havrmoni havrmoni komentáře u knih

Jménem lásky: Tři do počtu / Jasná volba Jménem lásky: Tři do počtu / Jasná volba Penny Jordan (p)

Hezký romanťárny, jak jsou v tom děti je to i úsměvné.

22.06.2017 4 z 5

Dům snů / Milostný scénář Dům snů / Milostný scénář Emily McKay

Oddechové příběhy ve stylu slavných a bohatých.

21.06.2017 4 z 5

Ztracený anděl: Tvář za oknem / Ostré hrany / Stíny z minulosti Ztracený anděl: Tvář za oknem / Ostré hrany / Stíny z minulosti Debra Webb

Pěkné propojující se příběhy s detektivní zápletkou.

21.06.2017 5 z 5

Znovunalezená důvěra / Po pracovní době Znovunalezená důvěra / Po pracovní době Jennie Adams

Obě povídky se mi líbily. První byla přesně v duchu názvu a vypořádání se s nemocí dítěte. Druhá více romantická,ale moc hezky popsané pocity vzájemného přitahování od fyzyckého až po citový.

20.06.2017 4 z 5

Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech Emma Darcy

Krásné pohádky pouště. Žádnou realitu nehledejte,toto jsou romntické pohádky. Nicméně musím říci,že čtivě a hezky napsaná. Oba hrdinové si jsou jistí tím oním navždy jen s ní,ale musí o tom ty své vyvolené přesvědčit.

19.06.2017 4 z 5

Tajemné příběhy Tajemné příběhy Linda Winstead-Jones

Páni to byla pecka. Nadpřirozeno to já můžu.

18.06.2017 5 z 5

Šokující návrh / Láska v dešti Šokující návrh / Láska v dešti Judy Christenberry

Tak to mě bavilo, oba příběhy byly fajn.

18.06.2017 5 z 5

Svobodný miliardář / Kronika lásky Svobodný miliardář / Kronika lásky Ally Blake

Pěkné relaxační oddechovky.

17.06.2017 4 z 5

Jarní touhy: Svatební blues / Kovboj se nevzdává Jarní touhy: Svatební blues / Kovboj se nevzdává Anne McAllister

První se mi líbil víc, u druhého jsem ocenila příběh z pohledu kovboje.

16.06.2017 4 z 5

Nezapomenutelná lekce / Láska srdce uzdravuje Nezapomenutelná lekce / Láska srdce uzdravuje Judith McWilliams

Ta první trochu pomalý rozjezd,ale obě moc pěkné romanťárny.

15.06.2017 5 z 5

Nevinná lež / Zvláštní případ Nevinná lež / Zvláštní případ Debra Carroll

Ta první ještě ušla,ale ta druhá? To fakt byla slaďárna. Netrvám na realitě je to romantika,ale naivní husička co si hraje na rádoby drsné soukromé očko a všechno jí prochází. To fakt bylo moc.

15.06.2017 3 z 5

Nevěsta z Birralee Nevěsta z Birralee Barbara Hannay

Nádherná sladká romantika pro letní odpoledne.

14.06.2017 5 z 5

Letní lásky: Láska na první pohled / Muž, kterého si vezmu / Ohňostroj lásky Letní lásky: Láska na první pohled / Muž, kterého si vezmu / Ohňostroj lásky Penny Jordan (p)

První povídka se měla odehrávat tak někdy v 19 stol.chování postav tomu totiž odpovídalo. Hrdinka neskutečně naivní jakože popelka nebo něco na ten způsob. Druhá celkem ušla a třetí byla nejlepší. Vydala za všechny,což se mi u podobných knih stává,že ze tří se mi líbí jen jedna.

14.06.2017 3 z 5

Láska ve hvězdách: Poradí hvězdy astroložce? / Dokonalý partner / Přátelská dohoda Láska ve hvězdách: Poradí hvězdy astroložce? / Dokonalý partner / Přátelská dohoda Judy Christenberry

Jen ten poslední byl docela dobrý,jinak nic moc.

13.06.2017 3 z 5

Italský donchuán / Rodina k pohledání Italský donchuán / Rodina k pohledání Lucy Gordon

Obě povídky byly moc pěkné. Hrdinové sympatičtí a romantika k tomu. Co víc si přát.

13.06.2017 5 z 5

Hledá se snoubenka / Setkání pod jmelím Hledá se snoubenka / Setkání pod jmelím Natasha Oakley

Moc pěkné. Obě povídky se mi moc líbili,ale ta druhá byla přece jenom o něco hezčí.

12.06.2017 5 z 5

Dám Ti vše / Jaro v Paříži Dám Ti vše / Jaro v Paříži Helen Brooks

První se mi moc nelíbila,hrdinka mi neseděla. Druhá vydala za obě,pěkné.

11.06.2017 4 z 5

Valentinky: Bohyně v naději / Překvapení u dveří / Můj  muž Valentýn Valentinky: Bohyně v naději / Překvapení u dveří / Můj muž Valentýn Anne Kristine Stuart

Takové rychlé relaxační krátké oddychovky. Ta první celkem fajn a poslední též. V té prostřední mi byla dost nesympatická hrdinka. Jen jsem měla pocit,že společným tématem není Valentýn,ale špatné zážitky a vztahy s otcem či bývalým partnerem hrdinek.

10.06.2017 3 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Už od začátku jsem brečela smíchy. Nejdřív koncert,to jsem se jen smála,ale pak to divadelní představení,to nemělo chybu. Nemohla jsem smíchy číst. Tak mě ten popis dostal. :)))) Pak už to nebylo moc zábavné,ale pěkné to bylo. Líbilo se mi to.

22.05.2017 4 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Nádherné,vtipné,romantické. Opravdu povedené,těším se na další. Taky jsem jsem hned zjišťovala spojitost se sérii
Bridgertonovy a tou je její bratr a dědic.

21.05.2017 5 z 5