hanap hanap komentáře u knih

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Další osudy hlavní hrdinky Marty a jejiho muže Lukase , jejich přátel , dětí . Tentokrát se děj knihy odehrává více mezi rytíři na křížové cestě do Jeruzaléma , pro mě hezky popsaná krutá a nelítostná doba středověku.

08.11.2013 4 z 5

Třikrát detektiv amatér Travis McGee Třikrát detektiv amatér Travis McGee John D. MacDonald

Nesmrtelný detektiv amatér Travis McGee ve třech povídkách . Dobré nenáročné čtení k vodě . Celkem se mě to líbilo .

30.09.2013 3 z 5

Jedenáct Jedenáct Mark Watson

Nevím jestli můžu napsat , že se mě kniha líbíla , příběh Xaviera se postupně rozkrývá a zatahuje do sebe další postavy ,které ovlivňuje přímo nebo nepřímo svým chováním a svými činy. Nakonec , ale musím také přiznat , že mě kniha donutila zamyslet se nad svým životním příběhem . K přečtení ji rozhodně doporučuji .

08.06.2013 4 z 5

Páteční klub pletení Páteční klub pletení Kate Jacobs

milá kniha o přátelství několika žen , které spojuje záliba v pletení,hezké nenáročné čtení .

05.05.2013 3 z 5

Bratrovrah Bratrovrah Roman Cílek

mot33: ahoj , kterou knihu od R. Cílka bys mě doporučil(a),Bratrovrah je moje první od něho.Dík.

07.04.2013 3 z 5

Gustloff Gustloff Rainer Berg

Loď Gustloff má přivést z Gdaňského přístavu tisíce zoufalých žen,dětí a starých lidí-uprchlíků,před postupující Rudou armádou.Loď snů třicátých let ,jež je určena k přepravě pasažérů,plující do německého přístavu Kielu-naděje uprchlíků na záchranu.Mladá pomocnice námořnictva Erika se setkává se svým milým Helmutem,který má na Gustloff převzít velení.Erika se na poslední chvíli dostane tajně na palubu lodi.Zcela přetížená loď opouští přístav bez potřebného doprovodu a ochrany.Příběh je napsán podle skutečné události,svou hrůzou a velkým počtem obětí překoná i známější Titanik.Je to napínavé čtení i když poenta je již několik desetiletí známa.

27.03.2013 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Skvěle napsaná kniha ,silný příběh ,který nutí k zamyšlení, velký zvrat na konci ,kterého bych se osobně raději ušetřila

08.02.2013 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Stále super čtení.

15.06.2024 4 z 5

Letní nebe Letní nebe Jenny Colgan

Nenáročné čtení o lásce, krásné přírodě na Skotských ostrovech.

29.05.2024 3 z 5

Druhé dítě Druhé dítě Kerry Fisher

(SPOILER) Mě se příběh líbil, v rodině se může přihodit cokoliv a záleží na tom jak se s tím vypořádá a tady se řešení našlo. Klidná četba na víkend.

18.05.2024 3 z 5

Démon ze sídliště Démon ze sídliště Iva Hadj Moussa

Poslechla jsem si audio nahrávku v ČR. Když jsem si zvykla na jazykové výrazy těch kluků a zaposlouchala se, líbilo se mě to.

07.03.2024 4 z 5

Pátý svědek Pátý svědek Michael Connelly

Velmi obratný obhájce Mickey Heller a jeho tým

07.10.2023 5 z 5

Pod Kaštanem Pod Kaštanem Barbora Majchráková

Milé letní čtení, Červená knihovna, asi jsem ani nečekala hlubokou prózu, pobavilo mě to.

30.07.2023 4 z 5

Bereme, co je Bereme, co je Věra Nosková

Poslechnuto jako audiokniha, moc zajímavé. Výborně načteno.

19.07.2023 4 z 5

Podraz na příděl Podraz na příděl Jaroslav Kuťák

Nějak jsem se s příběhem nepotkala, golf nehraju swingersparty jde taky mimo mě a krimi příběh tam nějak zapadl.

23.10.2021 1 z 5

Stínová válka Stínová válka Bret Witter

Ráda si přečtu občas špionážní triler a tenhle mě nezklamal. O Ukrajině se teď hodně mluví a jestli je to jen trochu blízké pravdě, tak je mi Ukrajinců hodně líto.

17.04.2021 4 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Po pravdě, nevim,
začátkem jsem se musela prokousat, v polovině knihy to začínalo být zajímavé potom se příběh stal dynamický a konec-nevyřešen.

06.04.2021 3 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Moje první setkání s autorkou a jsem spokojená. Toto rodinné drama me dostalo, asi jsem otevřela knihy ve správném načasování. Laska, penize, úspěchy a pády čtu v době cornaviru. Za mně fajn čtení.

02.06.2020 4 z 5

Řeka v temnotě Řeka v temnotě Masadži Išikawa

Silný a velmi smutný a asi né ojedinělý příběh ze Severní Koreje.

14.05.2020 4 z 5

Konec světa v Breslau Konec světa v Breslau Marek Krajewski

Kniha se mě nelíbila, strácela jsem se v textu, kriminální rada mně byl protivný, jeho manželka taky. Kriminalistického tam bylo snad jen okrajově, nedočetla jsem, tak ani nevím, kdo vraždil.

23.02.2020 2 z 5