ErikaBendova ErikaBendova komentáře u knih

Kakébo - Japonské umění ušetřit peníze Kakébo - Japonské umění ušetřit peníze Fumiko Chiba

no čekala jsem od toho mnohem víc než jen deník s rozepsaným plánkem výdajů na celý rok

06.09.2019 1 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

ani to nemusíte číst :-D stačí anotace, úvod a výsledek vám napíšou na předposlední stranu příběhu

25.08.2019 2 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

To je tak krásně miloučké a pořád realistické Ty kresby jsou naprosto úchvatné. Jako komix moc moc moc se mi to líbilo. Konečně bylo fajn to nejen číst, ale i vidět a nemuset si všechno představovat. Jednotlivé postavy jsou i přesto propracované, že se můžeme do jejich emocí krásně vžít. Už se těším až vyjde další díl v knižní podobě. Je fajn najít něco originálního v době rozmachu gay knih.

20.08.2019 5 z 5

Příběh zděšeného muže Příběh zděšeného muže Adam T. Blahosz

až na pár sprostých vět, které mou zvědavost navnadily, když jsem nahlédla, mě to absolutně nezaujalo. vyprávění je o ničem.

13.03.2019 1 z 5

Harry Potter – Sbírka hůlek Harry Potter – Sbírka hůlek Monique Peterson

Cena je trochu moc natazena, ale obsahove je to skvela kniha, ktera nesmi chybet ve sbirce potterheadu

07.12.2018 4 z 5

Atlas zemí, které neexistují Atlas zemí, které neexistují Nick Middleton

Je to naprosto skvělé.

24.09.2018 5 z 5

Páté kolo u vozu Páté kolo u vozu Jeff Kinney (p)

Greg nám dospívá! Po těch dovu slabších dílech tu máme konečně něco lepšího. Tohle se mu povedlo.

10.09.2018 4 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

tohle bylo o něco slabší. Můžu říct jedno. Menyho začínám nenávidět.

06.09.2018 3 z 5

Co je to hovínko? Co je to hovínko? Katie Daynes

Když dítě nechce na záchod, ale dělá stále do plínky, tak asi bych použila tuto knihu jako vysvětlení a návod. Jinak nevím jestli bych svému dítěti dávala tuhle knihu, aby se učil o hovínkách.

01.09.2018 2 z 5

Tohle není jen kniha o sexu Tohle není jen kniha o sexu Chusita Fashion Fever (p)

Výborná kniha. Naprosto otevřeně říká úplně všechno, co potřebují mladí lidé a možná i někteří dospělí.

24.08.2018 5 z 5

Kočky v burkách Kočky v burkách Peter De Wit

Šílená prča. Tohle musí vidět každej! Boží vtípky černého humoru, xenofobie a daších.

15.08.2018 5 z 5

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Jo tak tenhle díl byl sakra dobrej!!

11.08.2018 4 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Tak tenhle díl byl lepší, jak ten první. Ta jeho máma je fakt idiot :-D Nemá to jednoduchý a všechno se stále obrací proti němu. Párkrát se mi stalo, že jsem se zasmála nahlas do úplného ticha.

11.08.2018 5 z 5

Havran / The Raven (dvojjazyčná kniha) Havran / The Raven (dvojjazyčná kniha) Edgar Allan Poe

Prostě srdcovka. Jinak to nazvat ani nejde.

28.07.2018 5 z 5

366 pohádek na dobrou noc 366 pohádek na dobrou noc kolektiv autorů

Kniha mého dětství.

28.07.2018 5 z 5

Rok ve školce Rok ve školce Przemyslaw Liput

Výborná pro rodiče, kteří mají představivost a nebojí se vymýšlet různé příběhy pro děti. A že jich kniha nabízí.

20.05.2018 5 z 5

Začarovaná třída Začarovaná třída Ivona Březinová

Tuhle knihu bych nikdy číst dětem nedávala. Vyvolala ve mě jenom odpor. Nápad, že budou kluci čarovat hezký, ale ty jména a xenofobní předsudky? Ne děkuji. Spálit a rozprášit na louce.

25.04.2018 odpad!

Zvíře jako zrcadlo lidské duše Zvíře jako zrcadlo lidské duše Ruediger Dahlke

Odpusťte mi to, ale je to blbost. Obsah knihy absolutně neodpovídá tomu, co se nabízí obálka nebo anotace. Čekala jsem nějaké psychologické zaměření proč si vybíráme domácí zvíře, proč, podle čeho a jaký to má vliv na naše životy atd, ale je to ve skutečnosti spíš jen jakýsi přehled nemocní u domácích mazlíčků...Takový z toho mám dojem.

21.04.2018 1 z 5

Island - 111 nej.... Island - 111 nej.... Jan Sucharda

Když padl dotaz, kam se vydat na dovolenou...Po přečtené téhle knížky bylo okamžitě rozhodnuto, že Island je naše další zastávka. Vše je stručné jasné, mapy a doplněné o nádherné fotografie.

28.03.2018 5 z 5

Tajný život krav Tajný život krav Rosamund Young

Kniha vypráví o životě krav ve skutečném životě než odejdou na maso. Samotné pak příběhy krav jsou opravdu k počteníčku. Doporučuji

28.03.2018 3 z 5