havrmoni havrmoni komentáře u knih

Průšvihářka Průšvihářka Joan Johnston

Zase škoda,že není více stránek. Příběh je hezký a co se píše v komentáři pode mnou je velmi výstižné,nenapsala bych to jinak.

18.07.2017 4 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

To byla romantická pecka. To škádlení, poznávávání se a vůbec všechno kolem, moc pěkné. Sex až na konci jako třešnička. A nevadil mi ani takový ten filmový styl ,,slaďáren" , konec konců je to o filmové hvězdě.

18.07.2017 5 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Tohle je spíš romantika bez té krimi vložky co byla v prvním díle. Takovéhle knihy jsou fajn,je tam popis práce hrdinů,kamarádi atd. Nestojí to jen na sexu a bezduchých myšlenkách. Takže za mě fajn.

17.07.2017 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Romantická krimi. Líbilo se mi to,mělo to spád,dobře se příběh četl a hrdinové taky fajn. Hezké odpočinkové čtení.

16.07.2017 5 z 5

Kráska ze Santa Fe Kráska ze Santa Fe Joan Johnston

Krásný romanticko - dobrodružný příběh.

15.07.2017 5 z 5

Dědictví Dědictví Joan Johnston

Tohle se mi líbilo nejméně ze všech přečtených knih této autorky. A opět velká škoda,že nejsou další díly. Podle autorčiného popisu by mohly být lepší. Tedy pro mě.

15.07.2017 3 z 5

Cena za lásku Cena za lásku Joan Johnston

Tohle se mi taky líbilo. Summer jsem sice od začátku moc nemusela,ale nijak mi nevadila. Všechno dobře dopadlo. Moc jsem si přála něco o Samovi a tady to bylo. Hezky se vše uzavřelo,takže mě tolik nemrzí,že nemám další díl a ostatní u nás nevydali. Škoda,že alespoň nevydali další na dokončení sérií.

14.07.2017 5 z 5

Texasan Texasan Joan Johnston

Tohle se mi tedy moc líbilo. Dobrodružné a rozepsaných více postav. Owenovi rodiče páreček k pohledání,hlavně matka. Při každé zmíňce o ní jsem zatínala pěsti. A opět se mi líbilo,že jsem se něco dozvěděla o jejich prapra...(ze série Sisters) jak to s nimi bylo dál.

14.07.2017 5 z 5

Drsný cizinec Drsný cizinec Joan Johnston

Líbila se mi,hlavně ten kousek historie o předcích. Ty známe ze série Sisters. On nebyl zas tak drsný,jak se zpočátku zdálo a ona od něj nic nechtěla,ale kupodivu celkem lehce přijímala vše co jí nabídl.

13.07.2017 5 z 5

Nevěsta na inzerát Nevěsta na inzerát Joan Johnston

Moc pěkné. Komenty pode mnou to vystihli za mne.

12.07.2017 5 z 5

Tvrdohlavá nevěsta Tvrdohlavá nevěsta Joan Johnston

Tohle se mi moc líbilo. Oba se navzájem potřebovali a on jí kromě toho,že jí držel od otce,neubližoval. Naopak zblížili se.

Nevěsta ze zoufalství Nevěsta ze zoufalství Joan Johnston

Tak tohle se mi líbilo nejméně. Ne,že by téma bylo špatné,ale hrdinka. Ježiš ta mi byla nesympatická a to tak,že opravdu hodně.

11.07.2017 3 z 5

Kovboj se žení Kovboj se žení Joan Johnston

Hezký příběh,bohužel na tak málo stránkách nedostatečně rozvinutý. Postavy se smutnou a tragickou minulostí by zasloužily více prostoru. Hrdinka u mě ke konci ztrácela sympatie,díky své umanutosti. Chtěla svůj problém vyřešit manželem a když on ho chtěl řešit,tak mu neříkala všechno a vystavila se i riziku. Ale to je možná tím nedostatečným rozvinutím postav.

Rančer a bohatá dívka Rančer a bohatá dívka Joan Johnston

Další pěkný díl. Jen já asi mám nějaký šum ve jménech. Opět jiné jméno hrdinky,v minulém díle se představila jako Liz a teď je to Candy. A mám obavu,že to bude i v příštím.Ve třetím díle se na slavnosti Belindě připomínala žena s jizvou na tváři jako Carol Dawsonová,ale v anotaci je Desiree. Mám v tom opravdu zmatek.

Kovboj a princezna Kovboj a princezna Joan Johnston

Moc pěkný příběh, rozvinutý jak jen se na tak málo stránkách dá. Jen nějak nechápu jak se s Honey manželky Jessiho ( 1 díl ) stala Dianna.

10.07.2017 5 z 5

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Joan Johnston

Oproti prvnímu dílu pěkná slaďárna. Ne že by to úplně vadilo,na vypnutí mozku akorát. Hrdinka naivní a nevinná,stále křičí,že je dospělá. No nějak mě o tom nepřesvětčila. Ona bez jakýchkoliv zkušeností byla najednou expert na vztahy. Adam a bratři Tate se mi líbili.

10.07.2017 3 z 5

Divoké oči Divoké oči Joan Johnston

Taková pěkná rychlá oddychovka. Já jim říkám jednohubky,přečtu na jeden zátah. Nevím jestli mi zůstane v paměti,ale svůj účel splnila,skvělý relax.

10.07.2017 4 z 5

Návrat Návrat Kathryn Taylor

Konec dobrý všechno dobré. Jen se mi tenhle díl už nějak moc tàhl a už mě ani tak nebavil. Celá série,ale za přečtení rozhodně stojí.

09.07.2017 4 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Kathryn Taylor

Opět pěkné pokračování,jsem zvědavá co přinese poslední díl.

08.07.2017 5 z 5

Svérázná nevěsta Svérázná nevěsta Joan Johnston

První díl o fous lepší,ale tohle bylo taky pěkné. Dobrodružné s napětím a romantika. Někdy člověk potřebuje nějaký impuls, nějaký nový pohled na věc a tady se to tak stalo. Není to až tak nereálné. Mě to bavilo.

08.07.2017 4 z 5