havrmoni havrmoni komentáře u knih

Zimní romance Zimní romance Stephanie Laurens (p)

Naprosto souhlasím s Enny4. Příběh byl spíš seznámením s novou generací Cysterů a nastínění dalšího,na který se mimochodem moc těším. Hlavní hrdinové byli opravdu jen takovou třešničkou a spestřením krásného vánočního příběhu. Ocenila bych nový rozvětvený rodokmen této rodinky. Docela jsem se ve změti jmen a toho kdo ke komu patří ztrácela :).

15.09.2017 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Nicole Jordan

Po roce jsem se vrátila k této autorce a čekala jsem jestli nebude pokračování o nástupci hlavního strážce Hawkhurstovi a ono nic. Velká škoda, další díly jsou o něm a o Brendonu Deverillovi.

12.09.2017 5 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Opět pěkný příběh. Škádlení,jiskření i soupeření to všechno je hezky, čtivě a zábavně napsané. Žádné hups na to už na první stránce a pak se to celé opakuje až do konce. Hrdinové sympatičtí. Opravdu jsem si to užila a těším se na další knihy.

19.08.2017 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Slintala jsem blahem nad obsahem. :))) Lepší než první díl,opravdu nádhera. Připomíná to Hathawayovic rodinku a tu miluju. Jen,aby teď vycházeli další díly a neměli roční rozestupy. Už se jich nemůžu dočkat.

09.08.2017 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Moc jsem se těšila a nezklamala. Jediné co mi vadilo byla hrdinka,připomínala mi jinou ze série Čekanky a to Annabelle. Ani po několikerém přečtení mi nepřirostla k srdci a tady to bude stejné. Jinak hurá do dalšího.
Čteno podruhé a ubírám *, další díly jsou daleko lepší. A ještě musím doplnit, že Annabell je proti Kathleen zlatíčko.

08.08.2017 4 z 5

Zimná romanca Zimná romanca Sabrina Jeffries

Tak to byl pro mě, jako matku, citový kolotoč. Odpuštění a nenávist,tak jak se v tom zmítal hlavní hrdina,tak jsem to cítila i já. Možná hůř,jenže já nežiju v té době,proto jsem k Piercově matce neměla zrovna kladný ,,vztah" :( .
Jinak romantika i sympatická hrdinka. Setkáme se tu na konci s Dominikem,který je postavou z jiné série. Toto je před ní. Líbí se mi jak jsou některé série provázané postavami,takže si vždycky řeknu: jé toho nebo jí přeci znám z toho či onoho dílu. Mám zkrátka tuhle autorku a její knihy ráda.

08.08.2017 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Sabrina Jeffries

Tak jako první díl, velmi čtivé. Romantika,intriky a sympatičtí hrdinové. Mě se to líbilo.

07.08.2017 5 z 5

Tajomný oheň Tajomný oheň Johanna Lindsey

Je to opět moc pěkně napsané a dobře se to četlo. Hrdinka mi byla velmi sympatickà. Hrdina už méně. Mám problém vidět romantiku v únosu,zdrogování a tak vůbec. Zamilovat se do únosce,který dostane na co ukáže,kvůli kterému se jí v Rusku stalo ... no nebudu prozrazovat. Nic méně i přes tyto mé výhrady je to velmi čtivé.

05.08.2017 4 z 5

Strieborný anjel Strieborný anjel Johanna Lindsey

Mám celkem rozporuplné pocity. Hrdinka mi byla sympatická , příběh ,,dobrodružný", ale... Tento způsob života je mi natolik vzdàlený a nepřijatelný,že mi hrdina a jeho bratr moc sympatičtí nebyli. Poslední třetina sladká romantika,vlastně až neuvěřitelná. Vysoké hodnocení jsem dala,protože se to opravdu dobře četlo.

05.08.2017 4 z 5

Ostrov kvetov Ostrov kvetov Johanna Lindsey

Tak tohle mě bohužel nenadchlo. Necítila jsem jiskření a žádnou přitažlivost. Hrdinka mi byla tak nesympatická,že se mi o ní ani nechtělo číst. Hrdina taky žádná sláva. Naschvály a nenávist,tvrdohlavost i z tohoto důvodu jsem hodně přeskakovala to přiznávám. První kniha od této autorky,kterou mě nebavilo číst.

03.08.2017 2 z 5

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Po třech letech a znovu přečtení tentokrát i s prvním dílem. Čtyři hvězdičky jen za postavy z předchozích dílů a Seliga. Erika sice nebyla žádná fňukna,ale nijak mě nezaujala, ne tolik jako předchozí dvě hrdinky. První se mi líbil nejvíce,druhý mě bavil.
Taková hezká nenáročná oddechovka a přesto celá série stála za znovu přečtení. :))

26.07.2017 4 z 5

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Četla jsem před 3 lety,ale bez prvního dílu. Ten jsem četla až teď a je pro mě nejlepší. Musím, ale říct,že se mi to líbí stále a moc,všechny tři.

26.07.2017 4 z 5

Ohne v zime Ohne v zime Johanna Lindsey

Nádherná romantika a příběh. 2 a 3 díl jsem četla už před nějakou dobou,ale tenhle ne. Měla jsem strach,že mi to ve slovenštině nepůjde a příběh si tak nevychutnàm. Zbytečná starost. Dneska čtu v obou jazycích . Jdu opět přečíst zbývající díly,protože tahle autorka mě baví.

25.07.2017 5 z 5

Búrlivé srdce Búrlivé srdce Johanna Lindsey

Tady byli oba hrdinové pyšní a hrdí a tvrdohlavý a výbušný. Tato kombinace způsobila,že se jejich příběh protahoval a následný happy end oddaloval. Na Hanka jsem se těšila,ale tady ukázal i druhou tvář a ta se mi ne vždy líbila. Sam byla ve všech těch vlastnostech urputnější a kromě toho rozmazlená, tedy spíš v tom smyslu,že mluvila v rozkazovacím tónu a zvyklá dostat vše. Ale nebyla ufňukaná a mluvila otevřeně. Mohlo to být kratší někdy se to fakt vleklo a jejich vàlčení a hádky byli už únavné. Za přečtení to však stálo.

24.07.2017 4 z 5

Nádherný anjel Nádherný anjel Johanna Lindsey

Když příběh začíná je hrdince 14 let. Během dospívání se musí vyrovnàvat s chudobou,válkou severu proti jihu a jinými nástrahamy osudu než dojde ke štěstí. Hrdinka byla sympatická,hrdina vznětlivý. Hezky se to četlo a musím říct,že se mi to moc líbilo. A taky se mi mooooc :))) líbil Hank, který je hrdinou v dalším díle. Doufàm,že nezklame.

24.07.2017 5 z 5

Patríš mne Patríš mne Johanna Lindsey

Bylo to i celkem vtipné,romantika taky dobrý. Bohužel se skoro opakoval scénář prvního dílu. Nechtěné zásnuby,cesta,naschvály i ty lupiči.

23.07.2017 4 z 5

Znak polmesiaca Znak polmesiaca Johanna Lindsey

Chvilku mi trvalo se začíst,ale spíš to bylo jazykem než příběhem. Přeci jenom čtu převážně v češtině. Nicméně jakmile jsem se začetla nebyla jsem schopná se odtrhnout. Příběh se mi moc líbil.

22.07.2017 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Nádherná romantika. Tato spisovatelka umí. Více nových knih od ní bych přivítala.

21.07.2017 5 z 5

Co si počít s vévodou Co si počít s vévodou Sally MacKenzie

Moc pěkné,dobře se to četlo. Hrdinové se mi líbili,ale takový useknutý konec. Bez epilogu,bez nějakého završení. Gradovalo to a najednou konec. Škoda.

20.07.2017 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Hezká tečka na konec. Líbilo se mi to až na ty nepřesnosti. Jako by špatně ,,přeložený"číslovky. V jedný větě blbost a pak ok. Sympatičtí hrdinové a lidičky z předchozích dílů,to bylo fakt pěkný.

20.07.2017 5 z 5