havrmoni havrmoni komentáře u knih

Nalezený poklad Nalezený poklad Elizabeth Bailey

Vyřešení záhad a hledání pokladu, to mě bavilo a kvůli tomu jsem četla dál. Na mě tam bylo, ale moc zbytečností okolo. A nějaké to jiskření mezi hrdiny jsem ani nezaznamenala.

03.05.2019 3 z 5

Král barbarů Král barbarů Louise Allen

Opravdu moc hezký příběh. Dobře se četl.

02.05.2019 5 z 5

Měsíc a jmelí Měsíc a jmelí Louise Allen

Hezký příběh.

01.05.2019 4 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Líbilo se mi to ne, že ne. Jenže tak pohnutá minulost obou si zasloužíví víc, víc propracovanosti a detailů a víc stránek. A možná potrestané zlo??? Co si budem povídat, jsou to většinou nereálné pohádky a k tomu patří, že dobro vítězí nad zlem. Tady je odbyto tím, že se v podstatě sami dostali do potíží ( ti zlí). Trochu zvráceně mi chybí ta konfrontace, pocit zadostiučinění. :)

28.04.2019 3 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Já nemůžu jinak než 5*. V duchu pohádkovo- romantickém žánru mě tento opravdu oddechový příběh nadchl. Je to tak krásně relaxační a sladký a všechno dobře dopadne a všichni jsou šťastný. Pokud je nálada na toto jako byla u mě, tak směle do toho. Kdybych tu náladu neměla a očekávala něco ve stylu Kontraktu a jemu podobných asi by mě to nebavilo.

28.04.2019 5 z 5

Ďáblova jizva Ďáblova jizva Sophia James

No chvilkama to tak jako drhlo, ale když jsem se prokousala do půlky, tak už to celkem šlo. Nějak mě občas unikal smysl dialogů. Měla jsem pocit, že tam něco chybí jako, že o něčem přemýšlíte a jen čast té myšlenky řeknete nahlas.

28.04.2019 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Jak tady někdo psal, že je to předvídatelné a jedno klišé za druhým, tak jo je to pravda. A taky souhlasím s tím, že to vůbec nevadilo. Možná trochu zbytečně moc myšlenkových úvah, ale jinak celkově čtivé. V mém věku tohle všechno čtu pro relax a s nadhledem. Vlastně doháním všechny ty roky kdy jsem tento žánr úmyslně obcházela. Miluju tyhle napravené hajzlíky a prostopášníky z historických romancí ovšem jen v těchto pohádkovo - romantických příbězích. Jo a víc než Alex se mi líbil citlivý Lucas a až na konci jsem pochopila proč :))

26.04.2019 4 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Taková relaxační romanťárna. Celkem dobře se to četlo, je to svižné a úsměvné. Ne vyloženě vtipné, ale tak jsem se u toho usmívala a leckdy i pokyvovala hlavou jakože taktak to je fajn apod. I když je fakt, že v průběhu čtení mě začala zajímat ta druhá dvojice a tak trochu si myslím, že by mohli mít zajímavější příběh.

23.04.2019 3 z 5

Roztříštěná růže Roztříštěná růže Jo Beverley

Četla jsem ji po letech dohromady s prvními díly a tohle podle mě není třetí díl. Tady Jindřich teprve nastupuje na trůn, ale v předchozím díle už králem je. Jinak opět pěkně napsaný příběh.

22.04.2019 5 z 5

Temný hrdina Temný hrdina Jo Beverley

Rozmazlenou, naivní a v bavlnce chovanou šestnáctiletou Imofen jsem musela brát s nadhledem. Její přílišnou pobožnost i trauma taky. Neustále jsem si musela připomínat, že jí tak vychovali a ten šílený kněz se na ní taky podepsal. Bylo, ale hezké sledovat jak se vyvíjí a příběh se mi taky líbil. Dostala jsem to, co jsem od této autorky čekala a jsem spokojená.

20.04.2019 5 z 5

Pán mého srdce Pán mého srdce Jo Beverley

Líbilo se mi to a dala bych i 5*, ale v té poslední třetině jsem trochu tápala v chování Madelein. Ta sympatická osůbka se najednou chovala jak bláznivka přísahající na krucifix a urputně dodržujíc přísahu se pak změní v tygřici bráníc manžela. Jinak ta doba asi žádná sranda, dost drsné. V poznámkách autora je i zmínka o dalších třech dílech. Kromě posledního, který je přeložen už celkem dlouho, nás čekají ještě dva.

19.04.2019 4 z 5

Touha statného Skota Touha statného Skota Gayle Callen

Já jsem spokojená, dostala jsem to co jsem čekala. Relaxační romantiku z Vysočiny. A to nejlepší na konec série.

18.04.2019 5 z 5

Hrozba Hrozba Stephanie Laurens (p)

Dalo by se říci to nejlepší na konec. Docela brutální, co se týká počtu obětí, špio-krimi. Líbilo se mi to a hlavně epilog. No už se postarala o děti dvou Cysterů, tak jestli v tom bude pokračovat, čeká nás ještě hodně knih o mladé generaci :)). Ještě je 6 dílů.

17.04.2019 5 z 5

Padlý anděl Padlý anděl Sophia James

Líbilo se mi, že zlo bylo potrestáno. Nebylo to špatné, ale tase takové aách.. na 5* to nebylo.

16.04.2019 4 z 5

Vždyť jde jen o manželství Vždyť jde jen o manželství Jo Beverley

Já mám knihy této autorky ráda. Tady jsem ubrala hvězdičku za hrdinu. Byl nevýrazný a skoro nic se o něm nedovíme.

24.03.2019 4 z 5

Můj skotský hrdina Můj skotský hrdina Suzanne Enoch

Líbilo se mi to o hodně víc než první díl.

24.03.2019 5 z 5

Anděl spásy Anděl spásy Carla Kelly

Tohle se mi opravdu líbilo a moc. Vše ostatní už je tu napsáno.

22.03.2019 5 z 5

Ve spárech pomluv Ve spárech pomluv Mary Brendan

Mě se to líbilo. Lidská zášť, pomluvy a intriky ty dokážou otrávit život. Je na lidech jestli se tím nechají rozhodit. A tady se to málem povedlo, hrdinka si dělala ukvapené závěry a nedůvěra v lásku a oddanost svého manžela jí málem stála vše.

22.03.2019 4 z 5

Námluvy z rozumu Námluvy z rozumu Anne Ashley

Tohle se mi opravdu moc líbilo. Krásný příběh pro oddych od každodenních starostí a povinností :)

21.03.2019 5 z 5

Odložená svatební noc Odložená svatební noc Mary Brendan

Takový zvláštní příběh, který se velmi dobře četl. Zvláštní v tom, že tam byly situace vyvolávající emoce, ale zároveň i myšlenky proč se tak stalo. Hrdinové dokázali i zpětně rozebrat své chování. Při čtení jsem nemusela přemýšlet nad jejich chováním či motivy nebo nadávat hrdince do hloupých hus :)) To zvládla sama. Ano, líbilo se mi to.

21.03.2019 4 z 5