havrmoni havrmoni komentáře u knih

Kámen a oheň Kámen a oheň Cait London

Hodně podobné jako Spojená srdce.

20.05.2019 3 z 5

Dominik Dominik Lass Small

Vendulik, asi tak nějak.

19.05.2019 3 z 5

Válečník Válečník Elizabeth Chadwick

Naprosto totálně úžasný příběh. Paráda. Tady není co dodat.

18.05.2019 5 z 5

Hledači opálů Hledači opálů Patricia Shaw

Žádný sladký romantický příběh, ale příběh o životě několika lidí. Ja fakt, že tam bylo hodně postav a každá měla svůj osud a více či méně byla propojená s hl.postavou Brodiem. Musím přiznat, že mě to pohltilo až na pár pro mě nezajímavých míst, jsem se do osudů těch lidiček fakt ponořila. Proto jsem byla nadšená koncem, jak kdo dopadl a skončil atd. To jsem si fakt užila.

17.05.2019 4 z 5

Tajný mandarín Tajný mandarín Sara Sheridan

Kupodivu se mi to líbilo až tak, že za 5*. Dobrodružná výprava byla fajn, ale co se mi líbilo, byli lidé. Postavy nebyly ani kladné ani záporné, prostě byly vším čím jsme. Měly své chyby a slabosti či naopak spoustu síly i odvahy. Opravdu moc pěkné.

16.05.2019 5 z 5

Zelená liška Zelená liška Winifred Witton

Spíš taková fraška než romantika, ale dalo se. Byli to úsměvné.

15.05.2019 3 z 5

Benátská zajatkyně Benátská zajatkyně Lee Stafford

Jako přečetla jsem, ale tak neskutečně naivní hrdinku, aby pohledal. Dobře jsou dejme tomu takové dvaadvaceti leté naivky, ale tohle byla i taková trošku hloupoučká holčina. Jak jí několikrát řekl i Max, ona nepoužívala mozek.

14.05.2019 2 z 5

Dům v Karibiku / Sváteční týden Dům v Karibiku / Sváteční týden Cathy Williams

Obě povídky takový normální průměr v Harlequinkách.

14.05.2019 3 z 5

Samotář Samotář Eileen Wilks

Ano je to podobné. Nicméně dá se to přečíst. Relaxační oddychovka.

13.05.2019 3 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Gina Wilkins

Krátká nenáročná sladce romantická jednohubka. Totálně relaxační.

12.05.2019 3 z 5

Zámek u Londýna Zámek u Londýna Lee Wilkinson

Tak sladce naivní příběh. Hloupoučká hrdinka a romantika o ničem.

11.05.2019 1 z 5

Královská sezóna Královská sezóna Amanda McCabe

Nebýt té romantiky a intrik, tak bych ani nedočetla. Popis toho jak to chodí u dvora byla nuda.

08.05.2019 3 z 5

Láska ze zkumavky Láska ze zkumavky Amy J. Fetzer

Taková celkem svižná relaxační oddychovka. Dala bych i víc☆, ale to by se hrdinka ve zbytečně protahovaném konci nesměla chovat jak blbka. Skončit o pár stránek dříve by bylo lepší.

07.05.2019 3 z 5

Sophie Sophie Georgette Heyer

Neskutečně mě ta kniha bavila. Je napsaná s lehkostí,autorka si nedělá hlavu s tím co by v té době Sophii prošlo či neprošlo. Soustředila se jen na vykreslení postav a situací a toho čeho chtěla Sophie svými ,, intrikami" dosáhnout. Je to opravdu velmi relaxační svěží příběh. Žádný sex a vlastně ani romantické bláboly, ale i tak cítíte rodící se lásku. A na konci to vyznání, to bylo úžasné, přesně v duchu celého příběhu a ladilo s povahou postavy. Neudělala z něj najednou romantika blábolícího o lásce.

06.05.2019 5 z 5

V princových službách V princových službách Cara Colter

Celkem hezká romantika, taková sladká jednohubka. Ale když na to zrovna máte náladu je to dobrý relax

05.05.2019 4 z 5

Buď mým hrdinou Buď mým hrdinou Elaine Coffman

Začátek slibný, já nebrečela já měla vztek a těšila se na ten pocit zadostiučinění až zatočí s těmi mizery. No bohužel, konec velmi rychlý, stručný takový nedotažený.

04.05.2019 3 z 5

Námluvy v Sydney Námluvy v Sydney Helen Bianchin

Na to, že to byla taková jednohubka to bylo hezké. Nebo právě proto, romantika i erotika všeho akorát.

04.05.2019 5 z 5

Pirát a kráska Pirát a kráska Alexandra Benedict

Taky mě z toho bolela hlava jako dost často hlavní postavy. Tak to shrneme, první třetina na ostrově celkem fajn. Pak buch o deset let později v Anglii děs a hrůza. Rozvleklé snad po hodinách a oni si to důležité řekli až skoro na konci. Poslední cca třetina asi jako ta první, dala se číst. No na svůj věk se oba chovali občas jak rozmazlený umanutý fracci.

04.05.2019 2 z 5

Křižácká dívka Křižácká dívka Lynna Banning

Tak tohle se mi moc líbilo. Prvních cca 40 stránek ( ekniha) jsem nebyla moc nadšená, ale pak mě to chytlo. Podle nízkého hodnocení jsem čekala nic moc příběh a byla jsem velice překvapená. Dobrodružství, přátelství a následná láska. Sympatické postavy.

03.05.2019 5 z 5

Jménem cti Jménem cti Elizabeth Bailey

Jedna hvězda za zápletku a jedna za hrdinu. Přečetla jsem sice s přeskakováním, ale dočetla. Zajímalo mě jak to skončí. Hrdinka hrůza, tak nesympatickou naivní a hloupou husu jsem už dlouho v knihách ,,nepotkala". Jediné co se mi na ní líbilo, bylo, že nepodlehla otci.Ovšem to je jen moje mínění a mé nesympatie :)

03.05.2019 2 z 5