havrmoni havrmoni komentáře u knih

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

No jak jsem psala v komentu u předešleho dílu,že mi občas holky připomínaly puberťáky,tak tady to bylo víc než občas. A co to bylo s tou Sophií?to jako vážně????? Tady jsem byla za jedno s klukama. Caroline si toho vzala moc a navíc stále nevěděla co vlastně chce. I když se to dobře četlo a stále se mi to líbí,přesto jsem měla Caroline a jejích,,výstupů" chvílemi už plné zuby. Simon byl zlatíčko.

09.05.2017 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tak oba komenty pode mnou to vyjádřili za mě. :) Jen bych podotkla,že o Óčku už nechci slyšet :(( a u hrdinky a jejich kamarádek jsem si musela občas připomínat,že jim je 26 a ne 16. Jinak fajn jdu na další.

08.05.2017 4 z 5

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Opět mi nezbývá než souhlasit s paprika75. Námět i to nadpřirozeno mě celkem bavilo,ale ta změť stále se opakujících myšlenek a plácání se v tom. No přesně jak u předchozích,polovina knihy by stačila. Poslední díl se ani nebudu pokoušet sehnat.

06.05.2017 3 z 5

Ochraňuj mě Ochraňuj mě Maya Banks

Souhlasím s paprika75,tohle mi vadí všeobecně,že než se od otázky dostanu k odpovědi,zapomenu na co se kdo ptal. Zbytečně moc roztahaný a navíc opakující se myšlenky. Hrdinové,mystično fajn,ale polovina by stačila.

06.05.2017 3 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Sladká, nenáročná, relaxační, oddychovà a romantická. A mě se líbila a moc. Asi jsem byla ve správném rozpoložení pro čtení takové pohádky a byla mou poslední třešinkou od této autorky. Musìm počkat aź vydají něco nového. :(

05.05.2017 5 z 5

K nezaplacení K nezaplacení Raine Miller

No a kde je další díl. To je hrůza takhla čekat.
Moc se to líbilo tak jako Aféry .

04.05.2017 5 z 5

Plamenné oči Plamenné oči Heather Graham (p)

Tak nesympatickou hrdinku už jsem dlouho neviděla nebo spíš nečetla o ní. Příběh byl takový zmatený,nikdo nebyl tím kým měl být. A to já nemusím i když nebýt Sam,tak bych to i skousla. Takhle jsem pasáže s ní nebo její myšlenky trochu přeskakovala.

03.05.2017 3 z 5

Milosrdný anděl Milosrdný anděl Heather Graham Pozzessere

Romanticko-dobrodružnà nebo detektivní. Je tam vše a přitom to do sebe hezky zapadá. Tohle tato autorka umí. Hrdinka byla fajn, jen nezvládala moc emoce,byla jak na houpačce. Z minuty na minutu se rozzuřila a vztekala,chvíli jsem měla pocit,že nic jinýho neumí. Dalo by se to pochopit po tom co se jí stalo,ale její reakce mě dost zaskočili. Brad a Erik a jeho rodina se mi dost líbili.

02.05.2017 4 z 5

Nebezpečné vztahy Nebezpečné vztahy Heather Graham (p)

Četlo se to velmi dobře a ani náhodou jsem netušila kdo je vrah. Napětí,romantika a erotika co víc si přát. Jen hrdinka mi svým chováním moc neseděla, ale to je můj problém s ženskými postavami od této autorky. Jsou na můj vkus moc ... moc tvrdohlavý,moc vzteklý prostě žádný průměr. :))

02.05.2017 5 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Kde začít. Námět dobrý,celkem napínavý,ale to patlání se v tom. Tím myslím proč se tak rozepisovala a nechala hrdiny máchat se ve emocích. Chápu hrdinku,já bych byla strachy bez sebe,ale stačilo to popsat jednou. Ona z ní udělala emocionální trosku a pak máme věřit,že se z toho najednou dostala.

29.04.2017 3 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Mě se to líbilo. Jen bych opakovala co jsem psala u předchozích dílů. Jen teď po přečtení celé série musím napsat,že druhý byl za mě nejlepší.

28.04.2017 4 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Líbilo se mi to víc než předchozí díl. Je to o myšlenkách a pocitech lidí,vyrovnávající se s traumaty minulosti. To mě baví. Mít o koho se opřít a být milována je přeci hezký pocit. Vztahy jsou o kompromisech,lásce i sladkých hloupostech. Přátelé,kteří jsou spíš rodina.Tady to všechno je,vždyť je to romantika,musí to dobře dopadnout a být trochu nereálný. Nenudila jsem se a oslovení miláčku jsem si užívala. Chlapů,kteří tak něžně oslovují své polovičky včetně toho mého je kolem fůra.

28.04.2017 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Tak mě se to líbilo. Je to spíše o pocitech a myšlenkách než co jiného,ale právě proto mě to bavilo. Ona se po třech letech smutku vrací ,,do života" a chce naplnit své touhy a on je ochoten jí je splnit. Každý vztah když začíná je plný sexu,poznávání se a plný sladkých slovíček. Tady sice jde opět o dominanci,což mi moc nesedí,ale budiž.

27.04.2017 4 z 5

Snoubenka na víkend Snoubenka na víkend Maya Banks

Jeee to byla slaďárna,ale hezká jednohubka na relax.

Dům pro milovanou Dům pro milovanou Maya Banks

Líbila se mi nejvíc se série. Sladká oddechová relaxace u pohádky pro dospělé.

Isabellin sen Isabellin sen Maya Banks

Ale jo, tyhle oddechový krátký slaďárny na jedno polknutí jsou celkem fajn.

Křivé obvinění Křivé obvinění Maya Banks

Taková krátká nenáročná oddychovka. Jen kdybych nemusela hledat řecká slovíčka,některá nejsou ,,vysvětlena". Konkrétně pedhaki jsem nenašla nikde

24.04.2017 4 z 5

Múza Múza Raine Miller

Mám ráda historickou romanci a líbí se mi i tato autorka,no ne v tomto spojení. Téma nebylo špatné a poslední třetinu jsem docela hltala. Jen moc zdlouhavé a polovina o ničem. Propojení s povídkou Dokonalá vášeň,tedy o několik let později. :) A samozřejmě obraz spojuje i Brynne s Blackstonových. Tato propojení mám ráda. Tady se nabízí druhý díl s hajzlíkem,kterého nechytili a bude otravovat Grahamova šermířského kamaráda a sestřenku Imogene.

24.04.2017 3 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Taková rychlá erotická oddychová jednohubka plná lásky. Je to jako pidipovídka mezi 3 a 4 dílem Blackstoneových. Ethan a Brynne koupili dům,který patřil Marianně a Dariovi.Marianniny deníky našla a četla Brynne v posledním díle,jsou tam i úryvky.

23.04.2017 3 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Věděla jsem,že Wolf bude někdo na koho se budu těšit a nezklamal. Moc pěkné. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Fakt mě tahle autorka baví.

22.04.2017 5 z 5