havrmoni havrmoni komentáře u knih

Bosá nevěsta Bosá nevěsta Joan Johnston

Hezký příběh,romantika i úsměvné situace,nějaké to dobrodružství a máte oddychovku ke čtení.

07.07.2017 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Joan Johnston

Tohle se mi líbilo víc než předchozí. A bohužel opět nedokončená série. Podle červených čísel je celkem autorka oblíbená,proto se divím,že nebyl zájem překládat další díly,tak jako u jiných autorek,které jsou hluboko v modrých.

07.07.2017 4 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Joan Johnston

Jako první jsem četla sérii Sisters a tohle je proti tomu takový romantický slaďáček. Hrdinka se mi líbila,já mám radši takovéto než ty upjaté anglické dámy. Nebylo to špatné,takový průměr.

06.07.2017 3 z 5

Dědictví Dědictví Kathryn Taylor

Pustila jsem se do toho a najednou je konec. Dobře se mi to četlo už se těším na další díly.

05.07.2017 5 z 5

Plamen lásky Plamen lásky Joan Johnston

Taky moc pěkný příběh. Bohužel se asi dalších dílů nedočkáme,což je velká škoda. Ještě jedna dcera a syn.

05.07.2017 5 z 5

Jiskra naděje Jiskra naděje Joan Johnston

Tak to byla síla,tu smršť emocí kterou příběh u mě vyvolal,to bylo opravdu úžasný. Nepátrám co z toho bylo či nebylo možné a reálné,jen se nechám unášet dějem. Jsem ráda ženou v této době,ale v té co žila hrdinka bych ráda,kdybych měla její dovednost postarat se o sebe a ne být mužovou ozdobou.

04.07.2017 5 z 5

Sladké mámení Sladké mámení Pamela Clare

Byla to jedna z těh knih kde se střídají nudné pasáže( tedy alespoň pro mne) s těmi,kde se konečně něco děje. Příběh samotný byl moc pěkný. Na mě sice moc zdlouhavé,ale za 4* stojí. Doporučuji.

03.07.2017 4 z 5

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Cara Elliott

Líbilo se mi to. Škádlení mezi nimi,odlehčené ne žádná přílišná upjatost. Ženský spolek taky dobrý,jen mi to přišlo moc dlouhý a natahovaný.

02.07.2017 4 z 5

Žhavé doteky / Tajemný host Žhavé doteky / Tajemný host Kate Hoffmann

Tak tady se mi líbili oba příběhy. Moc hezké.

02.07.2017 5 z 5

Vypočítavá nevěsta / Vypůjčené dítě Vypočítavá nevěsta / Vypůjčené dítě Liz Fielding

Autorka první povídky nebude můj šálek. Už je to třetí dílko od ní a všechny stejné. Novodobà Popelka a místo prince doktor. Moderní doba,ale chování postav je jak z 19 stol. včetně naivity hrdinek. Druhá povídka vydala opět za obě.

30.06.2017 3 z 5

Harlequinky 1993: Víc než matka / Muž od vedle / Rodinné tajemství Harlequinky 1993: Víc než matka / Muž od vedle / Rodinné tajemství Curtiss Ann Matlock

První byla moc pěkná,druhá se taky dala číst. Ta poslední to byl zmatek. Na pàr stránkàch příběh,který mi spíš přišel jak telegraficky upravený deník. Prostě jeden odstavec z pondělí a druhý z úterý,ale za 14 dní.

30.06.2017 3 z 5

Vdavky na Manhattanu / Královská manželka Vdavky na Manhattanu / Královská manželka Jackie Braun

Pěkné romantické oddychovky.

29.06.2017 3 z 5

Svatební tajemství Svatební tajemství Barbara Hannay

Pěkná oddychovka. Navnadilo mě to přečíst si i předchozí díly.

28.06.2017 4 z 5

Sázka na lásku: Ano, ano! / Nevěsta na útěku / První muž / Ženich s otazníkem Sázka na lásku: Ano, ano! / Nevěsta na útěku / První muž / Ženich s otazníkem Debbie Macomber

Nic moc,takové rychlokvašky. Zamilovat se a vzít se a to pokud možno do 14 dnů od setkání.

28.06.2017 2 z 5

Raffertyho anděl / Hurikán lásky Raffertyho anděl / Hurikán lásky Rita Clay Estrada

Ten první příběh je moc hezký a hodně mě donutil přemýšlet o odpuštění apod. Druhý taky pěkný.

26.06.2017 4 z 5

Napravený záletník / Učitelka tance Napravený záletník / Učitelka tance Shirley Jump

Romantické oddychovky.

26.06.2017 4 z 5

Námluvy na ranči / Jak zkrotit kovboje Námluvy na ranči / Jak zkrotit kovboje Barbara McCauley

Pěkné oddychové povídky na letní odpoledne.

26.06.2017 4 z 5

Pokušení lásky: Muž s minulostí / Svět snů Pokušení lásky: Muž s minulostí / Svět snů Jayne Ann Krentz

První příběh nic mic,nesympatická hrdinka. Za to ten druhý hmm. Nadpřirozeno,sny a romantika,hezké.

24.06.2017 4 z 5

Milosrdná lež / Francouzova milenka Milosrdná lež / Francouzova milenka Cindy Gerard

Obě pěkné oddychovky.

23.06.2017 5 z 5

Manželství bez zásnub Manželství bez zásnub Liz Fielding

Relaxační na jedno odpoledne. Druhá povídka mě bavila víc.

23.06.2017 4 z 5