georginaa georginaa komentáře u knih

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

První díl čarodějů a kouzel byl takový táhlý, ale nakonec to dopadlo jak se dalo očekávat. Škoda že nebylo popsáno více o scénáři, docela by mě zajímalo jak to Nash napsal. Občas by asi každý potřeboval troch toho kouzla k lásce.

10.03.2019 3 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Na co si pomyslíte, to Jackie se učila...od všeho umí něco. To vlastně ani nejde. Možná že to autorka trochu přehnala, stačilo třeba to vaření a psaní, ale aby uměla toho tolik, to bylo přehnané. No a když potká takového ne-šikulu na domácí práce, tak je v sedmém nebi. Jen mu ukáže co vše umí. Mrzí mě jen, že celou dobu píše román, a na konci knihy se pouze dočtete, že to dala vydavateli a nic víc. Zda to mělo úspěch, nebo bude pokračovat s další knihou apod. je to useklé a na pokračování by to asi byla nuda.

09.03.2019 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Tak jak se říká o hokejistech, že v hlavě mají jenom hokej a sex, to přesně vystihuje v této knize. Ethan nic neřešil, nic ho nezajímalo, i když byl k |Lile pozorný, stejně jako kdyby nic okolo nevnímal, a Lila jako holčička - věčně nerozhodná. Konec byl rychle uzavřený. Mohlo by být pokračování o jejích sestrách, kde by to bylo trochu více rozepsané.

08.03.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Je vidět, že i přes odlišné povahy se může stát to, co Katy a Richardovi. ...... velká láska.Líbilo se mi, jak člověk může svým přístupem změnit toho druhého. Naučit se toleranci, poslouchat a přizpůsobit se, v každém vztahu je to velice důležité. Moc vtipně pojaté, krásný příběh.

03.03.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Moc pěkně napsané a hned kdo to dočetl, musí mu být jasné, kdo je ten záhadný Harlan. No v každém případě se těším též na další pokračování a doufám že těch dílů bude hodně.... :-)

02.03.2019 5 z 5

Odpusťte mi Odpusťte mi Daniel Palmer

Já bych nikdy nechtěla, aby tohle prožily mladé holky, které vlastně ani neví co se v životě děje. Je to moc hrozný, když chlapy se chovají jak prasata a nejste pro ně nic, než kus hadru. Kam se poděla náklonnost k druhému člověku. Příběh mě velice zasáhl. Vím že to vždy bylo , je a bude, ale je to opravdu zničující, když se to hlavně týká mladých lidí, kteří přijdou o radosti života, a víc jim nezbude, než trauma.

02.03.2019 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Dojemný příběh ve dvou časových linií. Pěkně se to rozplétalo, nejhorší jsou alkoholici co si honí svá ega, psychicky a fyzicky dusí své polovičky a vůbec jim nejde o život druhých, jen o sebe. Vždy fandím ženám, které dokáží uniknout z takovýchto vztahů a dokáží zase nabrat své sebevědomí. Pěkně napsaný příběh.

23.02.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Tuto knihu jsem vyhrála v soutěží a jsem za ní opravdu ráda. Snad každý člověk má ve vzpomínce nějakou písničku s nějakým dějem, kde zrovna byl nebo něco dělal, tancoval s prvním klukem a pod. Takových vzpomínek mám plno a díky za ně. Jsou to krásné vzpomínky. Nejhorší opravdu může být spojený s něčím hrůzným, člověk se brání to vytěsnit z mozku, ale někde to zapadne a zase to vypluje na povrch. Nikdo nikdy neví co se tam ukrývá, ani žádná doktorka, vše se mění od minuty. Mozek je úžasná věc, ale i zároveň zbraň k hrůzným myšlenkám a činům.

18.02.2019 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Obyvatelé města Nuuk si žijí zvláštním životem. Nedokážu si představit žít tak pro mě v drsném prostředí, plné ledu, vody, zimy. Prolínání minulosti a současnosti bylo ve vyšetřování spojené a dobře propracované. Nejvíc co mě rušily, byly názvy jmen a měst. Tak složité, že jsem chvílemi v tom měla dobrý zmatek. Matthewa otec je velká záhada, tak uvidíme v pokračování.

11.02.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Někdy se člověk dostane do takové situace, kde opravdu není úniku. A celou dobu jsem chtěla Darby pomoct, poradit, utéct, zachránit.... prostě to mělo takovou atmosféru, že jsem opravdu propadla tomuto příběhu a řekla bych , že na každého to působí jinak, přesně jak je to i v životě. Všem se nedá zavděčit vším. Takže pokud tento spisovatel vydá další knihu, určitě se na ní budu těšit a koupím si jí.

08.02.2019 5 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Nedá se říct, který díl byl nejlepší, každý příběh má něco do sebe a zavírat oči, před těmito tématy nemá smysl. Pořád je plno lidí co dokážou pomoci, ať je problém jakýkoliv a o to víc je, když pomůže kluk holce a naopak hlavně svou láskou, trpělivostí a odvahou do toho jít.

03.02.2019 3 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Nehledě, že všichni tento román znají (i z filmové tvorby) předpokládá se, že už nic nemůže překvapit. A opak je pravdou, z jeho pohledu muže to má úplně jiný rozměr. Akorát co mi dost vadilo.... bejby (snad 50x) ale zase na druhou stranu byly roztomilý emaily co si posílali, to mě bavilo.

02.02.2019 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Takové dívčí romány jsem ráda četla v ... náctiletech. Dnes mám ráda jiný žánr, ale nevadí mi se vrátit v čase. Je to příběh vysokoškoláků, kteří si hledají svou cestu životem a jejich starosti jsou ještě jiné, než když dospějí a mají třeba rodiny a zaměstnání. Poznávají sami sebe a jsou ovlivněni společností. Je to lehké čtení na jeden večer.

30.01.2019 3 z 5

On On Carey Heywood

Suprové prolínání přítomnosti a minulosti. U této knihy mi to vůbec nevadilo, protože se jednalo o emoční příběh lásky. Fandila jsem obou, aby jejich sny se staly skutečností, moc se mi příběh líbil.

27.01.2019 5 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Pokračování z pohledu Willa, jak to vše prožíval, pěkné popsání jeho emocí. Těžko se z mužů dostávají pocity, aby nám to ženám řekli. Schovávají své myšlenky pro sebe a málo komunikují a pak se stávají nesmyslné neshody. Will si svá tajná přání též nechával pro sebe a když nakonec dostal odvahu, už se nedokázal udržet. Byl to pěkně popsaný příběh z pohledu muže. Tak jako první díl se mi líbil u druhý. Klidně by mohlo být pokračování....

27.01.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Melánie mě neskonale štvala s tou její povahou a Robin zase vše řeší až moc a spíše si vše přehrává v hlavě, než aby činila. No v každém případě jsem v půlce knihy si tipla, kdo by to asi mohl být a mé představy se splnily. Jo jo nikdy nevěř všemu co vidíš nebo slyšíš.

26.01.2019 4 z 5

Old Surehand I Old Surehand I Karl May

Když čtete tento druh knih a zároveň jste viděli všechny zfilmované díly, neumíte si nic jiného představit, než herce co v nich hráli. A tím je vaše představivost u konce.

19.01.2019

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Z počátku jsem nedokázala nějak v plout do děje. Skrývání podivného tajemství od Tessy, proč nevychází z domu a zároveň psycholožka, která si jen zapisuje, ale vůbec tam nemá žádnou roli. Sem tam se na něco zeptá, ale že by výrazně něčeho docílila jsem prostě nepochopila. Samotný příběh začal dávat více smysl až skoro na konci knihy. A závěr???? Opravdu podivný konec.....snad v pokračování

19.01.2019 3 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Krásná pohodová kniha, po výměně holky zjistí, že vlastně není co závidět té druhé, jen je důležité si uvědomit co doma máme, kam svůj život chceme směřovat. Není vše tak růžové jak se na pohled zdá, Rachel idylický manželství má trhliny a Casey zase stres v práci, vše má plus i mínus. Důležité je však , že zůstanou kamarádkami i přes veškeré úskalí a to je to nejdůležitější.

16.01.2019 5 z 5

13. komnata milenek: Uzavřený kruh 13. komnata milenek: Uzavřený kruh Tomáš Kristl

Kniha mi připomíná zpověď, ale jakoby na povrchu. I když postavy odkrývají svůj život, pořád jakoby chybí pojetí. A tak se ty lidi i k sobě chovají, neotvírají před sebou svá srdce, proplouvají životem jak jim to ze dne na den život nese. Něco pořád v sobě hledají a vlastně ani neví co. Je jasné že chtějí mít fungující rodinu a šťastný život, přeji to jim i každému z nás, ale v tomto vyprávění mi prostě chybí špetka něčeho....

11.01.2019 2 z 5