havrmoni havrmoni komentáře u knih

Šedooká kráska Šedooká kráska Anne Ashley

Pěkný příběh s detektivní zápletkou.

31.07.2018 4 z 5

Zdráhavá markýza Zdráhavá markýza Anne Ashley

Docela zajímavá zápletka hlavně ne tak častà v tomto žánru. Takže za mě ano,čtivé a relaxační.

30.07.2018 4 z 5

Lékař lady Jane Lékař lady Jane Anne Ashley

Opět pěkná oddechovka. Sympatickě postavy,nějaká ta zápletka a správná dávka romantiky. Jen škoda, že je trochu rychlý jakoby useknutý konec.

29.07.2018 4 z 5

Tajemství lady Knightleyové Tajemství lady Knightleyové Anne Ashley

Líbilo se mi to o kousek víc než předchozí díl. Richarda bych podusila víc a asi hodně dlouho by trvalo než bych mu odpustila. Jestli vůbec :).

28.07.2018 5 z 5

Tajemný miláček Tajemný miláček Anne Ashley

Pěkná oddychovka s malou špionážní ochutnávkou.

27.07.2018 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Dala jsem 5* za hezký příběh. Jen mě bavil víc Elec,jeho život je zajímavější. U Grety jsem si si zpočátku myslela,že je jí 15 a nějak jsem se nedostala dál. Je to s ní podobné jako u hrdinek od Vi Keeland. Ale i přesto se mi to moc líbilo.Četla jsem v čj.

23.07.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Docela hodně mi to připomínalo Miu Scheridan. A jelikož mám Miu mezi oblíbenými autory,tak to mluví za vše. Moc pěkné.

22.07.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Nejprve jsem měla sama na sebe zlost,že jsem si nevšimla,že ebook je ve slovenštině. No nakonec jsem nelitovala už jen z toho důvodu,že chyběli sprosté názvy int.míst, jak to tu někdo nazval. Pokud to tak v české verzi je, tak slovenský překlad je jemnější.Podle toho komentu jsem čekala totiž něco podobného jako v Alfa samci,kde se tím nešetřilo. Jiskření a dialogy mezi hrdiny bylo fajn,příběh se mi taky líbil. Jen, za mě, méně Rees by bylo lepší. Moc mě její myšlenky nebraly a Chase mě zajímal víc. No kapitoly o něm byla pouze jeho minulost a jeho myšlenek a pocitů jsem se dočkala až nakonec. Opět platí,že je to velmi čtivé,romantické a jako oddechovka celkově stojí za přečtení.

21.07.2018 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

No po trochu, tedy pro mě, tuhém začátku se to rozjelo a já se bavila. To,že je tam více Drewa než Emerie jsem uvítala. Ne,že by mi byla nesympatická,ale jeho život byl zajímavější. Rozvíjející se vztah i to jak řešili a nakonec vyřešili komplikace, se mi líbilo. Kniha je čtivá,sprosťárny,byť je nemusím k hrdinovi patřili a zároveň k němu patřila i něha. Jen stačilo zjistit co pod tou suveréní fasádou egomaniaka je.

20.07.2018 4 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Ani poslední díl nezklamal. K Arylin jsem si tvořila vztah stejně jako Stone. Zpočátku mě ta její sluníčková povaha rozčilovala a mě bavilo jak jí rozčiluje. Pak to nabralo spád a ta jejich přitažlivost,žhavá živočišná touha to bylo ..... no prostě hezky popsané :). Baví mě se setkávat se známými postavami s jiných dílů i sérií, oni jsou v podstatě spojený jak rodinnými tak přátelskými svazky a dohromady tvoří bezva bandu. Neodolala jsem a četla sérii od začátku jako jeden dlouhý příběh,tak pěkně to navazuje.

19.07.2018 5 z 5

Vášnivý duel Vášnivý duel Sabrina Jeffries

Líbila se mi o trochu víc než první díl,ale míň než předchozí dva. Bree jsem nepřišla na chuť už v tom minulém díle a tady to nebylo lepší. A taky tu bylo pár hluchých nezáživných míst,plných opakujících se myšlenek.

15.07.2018 4 z 5

Najkrajšie pokušenie Najkrajšie pokušenie Johanna Lindsey

Já nemám slov. Tato rodinka spolu s Cystery od Laurens a Hataway od Kleypas,je má oblíbená. Na rozdíl od Laurens se této autorce daří držet čtivost. A to hodně. Postavy si drží charakter od prvního dílu,stále se setkáváme se starými známími a mě se moc líbí,když si řeknu třb ,,no tak to se Tonymu nebude líbit" a nespletu se. Vlastnosti osob v této rodině jsou opravdu dobře popsané. Zamilované,dobrodružné a co je důležité,pamatuju si o čem knihy jsou.

12.07.2018 5 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Je to čím dál lepší. Jen tak dál,už se těším na další.

09.07.2018 5 z 5

Maskovaná milenka Maskovaná milenka Margaret McPhee

Hezká romantická oddechovka.

08.07.2018 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Elizabeth Maxwell (p)

Já tuhle autorku miluju,nikde v žádné knize jsem nevynechala ani slovíčko. No tady skoro celý prostředek,vzala jsem to letem světem. Už jsem četla o čarodějkách a upírech a jiných nadpřirozených věcech,ale tohle mě fakt nebavilo. Bohužel.

08.07.2018 1 z 5

Safírová kletba Safírová kletba Elizabeth Lowell (p)

Tentokrát trvalo dlouho než jsem se začetla a zorientovala v postavách. Jak píše moudivlacek,hned na začátku víme,ale já si přála a doufala,že to bude jinak. Jinak úžasná detektivka,napětí až do konce a opět velmi sympatičtí hrdinové.

07.07.2018 4 z 5

Milostné variace Milostné variace Heather Graham Pozzessere

Pěkná detektivka s romantikou. Jen jsem trochu zápasila mezi sympatií a antipatií k hlavní hrdince. Nějak jsem se v ní nevyznala.V tom bohužel plavu stále při četbě převážně historické romance od této autorky. Píše úžasné příběhy,ale většina ženských postav jsou tvrdohlavá někdy hysterická stvoření a hodně jich je ,,husoidní" typ.

06.07.2018 5 z 5

Všem na očích Všem na očích Ann Maxwell

Opět jedna povedená krimi. Zpočátku se člověk musí trochu zorientovat ve jménech,ale pak už to jde. Sice jsem tušila,ale až do konce jsem byla napnutá jak to dopadne.

05.07.2018 5 z 5

Vytoužená chvíle Vytoužená chvíle Elizabeth Lowell (p)

Docela dobrá krimi,jen mě to tentokrát tak nějak nebralo jako jiné. Ale i tak to bylo pěkné čtení.

04.07.2018 4 z 5

Nech minulost spát Nech minulost spát Elizabeth Lowell (p)

Tak mě se to líbilo včetně popisů artefaktů, míst a rituálů. Bez popisu bych si je těžko dokázala představit. A bláznů,kteří jednají v božím zájmu je stále dost. Tady ten chce obětovat krev svou a životy jiných a dělá to po vzoru starodávného rituálu. Hrdinové jako vždy sympatičtí a nechybí ani romantika ani napětí.

03.07.2018 5 z 5