havrmoni havrmoni komentáře u knih

Šepot ve tmě Šepot ve tmě B. J. James

Patří do série Muži z Black Watch.

07.10.2018 5 z 5

Se srdcem lovce Se srdcem lovce B. J. James

Knihy této autorky mají dobrý námět nějakou tu krimi zápletku jako tady, ale bohužel vše je takové nedotažené. Postavy, situace i ty zápletky. Někdy nechápu ani dialog, jakoby mluvili o něčem jiném než já čtu. Kniha patří do série Muži z Black Watch.

05.10.2018 2 z 5

Druhá milenka? / Bouřlivák z Texasu Druhá milenka? / Bouřlivák z Texasu Miranda Lee

Četla jsem pouze Bouřliváka, ale i ten stačil na 5*. Moc pěkný a citlivě napsaný příběh.

30.09.2018 4 z 5

Ratolest lásky Ratolest lásky Joan Hohl

Téma tohoto příběhu jsem už četla několikrát v mnoha obměnách. Tohle bylo asi nejhorší. Možná vinou hrdinky, která sice stejně jako v ostatních zpracováních hrdinu tak nenàviděla, že neodola a při první příležitosti s ním hupsla do postele, ale tahle byla navíc taková ufňukaná. No prostě mi nesedla.

29.09.2018 2 z 5

Svatba osamělého vlka Svatba osamělého vlka Joan Hohl

Tenhle díl byl takovým shrnutím celé série. Více erotiky a celkově takový slaďounký. Jako relaxační oddychová jednohubka to bylo fajn.

28.09.2018 3 z 5

Polda a anděl Polda a anděl Joan Hohl

O trochu lepší než předchozí díl, ale stále platí, že spoustu místa zabírají sáhodlouhé myšlenky.

28.09.2018 3 z 5

Ve střehu Ve střehu Joan Hohl

Na to jak je to krátký je tam tolik zbytečných úvah a myšlenek, že se v tom nějaká sledovačka prodeje drog ztrácí.

28.09.2018 2 z 5

Nemravná sázka / Flirt na Havaji Nemravná sázka / Flirt na Havaji Charlene Sands

Na málo stránkách krásný romantický přìběh se sympatickými postavami.

26.09.2018 5 z 5

Láska nebo nenávist / Nevěsta v očekávání Láska nebo nenávist / Nevěsta v očekávání Barbara Hannay

Láska a nenávist, to se mi líbilo moc. Tu druhou bych o polovinu zkrátila, jenže to už by byla opravdu hodně kraťounká. Prostě moc stran o ničem. Takže první za 3* druhá za 1*.

26.09.2018 4 z 5

Královské svádění / Svatba s podmínkou Královské svádění / Svatba s podmínkou Robyn Grady

Takové o všem a o ničem. Nic není dotažené, spoustu úvah a nic z toho. Hrdina mi celkem nevadil, ale hrdinka?? Paní podnikatelka co se nevěnovala účernictví a o vše přišla,že nebyla důsledná v proplacení faktury. Špatné pojištění apod. No divím se, že dodělala vysokou. Snad neprozradím mnoho, když se zmíním, že nejvíc mě naštvala, tím že se rozčilovala kvůli závěti, která v budoucnu vylučovala první dítě z vedení podniku. Tedy jenom z vedení ne z dědictví. A záporák, taky nedotažené, takže i ničem.

22.09.2018 3 z 5

Oáza rozkoše Oáza rozkoše Carol Grace

To bylo jako bych jela na výlet do exotické země. Hezky napsané, žádná slaďárna,pomaloučku se otvírali Samovi oči ohledně své asistentky. Žádné šup na to hned zkraje :))

22.09.2018 4 z 5

Noční fantazie Noční fantazie Kristi Gold

Tak tohle se mi moooc líbilo.

21.09.2018 5 z 5

Poprask v paláci Poprask v paláci Liz Fielding

Romantiku jsem tam teda nějak nenašla a přìběh samotný se tak nějak ztrácel v sáhodlouhých úvahách hrdinů.

20.09.2018 2 z 5

Hra na manžele Hra na manžele Amy J. Fetzer

Naprosto úžasný. Vtipný a pohotový dialogy, sympatické osoby. Opravdu se povedlo na tak málo stránkách napsat hezký příběh.

19.09.2018 5 z 5

To snad není možné! To snad není možné! Anne Eames

Pěkné oddychové počteníčko s nečekaným koncem.

19.09.2018 4 z 5

Vedlejší úmysly / Rendez-vous v Paříži Vedlejší úmysly / Rendez-vous v Paříži Ann Major

První povídka byla hezčí i když bylo podobné téma. V té druhé mi vadila hrdinka a její měnící se názory, které omlouvala tím, že je umělec - bohém a ti jsou takový.

19.09.2018 4 z 5

Hra s city Hra s city Kathie DeNosky

Jako první jsem četla poslední díl, ale tento je mnohem hezčí. Možná se časem dostanu i k ostatním dílům této série.

18.09.2018 4 z 5

Cože, manželé? Cože, manželé? Kathie DeNosky

Oddychové, romantické a vtipné. Takové relaxační a svižné.

18.09.2018 5 z 5

Štěstí ve dvou: Zvláštní přitažlivost / Láska z biografu Štěstí ve dvou: Zvláštní přitažlivost / Láska z biografu Barbara Delinsky

Takové oddechové slaďounké jednohubky. Měla jsem na ně náladu, tak mě to bavilo moc.

17.09.2018 5 z 5

Útěk do ráje Útěk do ráje Emma Darcy

Hezký přìběh, čekala jsem sérii o třech bratřích a ona je samostatná.

16.09.2018 3 z 5