havrmoni havrmoni komentáře u knih

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Přidávám komentář po znovu přečtení a nedá mi to, abych nesrovnala tento doplňující příběh se Slibem. Toto je daleko hezčí. Já to beru jako takový delší epilog k celé sérii plus bonus Rafe s Hannah. Kdežto ve Slibu je spoustu situací, které vypadají na slibně se rozvíjející příběh či zápletku a vzápětí je vše vyřešeno. Jakoby autorka neměla dostatek papíru a musela to vtěstnat na co nejmenší množství stránek.

13.02.2019 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Tenhle díl mě neomrzí. I po několikátém přečtení, stále je Evie neoblíbenější Čekankou a Sebastian můj top hrdina.

12.02.2019 5 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Nebylo to špatný, ale oproti jiným nebo spíše všem ostatním od této autorky, to nemůžu ohodnotit plným počtem ☆. Tohle mi přišlo jako výcuc z pěkné knihy. Kdyby byl příběh celý se vším všudy, intriky Julie, namlouvání, konfrontace Carolin s Julií, tak to si myslím, že by byla parádní kniha. Tohle bylo opravdu letem světem. To si Anrew nezasloužil, jeho postava napraveného hříšníka si říkala o víc. Škoda.

09.02.2019 3 z 5

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Čtu podruhé celou sérii, konečně v celku, bez toho, abych čekala na další díly. A docela mě zarazilo, jak mě teď vadilo chování Minervy po svatbě. Jinak mě to, ale stále baví.

30.01.2019 5 z 5

Nesmlouvej s ďáblem Nesmlouvej s ďáblem Sabrina Jeffries

Tak tenhle díl je taky fajn.

27.01.2019 5 z 5

Svůdný vikomt Svůdný vikomt Sabrina Jeffries

I po druhém přečtení mě baví. Tahle série se povedla. Druhý a poslední díl sice moc nemusím, ale i tak je to pěkné počtení.

26.01.2019 5 z 5

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Julie nesympatická od prvního dílu a ani tady jsem jí nepřišla na chuť. Hvězdy jsem dala po prvním přečtení, při druhém jsem se dostala jen do poloviny. Jak mám tuto autorku ráda, tak tento díl nee :(.

21.01.2019 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

I po druhém přečtení mě to baví. Griff je zlatíčko, jak bojuje s těmu třemi orgány :)) Daniel to pojmenoval dobře. Někdy se choval jak slon v porcelánu. Rosalinda je zvláštní, jak tady někdo psal, nezžila jsem se s ní a nefandila jak bych možná měla. Na mě byla moc dramatická a teatrální. Možná to bylo tím, že chtěla být herečkou. Přiznávám, že chvílemi jsem ji říkala no ty jsi, ale komediantka :)).

20.01.2019 4 z 5

Princova milenka Princova milenka Sabrina Jeffries

Tenhle díl patří k mým oblíbeným. Mám takovou pomyslnou desítku oblíbených knih a postav, tato patří k nim. Tady nemám co dodat. V tomto příběhu je začátek dvojice Simon a Louisa ( moc je nemusím) ze série Škola dediček. Aby člověk pochopil tuto dvojici bylo by dobré přečíst si nejprve tento díl před jejich příběhem.

18.01.2019 5 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Prečteno podruhé po cca 4 letech. Alec mi byl daleko sympatičtější i přesto, že jí lhal. Vzhledem k tomu jak podle svého taťky soudila muže a jak se i podceňovala, tak kdyby jí řekl pravdu, vzalo by to krátký konec. Takže takhle to bylo fajn.

17.01.2019 5 z 5

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

No z kraje jsem nebyla moc odvázaná hlavně kvůli Catrin, přišla mi nemastná neslaná. Pak se to rozjelo a joo byla to paráda. Za mě 5*.

16.01.2019 5 z 5

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

Naprosto souhlasím, nádhera. Tento a druhý díl se mi líbili nejvíce.

15.01.2019 5 z 5

Hrdina z hor Hrdina z hor Suzanne Enoch

Víc se mi líbila druhá polovina knihy. V té první to zachraňoval Gabriel. Fiona se mi zdála zpočátku moc rejpavá a jízlivá na to, že by jejich dialogy měli být laškovné či humorné. To jsem vždycky měla u této autorky ráda, laškování a jiskření a humor mezi hrdiny. Proto o jednu* méně, jinak se mi to, ale líbilo. Těším se na další.

14.01.2019 4 z 5

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Za mě je nejlepší třetí díl. Tohle bylo taky fajn. Dobře se to četlo a postavy byly sypmatické.

13.01.2019 4 z 5

Jak se zasnoubit s hrabětem Jak se zasnoubit s hrabětem Sally MacKenzie

To nejlepší na konec?? No asi ano. Hezký milý oddechový příběh. Mám trochu problém s těmi ,,dohazovači" a nos do všeho strkajícími lidmi, kteří to myslí jen v dobrém. To pak soucítím s hrdiny a nemám jim za zlé, že dělají opak, na truc. Jinak autorka opět nezklamala.

12.01.2019 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Takové neokoukané téma. To mě celkem bavilo. Celou dobu jsem si říkala co s tou holkou je? To chování nedává smysl. No bohužel je to tak i v reálu, že si často člověk musí sáhnout na dno, aby si nechal pomoci. Je jasné, že v takovýchto románech, je to spíš oddechové a romantické. A takovéhle oddychovky jsou na to, abych tu ,,depréézi" neměla já :)).

11.01.2019 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

No musím přiznat, že se mi do toho moc nechtělo. Odrazoval mě věk postav. Nakonec jsem byla celkem překvapená, jak dobře se to četlo. Hezká oddechovka.

10.01.2019 4 z 5

Jízda na hraně Jízda na hraně Jo Leigh

Hezké, oddechové i humor tam byl. Jo, líbilo se mi to.

08.01.2019 5 z 5

Magická dvojnice Magická dvojnice Stephanie Bond

Taková jednoduchá relaxační oddechovka. Docela to šlo.

08.01.2019 3 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

Děj žádný, romantika nebo vtip ?, nic. Prý pohádka ve stylu Pretty Woman. Jo, prd velebnosti ani omylem. 50 odstínů se přeceňuje, je to blbost, ale bez mučení přiznávám, že čtivá a i když jsem se u toho shovívavě usmívala a kroutila hlavou, přečetla se raz dva. Tohle se nedalo a ani ta erotika mě nebrala. Přeskakovala jsem a doufala, že se to nějak,někde,v něco.....
V Áaach.... Nooo, nic prostě nic. Miluju romantické pohádky s erotikou i bez, chci od nich relax a proto i lecos přehlídnu a nečekám realitu, chci příběh!!! Tady má tolerance skončila na 1*.

08.01.2019 1 z 5