Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Opět čtivá kniha která neurazí

07.05.2018 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Kniha která neurazí.Sice s těžkým tématem,ale pěkné se četla

05.05.2018 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

No páni,tak tohle byla třešnička na dortu. Jak už jsem řekla,fantasy jsem nemusela,ale tuto sérii jsem si zamilovala. Smekám před autorkou jak dokáže napsat tolik dílu aby se u toho člověk nenudil. Tento díl jsem si fakt užila,hodně jsem se zasmála hláškám a samozřejmě se mi líbil konec:) a taky chuťovka jsou obálky knih;)

01.05.2018 5 z 5

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

Od knihy jsem čekala rozhodně něco lepšího.

27.04.2018 2 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

No s tímto dílem jsem trochu bojovala,je opravdu hodně zaměřený na Rhage a Mary. Každopádně stejně to člověka pohltí a je zvědavý na další nálož:)

25.04.2018 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Jedním slovem,skvělé:) opět jsem se zasmála,doufám že bude pokračování

20.04.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

No páni,nevim co dodat... jedna z mála dalších povedených knih. Ani k tomu neni co vytknout,čtivej děj. Nechala ve mně spoustu pocitů,určitě se k ní zase někdy ráda vrátím

19.04.2018 5 z 5

Rockový sen Rockový sen Monika Wurm

Stejně jako první díl,trochu šokující a nepředvídatelný děj. Chvilkama jsem se ale i zasmála,ale také ukápla slza.

17.04.2018 4 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Tento díl byl asi nejvíce povedený,taková ta nereálná pohádka"všichni žily šťastně"

16.04.2018 4 z 5

Divoch Chase Divoch Chase Sandra Brown

Tento díl je rozhodně povedenější,více akce a tak nějak všeho

15.04.2018 4 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Od této knihy knihy jsem určitě čekala větší akci,takže z toho nejsem nějak na větvi. Rozhodně jsou lepší knihy,ale snaha se cení,každopádně jsou i horší;)

14.04.2018 3 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

No musím říct že jsem to přelouskala na jeden zátah,ale chvilkama mě rozčilovalo chování Grety. Jinak příběh byl pěkný a nakonec i to rozuzlení bylo překvapující.

13.04.2018 4 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Co dodat,prostě nádhera:) opravdu skvělá série,plná napětí a zvratů. Jediné co,tak mě mrzel konec Treze a Seleny,bulela jsem jak želva:(doufám že se to ještě nějak vyvine

11.04.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Super kniha a rozhodně překvapující konec. Moc se těším na pokračování

10.04.2018 5 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Konečně jsem se dočkala posledního dílu a nezklamal. Docela me překvapilo nečekané rozuzlení.

08.04.2018 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Pěkné čtení o dospívání,no nebyli jsme lepší(někteří):)

05.04.2018 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Pěkné čtení,docela jsem se i zasmála. Pohodovka na dlouhé večery

02.04.2018 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Absolutně krásná emotivní pohádka. V této knize je vidět jak stačí vteřina aby se vám změnil život. Hodně poukazuje na hloupost lidí,bylo to zajímavé čtení,Ellu jsem si oblíbila hned od začátku. Moc se těším na další pokračování

01.04.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Od této knihy jsem čekala úplně něco jiného,ale rozhodně jsem si ji užila. Každopádně mě překvapila i pobavila. No a nemůžu opomenout krásný obal knihy,ten fakt miluju;)))

31.03.2018 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

No tato kniha mě rozhodně překvapila. Je to napínák od začátku do konce,takže super,člověk se nenudí. Moc se těším na pokračování

30.03.2018 5 z 5