Edita1702 Edita1702 komentáře u knih

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Tuhle knihu do série jsem schaněla přes rok. Kamarádka mě stále opakovala že je nejlepší v sérii a musím uznat že měla pravdu, tenhle díl stojí za to. Ikdyž Rhys se z prvu jevil jako "buran" tak se z něho stal nejlepší mužský pod sluncem, při čtení jak ji ukazuje skleník na střeše jsem málem uronila slzu. Knihu ze srdce doporučuji.

31.03.2023 5 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Dereka jsem si oblíbila již v prvním díle, byl velmi ctižádostivý a přesto si pořád myslel že není dost dobrý, Sára se k němu velmi hodila se svým pohledem na tehdejší dobu. Kniha se mě velmi líbí a čtenářům mě podobným, doporučuji přečíst Zimní naději.

04.03.2023 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Hned od začátku se v příběhu stále něco děje, knihu bych akorát přejmenovala z rebelky hraběnkou....Alex se k Lili dokonale hodil, jen Dereka mě bylo líto. Ale určitě knihu doporučuji přečíst.

28.02.2023 5 z 5

Řekni ano vévodovi Řekni ano vévodovi Eloisa James

Tenhle díl doporučuji přečíst je to pohodlné čtení a Devina jsem si hned oblíbila, jeho přístup k problémů je pro něj pohodlný a přesto účinný. Při čtení divadelního představení jsem se popukala smíchy.

24.02.2023 5 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Musím se přiznat že věřím na osud a tahle kniha je o dvou lidech spojených osudem. Siena se rozhodne navštívit svou sestru a místo toho potká Jasona... Kniha určitě stojí za přečtení, doporučuji

09.01.2023 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Za mě zatím nejlepší díl v sérii. Ti dva se prostě k sobě hodí, nejprve Evi odhání Sebastiana a pak Sebastián Evi....nakonec to oba pochopí,.... není tolik vtipná jako předchozí dva díly, ale stále se tam něco dělo.

25.11.2022 5 z 5

Vévoda pro Dianu Vévoda pro Dianu Sabrina Jeffries

Kniha je o třech sestrách, tenhle díl je o prostřední lady Dianě takže se už těším na další dvě sestry. Já dávám knize paleček nahoru a doporučuji.

19.11.2022 5 z 5

Pandora Pandora Susan Stokes-Chapman

Kniha má krásný obal a obsah nezklamal. Historická, romantická, chvílemi napínavá, trochu záhadná....ale dobře čtená.... doporučuji....mimochodem ještě že není z knih cítit zápach...

01.11.2022 5 z 5

Vévodův utajený plán Vévodův utajený plán Sabrina Jeffries

Doporučuji čist tuhle sérii po sobě, pak je to pěkný příběh s kriminální zápletkou....Sheridan ukáže na možnost vraždy která se rozvine v další a nakonec se ve vyšetřování podílí celá rodina. Během vyšetřování probíhají milostné zápletky....a proto neodolám a na závěr využijí pár slov s knihy " Ty si lásku nevybiraš, láska si vybírá tebe. Ty do toho nemáš co mluvit, a když se to stane, je jakýkoliv odpor marný "...

12.10.2022 5 z 5

Intriky Intriky Tabea Bach (p)

Kniha se mě líbí,... a poučení z ní je - vždy je vše o komunikací -

30.09.2022 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Velmi pěkné, napínavé a místy usměvavé... tenhle díl se povedl, přečetla jsem ho během jednoho dne, jak jsem chtěla vědět konec. Už se těším na poslední dvě knihy v sérii.

10.09.2022 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Přečetla jsem všechny tři knihy této série, a tahle je podle mě nejlepší. Nejvíce mě rozesmála....hned jsem ji dala kamarádce ať si poctě. Takže doporučuji.

09.09.2022 5 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Příběh je krásný, ale kdyby mě tohle provedl můj bratr, nepromluvila bych sním až dokonce života....

01.08.2022 5 z 5

Múza nočních můr Múza nočních můr Laini Taylor

Mňam, fakt jsem si ji vychutnala. Krásný příběh. Oba díly jsou velmi čtivé, plné překvapení. Doporučuji určitě přečíst.

28.07.2022 5 z 5

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Velmi pěkně napsané fantasy, doufám že se dočkáme pokračování.

26.06.2022 5 z 5

Beznadějný osud Beznadějný osud Susanna Kearsley

Knihu jsem přečetla za dva dny, a konec 3x. Kniha mě sedla. Hned jsem si objednala Ohnivého ptáka.

26.06.2022 5 z 5