gaspoda gaspoda komentáře u knih

Děsivé radosti Děsivé radosti Ondřej Neff

Neff po dlouhe době opet v grafickém podání a za mě velka spokojenost.mam rad povidky od Neffa.graficka stranka se opravdu povedla.pan suchanek má talent.potešili komentáře onřeje neffa za každou povidkou.

08.06.2018 5 z 5

Strážkyně klíčů Strážkyně klíčů Jean van Hamme

Ooooo velkéj navrat bytostí z dítěte z hvězd prostě parádička.thaziho ten had co má to divný jmeno no a taky Voslung z Nichoru tam pěkně zatopí děvčatum :) a hlavně rozkošná Strážkyně klíču který štípli pás "cudnosti" Opět parádní příběh škoda že jen na 50stranách.

24.03.2018 5 z 5

Aaricie Aaricie Jean van Hamme

Opět fantazie nostalgické navraty do dětských let thorgala se mi liběj nejvíc.
Tři krátké přiběhy plný kouzel a severské mythologie opět propojuje celej příběh.

18.03.2018 4 z 5

Zrazená čarodějka Zrazená čarodějka Jean van Hamme

Startuji moji srdcofku.
Vivat thorgal.

25.02.2018 5 z 5

Ostrov v ledových mořích Ostrov v ledových mořích Jean van Hamme

Hodně příjemné počteničko a cool snoubení fantasy se sci-fy.namakana kresba.
Pro mne thorgal je best of uz od 90.let

24.02.2018 5 z 5

Šepot a řev Šepot a řev Robert Kirkman

Nová "hrozba" zaujala jsem zvědav co z toho vyleze dál.
Carl boduje s lopatou navic nevi kterou roštenku dříf víte co .....

02.02.2018 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Robert Kirkman

super závěr

01.02.2018 5 z 5

Život plný utrpení Život plný utrpení Robert Kirkman

četla se jidním a taky se zatajeným dechem.
slušnej masakr

30.12.2017 5 z 5

Mrtvé matky Mrtvé matky Jason Aaron

Trochu jsem byl skeptický u předešlích dílu kde vynášeli skalpy do nebes. Mrtvé matky bych vynesl až do vesmíru.
Naprostá parádička!!!

27.08.2017 5 z 5

Každý je zločinec Každý je zločinec Ed Brubaker

hmmm čekal jsem detektivku a dostal jsem thriller. Něco v komixu už mám načteno ale abych se přiznal nesetkal jsem se s tímto žanrem. vzájemná provázanost všech tří příběhů mě nechava v očekávaní co se bude dít ve druhé knize a popř dám plnej počet

08.10.2016 5 z 5

Každý z nás je legenda Každý z nás je legenda Darrell Schweitzer

Kniha ke ktere se rad vracim opravdu temne

09.11.2014 5 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Ufff je zamnou
Pro mě nejlepší kniha P.Kinga

29.02.2024 5 z 5

Říše trav – Svazek 2 Říše trav – Svazek 2 Tad Williams (p)

tak další Williams je za mnou.No a dojmy? Příběh je stále hodně fajn charaktery postav opět parádně vykresleny ALE zdá se mi že už je to poněkud rozvleklé. Kapitoly ve starších dílech byli opravdu dlouhé táhli se na 30stranách děj se pěkně rozeběhl. Ale u new dílu máme 15stran někam se dohrabem jenže je další kapitola která děj zabrzdí.
je to fuck škoda Williamse mam hodně rad ale už tak nejásám nad dějem. a rychlost vydávaní zase rok čekačka.

30.10.2022 4 z 5

Batman: Soví město Batman: Soví město Scott Snyder

Soví město průměr.Zato 2 vedlejší příběhy na závěr knihy jsou o level vejš. Ty se četli jedna básen.

17.07.2022 3 z 5

Wild West: Kniha 1 a 2 Wild West: Kniha 1 a 2 Thierry Gloris

takovej průměr s nádhernou kresbou ve slim vydání.Asi by slušelo víc komplet vydání než po 2příbězích. do druhé knížky ale půjdu.

03.04.2022 3 z 5

Kedrigern a spletitá výprava Kedrigern a spletitá výprava John Morressy

Lepší než první díl slušelo by víc humoru.

02.02.2022 4 z 5

Neodvratný osud Neodvratný osud Robert Kirkman

docela silná kávička

30.10.2021 5 z 5

Koruna z čarodřeva – Svazek 1 Koruna z čarodřeva – Svazek 1 Tad Williams (p)

Velký návrat na Východní Ard opět velice rozvleklé kde nic moc se neděje ale Williams mě má pěkně zaháčkovaného tedy knihu sem nepustil z ruky byla všude semnou. Nechci řict že bych hned kakal z děje maggi v kostkách po par kapitolách člověk do toho opět spadne. Po xx letech se setkat Simonem a zbytkem byl fuck dojak. Musím ale přiznat ta Zlá strana mě bavila víc než lidská.
Přesto nad 2dílem otálím leží nahoře v knihovně šetřím si ho neb finish je v nedohlednu.
Bohužel dočkal sem se tohoto pokračování tak se dožijem i zbytku příběhu že!?
a dle avíz z Laseru bude i prej prequel o Inelukim a jeho bratru.

11.07.2021 5 z 5

Vodní had Vodní had Tony Sandoval

comix centrum se zas něco povedlo Doporučuji

01.01.2021 5 z 5

Vlci Vlci Bill Willingham

sem skoro plakal když To nechci spoil.jsou fajn príběhy s vedlejšími postavami na konci popelka co by tajna agentka nebo fandím a jsem zvědav jak dopadne Karkulka(ta pravá asi) a Ambrož.

22.02.2020 4 z 5