havrmoni havrmoni komentáře u knih

Večerní vánek Večerní vánek Elizabeth Haran

Přečetla jsem to rychle,je to velmi čtivé. Postavy jsou zajímavé,téma,příroda to vše dohromady tvoří hezký a svižný příběh. Romantiku jako takovou moc nehledejte,té je poskrovnu i na konci,ale knize to na ničem neubírá.

09.03.2018 4 z 5

Májové lásky: Máma do každého průšvihu / Byt / Zvláštní přání Májové lásky: Máma do každého průšvihu / Byt / Zvláštní přání Debbie Macomber

Hezké romantické povídky. Líbily se mi všechny,ale nejvíc ta poslední.

08.03.2018 5 z 5

Statečná dívka Statečná dívka Diana Palmer

Tak nevím,četla jsem popořadě jak jdou tady za sebou a tady je Harley ještě svobodný. Přitom díl s ním má č.33.

05.03.2018 4 z 5

Nezkrotný doktor Nezkrotný doktor Diana Palmer

Mám ráda tyhle díly s krimi prvky. Jen škoda,že jich pár chybí.Už v několika dílech byla nedořešená zápletka nebo naznačený vztah a v dalším díle už je dávno po. Na stránkách aurorky jsem našla knihy této série,ale tady ne. Tak ani nevím jestli jsou přeložený.

05.03.2018 5 z 5

Jediný muž na světě Jediný muž na světě Diana Palmer

Taková průměrná romantika. V půlce už mě to moc nebavilo,přečetla jsem to,ale těch naivních prudérních panen z moderní doby už mám nějak plný zuby. Panna ano,ale tak nevědomá,to je v dnešní době trochu přitažené za vlasy.

23.02.2018 3 z 5

Žoldák osudu Žoldák osudu Diana Palmer

Tak trošku zklamání po sérii Hunton. Už jsem si zvykla na nevinné a co se týče sexu a vztahů,lehce naivní hrdinky (této autorky),ale tahle mi nějak neseděla. Tak trochu jsem si s ní nevěděla rady :)) Jinak příběh byl pěkný trochu akční i romantický.

22.02.2018 3 z 5

Pán pouště Pán pouště Diana Palmer

Druhà byla top,ale ani ostatní nebyly špatné.

21.02.2018 4 z 5

Růže z papíru Růže z papíru Diana Palmer

Moc hezké, jdu hledat další dva díly. Líbil se mi kromě hl.postav jejich přítel Colby. Myslela jsem,že o něm bude další díl. No škoda,ale i tak si ráda přečtu další.

20.02.2018 5 z 5

Magická přitažlivost: Nevídaná proměna / Nepřítel, nebo milenec? / Dvojí svatba Magická přitažlivost: Nevídaná proměna / Nepřítel, nebo milenec? / Dvojí svatba Diana Palmer

Taková sladká romantická jednohubka,doslova.

19.02.2018 4 z 5

Flirt s nebezpečím Flirt s nebezpečím Kate Walker

Námět i příběh by nebyl špatný,ale ta hrdinka. Fuj,na tak příšerně nesympatickou postavu jsem ještě snad nenarazila. Totálně zabila můj zájem o čtení této knihy. Přeskakovala jsem jí.

18.02.2018 1 z 5

Muž pod jmelím / Ve vlčím rouchu Muž pod jmelím / Ve vlčím rouchu Glenda Sanders

Ta první povídka nic moc. Za to ta druhá,tak to je romantický slaďák. I já jsem na konci vydechla ach..:)) Moc pěkná oddechovka za 5*.

18.02.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tak jako jo. Zhltla jsem to skoro najednou. Řečeno slovy Jakea, z jejích monologů jsem občas lezla po zdi a z jejího chování taky. Ale to jen,že já jsem věkově i zkušenostně už jinde :)) Škoda,že není víc knih,tahle autorka by se mi mohla líbit.

17.02.2018 5 z 5

Šperky pro lásku Šperky pro lásku Jasmine Cresswell

Z celé série jsem četla jen první dva a poslední dva díly. Moc se mi líbili. Samozřejmě romantika a jiskření mezi dvojicemi bylo fajn,ale nejvíc se mi líbila ustřední dvojice Grace a Jeffery. Taky rozplétání tajemství a hledání šperků tomu dávalo jakýsi ,, šmrnc",že to nebyla jen sladká bezduchá romantika. V tomto díle bylo vše řečeno a završeno,takže ani nevadí,že jsem nečetla všechny.

16.02.2018 5 z 5

Robert a Arabella Robert a Arabella Kathleen Winsor

Četla jsem i jiné erotické knihy takže tohle mě nijak nezaskočilo. Ale ten děj. Přesně to popsala modranka,popis čtyřměsíčního soužití a putování a sex. Dobrý konec... tak o tom si můžete nechat zdát. Přiznávám se k přeskakování stránek,ale někdy se to nedalo.

13.02.2018 odpad!

Noční kouzlo Vánoc Noční kouzlo Vánoc Sally Wentworth

Romantika s krimi zápletkou. Hezky se to četlo.

13.02.2018 4 z 5

Tahle holka by nejraději... Tahle holka by nejraději... Susan Donovan

Mě se to líbilo,po přečtení komentů jsem se bála těch nedořešených a nedotažených věcí a ono nic. Vše bylo srozumitelné. Jen to vysvětlení a rozuzlení bylo na konci snad až příliš sladké. Takové to, všichno dobré a všichni zlý jsou zase hodní.

11.02.2018 4 z 5

Slečna opatrná Slečna opatrná Margaret McDonagh

Hezky napsaný příběh. Oba jsou moc milý. Nečetla jsem díly před tímto,ale objevují se tam jména a jejich další osudy,takže mi to ani nevadí. Opravdu moc pěkné.

07.02.2018 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Rebecca Lang

Tohle se mi líbilo. Trochu romantiky,ale hlavně mě bavilo číst o jejich práci a životě lidí co tam žijí a přírodě. Hezky napsané.

05.02.2018 5 z 5

Vévodova aférka Vévodova aférka Michelle Celmer

Poslední díl této série. Moc pěkné. Tato autorka píše hezké romantické příběhy. Napadají mě slova jako laskavé a milé,tak bych je nazvala. Opravdu oddechové.

30.01.2018 5 z 5

Najít tu pravou / Když zhasnou světla Najít tu pravou / Když zhasnou světla Heidi Betts

Pěkné,takové laskavě romanticko-erotické povídky. Nejsou dlouhé,jsou absolutně relaxační, pro mě je to ideální oddychové čtení.

28.01.2018 5 z 5