georginaa georginaa komentáře u knih

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Většinou špatnost vzniká tam , kde bychom to vůbec nečekali. Kněz s D/s , co se schovává za talárem, hraje si na božího spasitele??? Spisovatelka erotických románů, která vlastně píše o sobě, ale nedává to znát. Je těžké vytvořit si iluzi dokonalého člověka, který vlastně schovává svá tajemství a předpokládat, že se bude chovat tak , jak vy chcete. Docela je to kniha více k zamyšlení, než k samotné erotice.

19.04.2020 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Moje druhá kniha od této autorky. Docela jsem přišla na chuť jejího stylu psaní. Krátké pasáže, žádné okliky a rozsáhlé vypravování, jde přímo na věc, a to se mi líbí. Není tam přehršel postav, což vítám, aspoň se neplete kdo s kým jak a proč.....Její postavy vždy něco tají před ostatními, nikdy nejsou otevření ke svým partnerům, v hloubi duše vždy zvoní pochybnosti. Tak je to bohužel i v životě.

17.04.2020 3 z 5

Šance Šance Katy Evans

Mírné odloučení buď způsobí že vztah ochladne nebo se více utuží. I když to u Remiho a Brook vypadalo všelijak, nakonec ta pravá láska zvítězí. Každý si spituje svědomí sám, prodírá se otázkami pro a proti a stejně oba poslechnou svá srdce. Touha po tom druhém je prostě víc než rozum.

13.04.2020 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Třetí díl v ringu. Opravdu má Remy bojovného ducha. Když poprvé uvidí Brook nemá šanci myslet na jinou. Ona ho učarovala, ona si ho podmanila. Jak v srdci, tak v mysli, prostě na celý jeho život.

12.04.2020 3 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Tak tenhle díl mě nesmírně bavil. Díky Kate, která se vrátí ke kořenům v přestrojení, aby vypátrala co se u Amišů děje. Bylo to plný nečekaných zvratů. Opravdu nádherná celá série s Kate.

10.04.2020 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Celá série zasahuje do bojovných mužů, každý má silné sebevědomí. Dokud nepoznají pocity k něžnému pohlaví. To pak se podlamují kolena, zrychluje tep a okamžitě si podmaní ochranitelské touhy.

03.04.2020 5 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

Krásný charismatický, sebevědomý chlap, co o sobě ví, že přitahuje ženy pouhým pohledem. Je těžké být s panovačným chlapem, ale když žena prokoukne jak na něj, nic nebrání k tomu si ho podmanit. Příběh nabitý elektrickým sexuálním nábojem.

Na kolenou Na kolenou Julie Kenner

Trocha napětí, sexu, záhady.....vše co k erotické pohádce člověk potřebuje. Pobavilo a těším se na poslední díl.

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Dočtena celá série a mě to bavilo. Mám ráda knihy, které se čtou jedním dechem. Přijdete na jiné myšlenky a nemusíte se nijak zvlášť zamýšlet co tím autor chtěl říct. Což se u některých děl stává. Pokud chcete pohodu a nic neřešit, jen se pobavit, tato série je k tomu přesně určená.

Hodina mrtvých očí Hodina mrtvých očí Harry Thürk

Strhující příběh, nemám ráda válku, ale nějak se mi dostala do ruky tato kniha a dočetla jsem ji. Dávám sice jen 2 hvězdičky, ale to jen proto, že válečné knihy opravdu nemusím, jde z toho strach.

28.03.2020 2 z 5

Moře v ohni Moře v ohni Tom Clancy

Zkusila jsem podle žánru, jako román zdaleka to nepřipomíná. Detektivní případ o likvidování nebezpečného odpadu byl opravdu zneklidňující. Za vším hledej lidi a prachy.

28.03.2020 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Tak po přečtení mám rozporuplné pocity. Téma určitě zajímavé, akorát mě chyběla akčnost. Stále se to prodíralo myšlenkami "robota" a jak může přijít na myšlenky pravé Abbie, které nebyly nahrány v centru ? Co vše musí před svým manželem tajit a co mu může říct. Prodíráme se pochopením mezi géniem a robotem. Neříkám, že je to úplně špatné, ale na podruhé to číst už nemusím.

25.03.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Moje první kniha tohoto autora. Začalo to fakt dobře. Děti ulice se snaží přežít za každých okolností. Každý má nárok na lásku, ať je jakákoliv... i platonická několik let. Láska se mění jak lidi dospívají..... ale konec jako všem se mi zdál neuvěřitelný. Jako kdyby se změnil spisovatel.

20.03.2020 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Očekávala jsem něco jako příběhy v Calendar Girl a nakonec se mi to líbilo více, než celá série. Vždyť člověk vždy hledá něco víc (i když vlastně neví co), ale jakmile to přijde, poznáte to. To se přesně stalo Trentovi. Měl spoustu dívek, ale žádná ho ničím nezaujala, až na cvičitelku jógy, kde hned po prvním setkání mu spadla brada a blesk z čistého nebe mu zasáhl celým tělem a hlavně srdcem.

16.03.2020 5 z 5

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

O tomto dobrodružném Foggovi a jeho přátelích bylo již napsáno v různých podobách, natočeno jak filmové tak i kreslené verze a vždy mě to moc pobavilo. Každý snad miluje dobrodružství a je jedno zda jen v knihách nebo doopravdy. Pro mě je to vždy skvělý zážitek.

15.03.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Začátek byl trochu nudný, ztrácela jsem se v tom, co autorka chce vlastně říct. Pak se to rozjelo a docela i pobavilo. Jsou tam skvělé pasáže, kdy jsem se s chutí zasmála. Škoda, že vtipných momentů nebylo víc, zvedlo by to o další jednu hvězdičku.

15.03.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Každý člověk skrývá svá tajemství. Ať jsou schované v duši, srdci, pod slupkou výrazu v tváři....vždy je něco, co nechceme, aby viděl někdo jiný. Jen pokud narazíte na člověka, kterému bezmezně důvěřujete, otevíráte svá tajemství a pomalu zjišťujete nesmírnou úlevu, že je tu někdo co vás poslouchá, poradí, pomůže ..prostě je tu pro vás.

14.03.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Když dva kámoši jsou si tak blízcí a znají vše o tom druhém, není se co divit, že přijde den, kdy to zajiskří tak moc, že není úniku. Potlačují svou touhu a nechtějí si přiznat co opravdu k sobě cítí. A pak se stane něco, co už nedokáží ustát. Zamilovaná hotová červená knihovna.

13.03.2020 5 z 5

Thriller Thriller * antologie

Pěkné povídky, některé až zamrazí a některé jsem nechtěla, aby tak rychle skončily. Rozhodně od plno spisovatelů, které mám i v knihovně mě to nepřekvapilo a ty co jsem neznala, jsem si přidala do oblíbených, že jejich knihy budou též stát za to. Uvidíme, je stále co objevovat.

04.03.2020 4 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Jsem nadšená že autorka si drží styl a přidává i více ze soukromého života Kate. Případy jsou zajímavé a dobře napsané, plné tajemství. Těším se na další její knihu.

13.02.2020 5 z 5