havrmoni havrmoni komentáře u knih

Odvržená milenka Odvržená milenka Michelle Celmer

Ano musím souhlasit. Krásná, taková hezky milá a relaxační romantika.

27.01.2018 5 z 5

Jeho tajemství Jeho tajemství Susan Crosby

Čekala jsem možná víc a tak jsem celkem zklamaná. Sice chápu proč je hrdinka naivní,ale v kombinaci s přílišnou zvědavostí mě nebavila.

26.01.2018 3 z 5

Svůdné detaily: Muž musí stačit / Horské svádění / Zapomenuté sny Svůdné detaily: Muž musí stačit / Horské svádění / Zapomenuté sny Jill Shalvis

Tři romanticko-erotické na sebe navazující příběhy. Hezky napsané takové milé oddechovky.

24.01.2018 5 z 5

Vrcholné pokušení Vrcholné pokušení Susan Crosby

Pěkný příběh o tom,jak najít ztracenou lásku a důvěru. O nové naději na nový začátek.

22.01.2018 5 z 5

Sladký psí život Sladký psí život Lori Copeland

Pomalejší rozjezd,ale pak docela pěkný romantický příběh s psími kamarády.

21.01.2018 3 z 5

Ty jsi můj osud Ty jsi můj osud Georgia Bockoven

Moc hezké. Romantické jako blázen.

19.01.2018 5 z 5

Princezna v exilu Princezna v exilu Barbara Bretton

Já bych prostředek osekala o cca 30-40 stránek,protože to byla celkem nuda. Jinak jako oddechovka to nebylo špatný. Souhlas se zoew.

19.01.2018 3 z 5

Operace Máma Operace Máma Caroline Cross

Já se tak bavila,to byl úžasně napsaný příběh. Tady jsem litovala,že není delší. Brečela jsem smíchy, s touto knihou je relax zaručen.

18.01.2018 5 z 5

Jaro v Missouri Jaro v Missouri Kelly Jamison

Mě se to líbilo docela dost. Řekla bych,že na krátkou oddechovku to bylo dost dobré.

17.01.2018 5 z 5

Výhodné manželství Výhodné manželství Yvonne Lindsay

No nějak mě příběh plný přetvářek a myšlenek na pomstu moc nebral.

15.01.2018 3 z 5

Sladké mučení Sladké mučení Susan Mallery

Tři hvězdy je za ten konec. Nečetla jsem předchozí díly (třeba se k nim někdy vrátím ), ale toto bylo vinou hrdinky utrpení. Fakt mě nebavila. Je to pátá kniha od této autorky a nejslabší. Ten konec se mi,ale líbil moc.

15.01.2018 3 z 5

Zatvrzelý milionář Zatvrzelý milionář Susan Mallery

Hezké zakončení romantických nenáročných oddechovek.

14.01.2018 5 z 5

Kočičí štěstí Kočičí štěstí Susan Mallery

No tady jsem první třetinu nějak nepobírala hl.hrdinku a to její praštěný chování. No hrdinovi se to zřejmě líbilo a závěr byl tudíž doost sladkej :))

14.01.2018 4 z 5

Schůzka ve tmě Schůzka ve tmě Susan Mallery

Tohle byla taková milá nenáročná oddychovka. Zkusím další díly.

13.01.2018 5 z 5

Bleskové námluvy Bleskové námluvy Barbara Delinsky

Hezká romantika,spoustu dialogů a krásně popsaný vyvíjející se vztah.

12.01.2018 5 z 5

Krásná Francouzka Krásná Francouzka Heather Grothaus

To bylo snad hezčí než první díl. Hodně mě na city. No a teď shánět poslední díl.

04.01.2018 5 z 5

Králova přízeň Králova přízeň Heather Grothaus

Nádherná romantika,středověk a trochu toho nadpřirozena. Trochu toho Skotska ,ke kterému to tajemno patří a to vše dohromady je moc pěkné počtení.

04.01.2018 5 z 5

Princové mají přednost Princové mají přednost Kieran Kramer

Opět roztomilá blbinka. Začátek a prostředek celkem ušel. Taková nenáročná romantika. Ale ta poslední třetina,to už jsem fakt nedávala a kroutila hlavou. Màm ráda tyhle oddechovky,nemusím přemýšlet. Jenže tohle bylo i na mě moc. :))

03.01.2018 3 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Jak už tady někdo psal, roztomilá blbina,ano nenáročná oddechová romantická pohádka. Něco bylo úsměvné,ale abych se smála to ne. Spíš jsem si někdy říkala ,, to jako fakt?" Pravda,ale je,že jsem nepřeskakovala,takže číst se to dalo.

02.01.2018 3 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Mě se to líbilo. Řekla bych,že to navázalo zase na Buchananovi. Ten předchozí a tento. Oba hrdinové se mi líbili a příběh taky.

02.01.2018 5 z 5