havrmoni havrmoni komentáře u knih

Jantarová pláž Jantarová pláž Ann Maxwell

Teda mě se to zase líbilo. Žádná bezduchá romantika,které se mimochodem čas od času nebráním,ale tohle mě baví víc. Hrdinové sympatičtí a byli i vtipní, fakt moc hezké.

09.06.2018 5 z 5

Perleťový talisman Perleťový talisman Ann Maxwell

Opět pěkný dobrodružný příběh s romantikou. A zase jsem se něčemu přiučila,knihy této autorky mě v podstatě nutí vyhledat si to o čem píše. Ať už je to ztracená civilizace,jako tady nebo něco z geologie,havajské tance apod.

08.06.2018 5 z 5

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Ty dva komentáře pode mnou to vystihli i za mě. No i když já si nejsem jistá,že bych znovu vložila důvěru do takového chlápka jako byl Travis. I když vzhledem k jeho minulosti by tam mohlo být pochopení,ale.. Jak se to říká,že slova jednou vyřčená.. :(

07.06.2018 5 z 5

Plameny v ráji Plameny v ráji Ann Maxwell

Opět pěkný příběh. Nemá cenu to nějak rozvádět,tahle autorka mě baví. Jen mám někdy pocit,že čtu jen o jednom chlapovi :)). Tmavovlasý,vysoký,udělaný a knír :))

06.06.2018 5 z 5

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Ann Maxwell

Já nemohu jinak než souhlasit s moudivlacek. Tady už není co dodat snad jen, že mě to dost bavilo. Jen mě tak při popisu hrdiny napadlo,že ve všech knihách co jsem zatím četla, autorka dává přednost tmavovlasým a kníratým hrdinům.

05.06.2018 5 z 5

Smaragdová jeskyně Smaragdová jeskyně Ann Maxwell

Hodně to na mě zapůsobilo. Hezky popsané pocity a dozrávání hrdinů. Jak přehodnocují svůj vztah po letech,tak přehodnotí i svou nenávist a zlost k sobě. Překvapivě mě bavil popis práce,výstroje i samotné zkoumání jezkyně.

05.06.2018 5 z 5

Růžové údolí Růžové údolí Ann Maxwell

Mě se líbí knihy této autorky,jsou dobrodružné,romantické a dozvím se i něco z geologie. Erotiky tam tedy oproti jiným romancím zas tak moc není,jak psala Aracely v historických románech,kterým já jen tak mimochodem dávám přednost :) ,je toho daleko více a podrobnější. Tady jsem strhla hvězdičku za chování hrdinky ke konci příběhu. Bylo to takové zbytečné.

04.06.2018 4 z 5

Probuzený žár Probuzený žár Ann Maxwell

Opět hrdina na zabití. Je zajímavé,že v dnešním věku bych se zachovala jako hrdinka a snažila se ho pochopit. Kdežto ve věku hrdinky bych od něho hodně rychle utekla. Ale příběh se dobře četl.

03.06.2018 4 z 5

Bez přetvářky Bez přetvářky Elizabeth Lowell (p)

Naprosto souhlasím s moudivlacek,tady není co dodat.

03.06.2018 5 z 5

Pouštní déšť Pouštní déšť Ann Maxwell

Taková celkem nenáročná romantika. Tady jsem bohužel nějak nezahořela sympatiemi k hrdinovi. I přesto,že jsem ho chápala mi to nějak nešlo.

02.06.2018 4 z 5

Diamantový tygr Diamantový tygr Ann Maxwell (p)

Hezký dobrodružný příběh. Ze začátku to šlo trochu ztuha,geologické popisy a popis diamantů,do toho fungování diamantového kartelu a finance a boj o moc. No prokousala jsem se tím a teď už vím,že je lehčí pochopit geologii než politicko-finačnictví apod. Příběh sám o sobě je opravdu napínavý a trochu té romantiky tomu dodává šmrnc.

01.06.2018 5 z 5

Křišťálový pramen Křišťálový pramen Ann Maxwell

Abych se přiznala nic moc jsem nečekala a o to příjemněji jsem byla překvapena. Dokonce tolik,že dávám 5* a pustím se do čtení dalších knih této autorky.

31.05.2018 5 z 5

Rukojmí Rukojmí Cassie Miles (p)

Celkem pěkná detektivka na to,že má tak malo stránek.

16.05.2018 4 z 5

Dohazovači Dohazovači Irene Northan

Ano,velmi sympatická hrdinka. Je to nenáročný,oddechový a takový milý příběh.

15.05.2018 4 z 5

Kavalír Kavalír Carola Dunn

To bylo hezké,romantické a takové lehké příjemné čtení.

15.05.2018 5 z 5

Náhrdelník Lady Catherine Náhrdelník Lady Catherine Joan Aiken

Souhlasím s Kamiliana. Opravdu se nepovedlo,takovej galimatyáš se fakt hned tak nevidí.

14.05.2018 1 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Po druhém přečtení a po třech letech přidávám *. Líbilo se mi to snad ještě víc.

16.04.2018 5 z 5

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

Nádhera, ke které jsem se po letech vrátila. Mám ráda všechny knihy této autorky,ale tato je moje nejmilejší.

13.04.2018 5 z 5

Nezralý pro lásku Nezralý pro lásku Barbara Dawson Smith

Tak po letech jsem na ni narazila a říkám si dala jsem 4*,tak se mi asi líbila. Pamatovala jsem si jí jen matně a dala se tedy znovu do čtení. Příběh dobrý,ale hrdinka byla naivní moralizujucí do všehonosstrkající nanynka. Celou dobu jsem si říkala je to výchovou ber to tak. Tak čtu dál a ze ctnostné panny pěkná manipulátorka,ale vše si omluví láskou k dítěti. Abych si nezkazila čtení jinak hezké knihy,musela jsem hrdinku brát opravdu hodně s nadhledem a připomínat si její dobré vlastnosti.

08.04.2018 4 z 5

Čest lorda Bartona Čest lorda Bartona Elizabeth Michaels

Povedená jednohubka,jak se tady píše takové milé čtení. Jo užila jsem si to .:)

05.04.2018 5 z 5