havrmoni havrmoni komentáře u knih

Světlo tvých očí Světlo tvých očí Connie Bennett

Mě se to moc líbilo.

02.09.2018 5 z 5

Adventinky 2: Překvapivá nadílka / Vánoční usmíření / Vánoční dárek Adventinky 2: Překvapivá nadílka / Vánoční usmíření / Vánoční dárek Mary Lynn Baxter

Taková hodně krátká oddychovka, která by se dala docela dobře rozvinout. Škoda,že to nebylo delší.

01.09.2018 3 z 5

Letní touhy: Miluj mě něžně / Kovboj a jižanská kráska Letní touhy: Miluj mě něžně / Kovboj a jižanská kráska Maureen Child

První příběh byl v první třetině dost praštěnej. Hrdinka co přemlouvá chlapy, aby si ji vzali kvůli kletbě. Pak už to celkem šlo, pokud se nemluvilo o kletbě a jak byla zasažena bleskem lásky.
Kovboj byl až na nesympatickou hrdinku celkem dobrý čtení.

01.09.2018 3 z 5

Italova pomsta / Romance v Monaku Italova pomsta / Romance v Monaku Jacqueline Baird

Četla jsem jen povídku Italova pomsta. Bohužel je to už třetí v řadě od autorky této povídky co čtu,proto jen 3*. Bohužel proto, že její příběhy mají stejný model. Hrdina se chce pomstím hrdince za něco o čem si myslí,že udělala. No a ona hrdinka si vždy nechà jeho hulváctví líbit,páč sex s ním je taaaák úžasný, že mu odpustí vše.

31.08.2018 3 z 5

Benátský palác Benátský palác Jacqueline Baird

Chlapa bych vzala něčím po palici :))). Čtení to není špatné, ale nechat si takhle všechno líbit? Hmm a sex všechno spraví, protože když se jí dotkne, tak zapomene na to jeho chování. No, je to romantický příběh, tak to tak berme :).

30.08.2018 3 z 5

Láska na rozcestí Láska na rozcestí Caroline Anderson

Tohle se mi líbilo moc.

30.08.2018 5 z 5

Horké noci v poušti: Pokořené srdce / Prostopášník z pouště / Únos do oázy Horké noci v poušti: Pokořené srdce / Prostopášník z pouště / Únos do oázy Louise Allen

Oddychová erotická jednohubka.

29.08.2018 3 z 5

Ženich ze zákona / Nebezpečné manželství Ženich ze zákona / Nebezpečné manželství Miranda Lee

Mě se obě povídky líbily. Možná trochu sladké,ale když je ta správná nálada na trochu relaxu, tak tohle je fajn.

27.08.2018 5 z 5

Červené lodičky Červené lodičky Christina Dodd

To nejlepší na konec. Oblíbila jsem si Gabriela, o něm bych si ráda přečetla.

24.08.2018 5 z 5

Elegantní výmluva Elegantní výmluva Christina Dodd

Tohle mě bavilo víc než předchozí díl.

23.08.2018 4 z 5

Zamilovaná podvodnice Zamilovaná podvodnice Elizabeth Bevarly

Nějak mi tu chybí nějaké pokračování. Co se stalo se Sabrinou a tak. Není zařazena do série což jsem si všimla i u jiných knih, které na sebe tak nějak navazují ( sourozenci,kamarádi) a přitom jsou to jako samostatné knihy.

21.08.2018 3 z 5

Georgia a její ženich Georgia a její ženich Elizabeth Bevarly

Škoda,že celá série nebyla více rozpracovaná a delší příběhy. To jak byli sourozenci odtrženi,jak žili apod. Hezké téma avšak velmi okrajové. Příběhy jsou zaměřené jen na vztahy hrdinů.

14.08.2018 4 z 5

Doktor k Vánocům Doktor k Vánocům Elizabeth Bevarly

Celkem to šlo. Taková nenáročná jednohubka.

13.08.2018 3 z 5

Blizard Blizard Elizabeth Bevarly

Nejlepší byl epilog,protože byl vtipnej. Celej příběh byl v tomhle hovorovým stylu a slovo oukej bylo všude.

13.08.2018 1 z 5

Trable na jehlách Trable na jehlách Christina Dodd

Mě to celkem ze začátku taky bavilo. No jenže ten detektivní prvek byl jen tak na okraj a slečna chytrà pràvnička mi bohužel chvílemi přišla jako pěkně hloupoučká naivka. Všechno mi to přišlo takové jako,aby to nebylo tak sladké vrazíme tam nějakou tu krimizápletku. Přečetla jsem, jako oddychovka ok,ale nic víc.

12.08.2018 3 z 5

Krištáľový záliv vo Friday Harbore Krištáľový záliv vo Friday Harbore Lisa Kleypas

Líbilo se mi to,příběh byl takový napínavý,jak to s těmi kouzly nakonec dopadne. Jen už toho bylo nějak moc.

12.08.2018 4 z 5

Žena bez jména Žena bez jména Mary Brendan

Já bych to až tak nezatracovala. Je to taková relaxační oddechovka,tedy až do doby,kdy hrdinka oznámí hrdinovi,že je otcem. To jsem pak kroutila hlavou,jak je možné,aby byl někdo tak naivní.No Isabel byla. Tím se pokazila cca poslední třetina,jinal se to dalo.

03.08.2018 3 z 5

Bez masky: Láska ve tříčtvrtečním rytmu / Tapisérie Bez masky: Láska ve tříčtvrtečním rytmu / Tapisérie Elizabeth Gage

První příběh celkem ušel, na tak málo stránkách takovà pohádka,ale dalo se to číst. Za to ta druhà povídka,větší slátaninu jsem snad ještě nečetla. Taková všehochuť,aby jsme se v posledním odstavci dozvěděli,že to byla opravdu slátanina.

02.08.2018 2 z 5

Hraběnka a podkoní Hraběnka a podkoní Anne Ashley

Takovà relaxační oddechovka.

01.08.2018 3 z 5

Útěk z Paříže Útěk z Paříže Anne Ashley

Dobrodružný příběh s romantikou. Hezky se to četlo.

01.08.2018 4 z 5