Edita1702 Edita1702 komentáře u knih

Výhodný sňatek Výhodný sňatek Eloisa James

Je to třetí díl v sérii, půlka knihy se odehrává zároveň s druhou knihou, proto víme jak dopadne Yasmin, Lydie naštěstí i v této knize dostane přes prsty. Moc se mi líbí že hlavní hrdinové nejsou dokonalý Stella má zaoblenější postavu a Silvestr pár přešlapu udělá. Kniha je vtipně napsaná, doporučuji přečíst všechny tři.

08.07.2024 5 z 5

Květ zla Květ zla Alexander Stainforth (p)

Selina prožila otřesné děctvi díky svému zlému otci, nedivím se že nevěřila lidem natož mužům.... Henry již pomohl Oliverovi a potom zachránil i svojí sestru. Teď je na řadě Selina. Knihu ráda doporučuji, přečtěte si ji ať víte jestli se mu to povedlo.

19.10.2023 5 z 5

Šťastné zítřky Šťastné zítřky Shannon Drake (p)

Příběh se odehrává ve válce, bohužel tím pádem je tam i hodně smutných chvíli, mimochodem babu bych nechala sníst ten koláč....ale jinak jsem spokojená a knihu doporučuji.

01.07.2023 5 z 5

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

Krásný příběh, hodně jsem se smála , stále se tam něco děje. Knihu doporučuji, sama se k ní ráda vrátím.

18.05.2023 5 z 5

Leopardí princ Leopardí princ Elizabeth Hoyt

Po přečtení Havraního prince je bohužel tenhle příběh hodně negativní až mě bylo Harryho líto že v něm je. Za prvé stále pršelo, za druhé se divím že George ve svých 28 letech žití v Londýně nepřišla do klepů, protože na venkově se chovala dosti "volnomyslne" až "prostopašnicky".... možná to způsobilo ovzduší na venkově. Její sestra ...ze začátku sobecká a žalovniček, bratr Tom na tu dobu moc hodný. A pak hodně bitek a zloby....Nemohu opomenout část s jelínkem. To se oba jak George tak Harry zachovalý jako hlupáci, po objevení ježečka u mrtvé ovečky bylo jasné že se kují další pikle, vysvětlení že nejspíš spadl do ohně je velmi chabé...Abych nebyla jen negativní některé řečnické pasáže jsou velmi vtipné a poutavé. Musím se přiznat že jsem knihu celkem rychle přečetla, zajímalo mě kdo tráví ovečky.... svůj tip jsem měla (samozřejmě mylný). Příběhu ubírání jednu hvězdičku, už jen za ten déšť.... knížku půjčují kamarádce, stojí za přečtení...a saham po Hadím princi

19.04.2023 4 z 5

Řekni ano vévodovi Řekni ano vévodovi Eloisa James

Tenhle díl doporučuji přečíst je to pohodlné čtení a Devina jsem si hned oblíbila, jeho přístup k problémů je pro něj pohodlný a přesto účinný. Při čtení divadelního představení jsem se popukala smíchy.

24.02.2023 5 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Musím se přiznat že věřím na osud a tahle kniha je o dvou lidech spojených osudem. Siena se rozhodne navštívit svou sestru a místo toho potká Jasona... Kniha určitě stojí za přečtení, doporučuji

09.01.2023 5 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Příběh je krásný, ale kdyby mě tohle provedl můj bratr, nepromluvila bych sním až dokonce života....

01.08.2022 5 z 5

Pán půlnoci Pán půlnoci Jo Beverley

Přečetla jsem všechny čtyři knihy v sérii, a líbily se mi. I když je to velmi tvrdá a já říkám i "špinavá" doba, jsou příběhy o čtyřech vlastně pěti (v Roztříštěné růží, jsou dva) tvrdých ,ale rozumných mužích a ženách které se jim musí přizpůsobit, bohužel taková byla doba. Mě se nejvíce líbí Pán půlnoci, jak Claire bojuje mezi láskou a rozumem.

28.05.2024 5 z 5

Pečeť hříchu Pečeť hříchu Cheryl Holt

Námět na příběh je dobrý, po několika letech co Percy je hrabětem, se ukáže jeho nevlastní bratr a přebírá titul hraběte on. Ale to je vše co mě zaujalo , bohužel měla jsem pocit že nad dveřmi Gladstone Manor visí červená lucerna.

20.01.2024 3 z 5

Nepokoušej mě Nepokoušej mě Loretta Chase

Mě se příběh velmi líbí, a moc jsem se nasmála, doporučuji všem co si chtějí chvíli oddechnout...

02.08.2023 5 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

První díl se mě moc líbí, na druhý se čekalo přes rok, ...a také jsem spokojená , oba příběhy se odehrávaji ve stejnou dobu. Není to příběh jen o lásce, ale i přátelích (sestře), které je dobré občas vyslechnout...Konec je otevřený k třetí knize, doufám že se nebude muset tak dlouho čekat.

12.06.2023 5 z 5

Čas předminulý Čas předminulý Danielle Steel

Kniha není špatná příběh je pěkný, ale chybí v něm napětí, něco co vás přitáhne ke čtení od kterého se nechcete odtrhnout. Vše víte do předu....

30.05.2023 3 z 5

Intriky Intriky Tabea Bach (p)

Kniha se mě líbí,... a poučení z ní je - vždy je vše o komunikací -

30.09.2022 5 z 5

Múza nočních můr Múza nočních můr Laini Taylor

Mňam, fakt jsem si ji vychutnala. Krásný příběh. Oba díly jsou velmi čtivé, plné překvapení. Doporučuji určitě přečíst.

28.07.2022 5 z 5

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Velmi pěkně napsané fantasy, doufám že se dočkáme pokračování.

26.06.2022 5 z 5