Takže ani ne diář jako kniha s výpisem téhož u každého dne roku.
Zajímavé je, že 11.se má začít s kůrou proti celulitidě, bude úspěšná, ale 13.už ne????

Propána já myslela že to bude diář pro zápis rituálů krásy který doprovodím dnešními samolepkami, a ne nudnej výčet téhož...

13.05.2024 odpad!

Diář mr. Beana Diář mr. Beana Rowan Atkinson

Ne tohle není vtipný a ani když to dělali sám Rowan s Driscollem, je to úplně někde jinde.

Bean tady nahání tu svou brejlovku, ale v seroši ji ignoroval.

Tady je totálně nenávistnej na všechny strany a všechny by furt jen řezal mlátil napichoval a zabíjel. V seroši (= "reálu") byl jen potměšilý ťulpas co je mimo čili tohle byl total přešlap nevtipnej zmatenej a nerozluštitelnej s mnohdy špatnými překlady.
(Drains opravdu není krvácení, hlavně když je tam jeho fotka u odtoku v umyvadle...disposed je zlikvidovat a ne znehodnotit...)
A proč je tam furt tolik kydů ohledně hoven??? A ten konec plnej českých kydů jakože reklama na agenturu P.Novotného to jako co bylo...Bean reagující na český rádia písničky a naše videokazety... děs prostě, už nevěděl kam se vecpat bavič jeden.

Jako hvězda za to že mě to naučilo jedno: že diář nemusí být jen zápis dní co se kdy dělo nebo plánovač, ale i jen takovej blbovník s kresbama a básničkama o ničem. Skvělej relax.

09.05.2024 1 z 5