havrmoni havrmoni komentáře u knih

Letní závrať Letní závrať Ann Maxwell

Já jsem spokojená. Bavilo mě to včetně popisu večeře i jídlo totiž patří ke svádění. To jak se přitahovali hned od začátku je možná rychlé,ale ne neobvyklé. Není vyjímkou,že vztah a poznávání se příjde až po sexu,právě kvůli té živočišné přitažlivosti. A jak jsem byla napnutá u závodu,jako bych ho sledovala naživo. Tahle autorka mě zaujme ať už píše o koních,horninách,zlatu nebo jeskyních.

02.07.2018 5 z 5

Šero a hedvábí Šero a hedvábí Ann Maxwell (p)

Opět napětí, drsňáci a láska. Oba díly spíše akční než obyč romance,ale mě se to líbilo. Moc.

01.07.2018 5 z 5

Rubín Rubín Ann Maxwell (p)

Já nemůžu jinak než zase za 5☆. Já se u jejích knih nenudím. Je tam napětí,dobrodružství,romantika a láska. Hrdinové se nepatlají v blbostech,ale prostě když je to přitahuje,tak to příjmou a ono se to nějak vyvrbí. Tak je to i v tomto příběhu. Moc hezké.

01.07.2018 5 z 5

O té noci O té noci Julie James

Předně mě jako vždy naštvalo,že vydávají díly na přeskáčku. První a poslední jsem přečetla před nějakou dobou a teď odprostředka dočítám zbytek série. Příště už popořadě,když už jsou všechny :). Příběh se mi líbil. První polovina je spíše o každém zvlášť a jejich setkávání a o případu. Nechybi romantika,erotika a je to i vtipné. Mám tyhle knihy o právnících a agentech ráda.

28.06.2018 5 z 5

Zimní žár Zimní žár Ann Maxwell

Nádhera,krásná tečka za moc pěknou dobrodružnou sérií z divokého západu. Samozřejmě nechyběla láska a porozumnění.

26.06.2018 5 z 5

Podzimní milenec Podzimní milenec Ann Maxwell

Příběh se mi moc líbil,dobrodružství,krajina a všechno hezky popsané. Hunter spálený ve vztahu k ženám a poznamenaný ztrátou těch nejbližších. Jeho nevrlí postoj k Elyse,jako ke koketě, byl spíš dán touhou po ní než,že by jí nesnášel. Ona se zase do něj zamilovala hned a chtěla dokázat,že i on jí miluje i přes to,že se tomu brání. No a to mě trošku vadilo. Podle mě se Hunter cítil lapený v pasti a ,,kousl". No a už to šlo jedno z druhým než se vše vysvětlilo. Daleko jednodušší bylo všechno to okolo,zlý versus hodní. Vztahy však nikdy nejsou jednoduché a o tom to je.

25.06.2018 5 z 5

Jenom láska Jenom láska Ann Maxwell

Tohle se mi taky líbilo. Sice jsem si občas říkala, že je to moc zdlouhavý a ježíš o čem že ještě těch dalších 100 stran bude?? :)) No a najednou byl konec. Prostě se to dobře čte.

24.06.2018 5 z 5

Jenom ty Jenom ty Ann Maxwell

Tohle se mi asi zatím líbilo nejvíc z těch tří. Reno byl trošku zatvrzelý v tom svém pohledu na Eve a pořád si jakoby hýčkal tu svou špatnou zkušenost s proradnou ženskou z mládí. Celkově moc pěkný dobrodružný příběh s trochou romantiky a se spoustou vášně.

22.06.2018 5 z 5

Jenom můj Jenom můj Ann Maxwell

Jessica si nese životem trauma a to docela dost hnusný. Takže její strach je pochopitelný ovšem nepochopitelné se mi zdá její jednání a představy o manželském životě. Přeci nežila ve skleníku a musela vidět a slyšet,že všechno není takové v čem do 9 let žila. Bohužel mi to její chování kazilo tak do poloviny jinak pěkný příběh. To,že Wolf zvolil celkem drsnou taktiku,jak jí ukázat,že nepatří do divočiny jí donutilo ukázat opak. Podle mě s ním o svých můrách měla mluvit dřív.

21.06.2018 4 z 5

Jenom on Jenom on Elizabeth Lowell (p)

Více dobrodružná než romantická,ale to neznamená,že tu romantika není. Celkem mě to jejich cestovàní bavilo, jak psala ariel platto, měla jsem pocit, že jsem s nimi na cestách. Jen ke konci mi přišlo zbytečné chovàní Willow. Jak prohlásil její bratr,,myslel jsem si,že není tak hloupá,aby... ". No bohužel byla. I přesto jsem si to jejich dobrodružství užívala.

20.06.2018 5 z 5

Vášeň a vítr Vášeň a vítr Ann Maxwell

Oproti předchozímu dílu tento trošku pokulhává. Hrdina bezva,Ten mě bavil už v minulém dílu. Hrdince jsem zas až tak na chuť nepřišla. Nepopírám,že její ,,zážitek" byl traumatizující a ovlivnil její chovàní. No nějak mě to nechàvalo chladnou i když při čtení ( a v reálu ) podobných potažmo horších scén, jsem rozpálená vzteky. Celkově, se ale autorce na málo stránkách povedl napsat pěkný příběh. Díly o Cashovi a Nevadovi jsou,jen nepřeložený.

20.06.2018 4 z 5

Oheň a déšť Oheň a déšť Ann Maxwell

Trošku zklamání z toho,že je to z dnešní doby. Čekala jsem příběh bratrů hrdiny z předchozího dílu,tedy konkrétně Case,který se jevil jako dobrý materiál na další díl. No dočkala jsem se Caseova pra....vnuka. Takže když zapomenu na první díl, jelikož je to úplně jiná doba a tento tak úplně nenavazuje, dám taky 5*. Příběh se mi líbil,dobře se četl a dlouhý byl tak akorát.
Koukla jsem na autorku a tuto sérii,protože jsem si myslela jestli není nějaký díl mezi. Dílů je dohromady pět,tak snad se tady dočkáme toho zbytku. :)

19.06.2018 5 z 5

Nepokojná láska Nepokojná láska Ann Maxwell

To bylo úžasný. Moc se mi to líbilo,oba hrdinové sympatičtí, nějaké to dobrudružství a láska. Co víc si přát.

18.06.2018 5 z 5

Krok do neznáma Krok do neznáma Ann Maxwell

Taky dobrá detektivka,ale nějak se mi moc táhla či co. Prostě navzdory sympatické dvojici, to bylo chvílemi zdlouhavé a nezáživné.

16.06.2018 4 z 5

Sametová past Sametová past Ann Maxwell

To bylo akční jako blázen. Úžasný.

16.06.2018 5 z 5

Zmatek v srdci Zmatek v srdci Ann Maxwell

Jak se tady píše je to prostředí,které neznám a ani si ho nedokážu představit. Opět mocenské hry,které můj mozek odmítá pobrat( peníze,politika). Na vzdory tomu mě to bavilo,takže hurá do dalšího dílu.

14.06.2018 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Ann Maxwell

No páni, pěkná detektivka. Konec překvapí tedy mě určitě. Práce hrdinky zajímavá a mě velmi blízká,takže jsem si v tomhle tématu rochnila :). Hrdina super a vůbec oba sympatičtí a nekomplikovaní. Když jsem dočetla, pomyslela jsem si,že osoba,která zemře hned na začátku se neměla vůbec narodit. Hnusná myšlenka,ale neubránila jsem se jí. Je to opět velmi pěkná, emoce vyvolávající kniha.

13.06.2018 5 z 5

Rubínový záliv Rubínový záliv Ann Maxwell

Ano, celá série je moc povedená. Škoda, že není víc dílů,mají ještě dva bratry :).

12.06.2018 5 z 5

Perlová zátoka Perlová zátoka Ann Maxwell

Já nevím co bych psala jiného než to co u ostatních. Fakt se mi to líbilo,zase :)).

12.06.2018 5 z 5

Nefritový ostrov Nefritový ostrov Ann Maxwell

Až na ty mocenské hry-kecy no prostě ty popisy politicko-peněžně mocencké,kterým prostě nikdy nebudu rozumět,se mi to líbilo. A to tolik,že jsem nestrhla * ani za ty ,,kecy" :))

10.06.2018 5 z 5