havrmoni havrmoni komentáře u knih

Černá vdova /  Žena na lovu Černá vdova / Žena na lovu Kristi Gold

Černá vdova za 5*.

17.11.2018 5 z 5

V láskyplné péči V láskyplné péči Tessa Radley

Příběh se mi líbil a ještě víc hlavní hrdina. Hrdinka je opravdu tak cnostná jak se píše v anotaci. Dělá jen to co je správné a cudné až mě z ní trnuly zuby. Jenže to podle mě nebylo její přirozeností a tak se i proto stále obviňovala za to co cítila a neměla, protože to nebylo správné. Takže to trochu znepříjemňovalo můj zážitek ze čtení jinak pěkné knihy.

16.11.2018 4 z 5

Zázračné probuzení Zázračné probuzení Christie Ridgway

Krásné zakončení série.

14.11.2018 5 z 5

Indiskrétnost Indiskrétnost Anne Mather

Ano, zápletka celkem dobrá. No hrdinka se však chovala na můj vkus trochu divně. Stěžovala si, že si z ní dělají onuci, ale ona si to nechala líbit a ještě jím to svým jednáním usnadňovala. Co mě, ale nejvíc vadilo, že jako matka byla taková nijaká.

13.11.2018 3 z 5

Italovy Vánoce Italovy Vánoce Catherine Spencer

Kamarádka hl.postavy jí občas říkala, že je koza. Sama hrdinka si čas od času nadávala do krav a hus. Já používala všechna tato pojmenování což z celkem pěkného příběhu udělalo obyčejný průměr.

02.11.2018 3 z 5

Manželkou milionáře Manželkou milionáře Jessica Steele

Nebylo to špatné, dobře se mi to četlo. Hrdinka se opravdu chvílemi chovala jako koza. S tím souhlasím. :))

01.11.2018 3 z 5

Nebezpečné hrátky / Láska na splátky Nebezpečné hrátky / Láska na splátky Michelle Celmer

Obě povídky se mi líbily.

01.11.2018 5 z 5

Noc v New Yorku Noc v New Yorku Cathy Williams

Když přišla na scénu hl.hrdinka, řekla jsem si ,, no nazdar, uječená vlezlá nána". Přiznávám bez mučení, že jsem párkrát přeskočila a neměla jsem pocit, že mi něco zvláštního uteklo. A na konci jsem si oddychla, že mám tu uječenou semetriku za sebou.

26.10.2018 2 z 5

Co skrývá žena / Prázdninové vyznání Co skrývá žena / Prázdninové vyznání Anne Marie Winston

Oba příběhy se mi mic líbili. Ten druhý o maličko více.

25.10.2018 5 z 5

Manželství jako obchod Manželství jako obchod Anne Marie Winston

Příběh byl pěkný a na rozdíl ode byla mě hrdinka celkem velkorysá. Já na toho chlapa byla naštvaná až do konce. ????

24.10.2018 4 z 5

Žena mých snů Žena mých snů Anne Marie Winston

Líbilo se mi to do doby než hrdinka udělala z komára velblouda, jak se říká. No a pak ta zbytečná tragická scéna v pár větách. To bylo opravdu k ničemu. Toto mě, na rozdíl od jiných knih této autorky moc nebavilo.

24.10.2018 3 z 5

Idol z televize / Chci se vdát! Idol z televize / Chci se vdát! Anne Marie Winston

Chci se vdát za 5*. Moc pěkné.

22.10.2018

Krátké, ale krásné. Knihy této autorky se mi hodně líbí, na málo stránkách jsou napsané hezké romantické příběhy.

22.10.2018 5 z 5

Pod řeckým sluncem Pod řeckým sluncem Rebecca Winters

Tohle se mi moooc líbilo. Hezky napsané, postavy i celý příběh.

20.10.2018 5 z 5

Horké doteky Horké doteky Ruth Glick

Anotace napovídá, že se jedná o krimi příběh. No já dodám, že je to spíše erotický příběh s nádechem krimi :)

18.10.2018 4 z 5

Náčelníkova nevěsta Náčelníkova nevěsta Cait London

Měla jsem pocit, že bouchnu vzteky vždy,když hrdinka prohlásí, že je moderní svobodomyslná žena. Přiznám bez mučení nebyla mi sympatická ani trochu, zkazila mi zážitek z jinak docela pěkného příběhu.

14.10.2018 3 z 5

Čas lásky Čas lásky Cait London

Hrdinové nejsou žádný mladý třeštiprdla, ale mají už něco za sebou. To se mi líbilo. Co mě moc nebavilo bylo to, jak je to napsané. Nevím asi mi moc nesedl styl této autorky.

13.10.2018 3 z 5

Kouzelná skříňka Kouzelná skříňka Cathie Linz

Moc pěkné. Jednoduchá romantická oddechovka.

13.10.2018 5 z 5

V žáru léta: Milenec na mušce / Kouzlo dnešní noci / Všechno nebo nic V žáru léta: Milenec na mušce / Kouzlo dnešní noci / Všechno nebo nic Stephanie Bond

Příběh je spíš o vášni, smyslnosti a erotice. Všechno ostatní je tak trochu vedlejší.

08.10.2018 4 z 5

Vlk v poušti Vlk v poušti B. J. James

Tak tahle se mi na rozdíl od jiných líbila. Dozvěděla jsem se všechno co jsem chtěla a a ani mi to tentokrát nepřišlo zmatené. Hrdinka je sestra Valentiny z knihy Šepot ve tmě, tam už s Indiánem tvoří pár. Oni jsou vůbec příběhy této autorky dost provázané postavami.

07.10.2018 5 z 5