havrmoni havrmoni komentáře u knih

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Tak já naopak nemám pocit,že to bylo nudné nebo slabé. Sice se mi Lucillina manipulace moc nezamlouvala,ale chápala jsem jí. Thomas byl sympaťák. Zápletka zřejmě bude pokračovat v příběhu Marcuse a Niniver.

28.11.2017 4 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Začnu tím co jsem psala už u předchozích dílů,podobnost s Čekankami a Hathaway. Nebo tedy mě přišla na mysl jistá podobnost týkající se vlastností osob. A tady je hlavní postavou Gabriel, syn Sebastiana,který je jedním z mých nejoblíbenějších hrdinů.
Psát,že to bylo hezké, je celkem zbytečné,protože tato autorka mě ještě nikdy nezklamala a neomrzela.

26.11.2017 5 z 5

Vikomt se musí ženit Vikomt se musí ženit Jo Beverley

Takový průměr. Ze začátku je to jen o Kitty a až pak se objeví on. Vezmou se a poznávají se,ale mě to spíš přišlo,že jsou vedlejší postavy. Hlavní téma bylo jeho vyšetřování a hodně dialogů bylo o tom a o ,,záhadě",kterou se snažila rozluštit ona. Bohužel jsem necítila mezi nima žádnou chemii, nic. Opět mi to přišlo jako sonda do života lidí v tom určitém období.

25.11.2017 3 z 5

Živly noci Živly noci Sherrilyn Kenyon

V sérii Temných lovců je toto až jako 9.díl.

Tohle nebylo špatné,ale taky tam byli místa co mě moc nebavili. Těch dìlů je moc,objevují se známí,ale i nové postavy. Je to opravdu propracované. Jsem už někde u 12 dílu a někdy mi jde hlava kolem z těch propletenců bohů a démonů a daimonů apod. Zatím mě to stále baví.

05.11.2017 4 z 5

Nočná hra Nočná hra Sherrilyn Kenyon

Tak to se taky povedlo. Těším se na Valeriuse.

02.11.2017 4 z 5

Nočný bozk Nočný bozk Sherrilyn Kenyon

Tohle byl spíše průvodce tou druhou stranou. Jak se rozdělují a jmenují démoni, koho žerou a tak. Nebylo to špatný a ke konci mě to bavilo docela dost. Jen proti minulým dílům celkově slabší.

01.11.2017 4 z 5

Tanec s diablom Tanec s diablom Sherrilyn Kenyon

Tak to je pecka. Musím přiznat,že utrpení lidí než se z nich stali lovci, bylo dost hrozné. A nejednou se mi zamžily oči při čtení jejich příběhů , ale při tomto příběhu Zareka jsem brečela jak želva. Mám ráda postavy s temnou minulostí a tak trochu záporáky.Tato autorka je specialista na hrdiny se smutnou,tragickou a temnou minulostí. Zarek mi připomněl Sina mého nej hrdinu s Čas na lásku. Nádhera.

31.10.2017 5 z 5

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Dala jsem 5* i když prostředek byl trochu natahovaný a nudný. Jinak se mi to líbilo. Spousta nových jmen okolo slibují další bezva příběhy. A že jich màm spoustu před sebou. Začalo mě to bavit.

30.10.2017 5 z 5

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Jelikož tato autorka byla první,která mě uvedla do romanticko-erotických knih,tak jsem byla nadšená.Po druhém dílu jsem však tuto sérii opustila,protože mě více baví ty historické. No a po třech letech jsem se do toho pustila znovu. Na relax dobrý.

28.10.2017

Návrat krále Návrat krále Kinley MacGregor (p)

Škoda,že jich není víc. Moc hezké.

27.10.2017 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Teda to byla ukecaná ženská :) jinak opět hezký příběh. Čtu po třech letech už po třetí obě série.

24.10.2017 5 z 5

Válečník z Vysočiny Válečník z Vysočiny Hannah Howell

Já prostě miluju tuhle autorku. Čtu ji už po třetí a líbí se mi stále. Vím co se bude dít a nečekám nic jiného než to,co to je - historická romance. Líbí se mi soutržnost rodin a klanů a silné neufňukané ženy,ty zvlášť,protože jiné autorky mají tendenci dělat z žen hloupé husoidní fňukny a nanyky. Pokud budu trvat na reálnosti ať už historické nebo toho ostatního,budu číst historii nebo životopisy. Jsou to pohádky pro dospělé a je jedno jestli jsou z dávných let či součastnosti.

11.10.2017 5 z 5

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Hannah Howell

Četla jsem jí podruhé a líbila se mi víc než před tím. Souhlasím s komentem pode mnou. Navíc mi byl Farthing sympatičtější víc než hl.hrdina.

04.10.2017 4 z 5

Krásná vězeňkyně Krásná vězeňkyně Hannah Howell

Nádhera a to jí čtu už po třetí. Opakovala bych to co je už psáno. Nejvíce to za mě vystihla Edice,není co dodat.

01.10.2017

Svatba z Vysočiny Svatba z Vysočiny Hannah Howell

Mě se to líbilo moc. Mám tuhle autorku ráda a její příběhy mě vždy potěší,vím co od toho můžu čekat a s tím do toho jdu. A bavila jsem se. Doufám,že se dočkáme i prvního dílu. Alex,kterého známe ze třetího dílu je tu ještě takový veselý a bezstarostný. Opravdu škoda,že zvyk vydávat knihy postupně si neosvojila všechna nakladatelství. No a teď se s chutí znova pustím do dalšího dílu o Alexovi.

30.09.2017 5 z 5

Omyl statného Skota Omyl statného Skota Gayle Callen

Já se musím přiznat,že se mi příběh líbil. Dobře se četl a byl takový svěží. Oba byli velmi sympatičtí. Ano i já měla pocit,že jsem něco podobného četla.Námět je podobný jako v povídce Glenlyonská nevěsta, jiná žena,wisky. Tohle mě bavilo víc. Těším se na další díl.

29.09.2017 5 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Gayle Callen

Naprostý souhlas s komentem pode mnou. Leo byl úžasný sympaťák. První díl byl více dobrodružný,druhý byl takový o všem a o ničem. A tento byl humorný,laškovný a .. No prostě dvě sympatické a inteligentní postavy,nějaké to tajemství a je s toho moc pěkný čtivý příběh. Tedy alespoň pro mne.

29.09.2017 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Jak mám knihy od této aurorky ráda a jak jsem se těšila na novou knihu,tak jsem zklamaná. Chování hl.hrdinky mě dost rozčilovalo. Hrdina tentokrát taky žádný velký sympaťák. Prolog se mi líbil a čekala jsem,že i potom to bude ve formě škádlení a rýpání a tak. Jenže hrdinka navzdory tomu,že se jevila slibně,měla zvláštní chování a jednání.

28.09.2017 3 z 5

Lekce lásky Lekce lásky Suzanne Enoch

Četla jsem jí podruhé po dvou letech a bavila jsem se snad ještě víc. Jen tvrdohlavost hrdinky mi trochu vadila.

19.09.2017 5 z 5

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

Opět svižné dílko. Škádlení mezi hrdiny a vtipné dialogy. Jen mi to přišlo neuzavřené,tedy v rámci série. Že by ještě jeden díl?

17.09.2017 5 z 5