havrmoni havrmoni komentáře u knih

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Já tuhle spusovatelku miluju. Nenáročná oddechovka. Sympatičtí lidé,erotika a romantika,vtipné. Co víc si přát.

02.04.2017 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Je to navázání na sérii Manželů. Objevují se tu nové i staré známé postavy. To mám ráda to propojení. Jelikož něco jako magie bylo použito u obou sérií,tak je to pro mě celkem přijatelné než kdyby se to navalilo najednou v jedné knize. Jelikož tento žánr čtu jako oddychový útěk od reality,tak na ní netrvám. Hrdinové byli sympatičtí,příběh byl čtivý a líbí se mi humor. Epilog neobvyklý a hezky napsaný,ale něco podobného se dalo čekat. V každém díle se to hemží různými mazlíčky :))

01.04.2017 5 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Krásné zakončení série. Mě se to líbilo.
Žádných 50 odstínů čehokoliv jsem nečetla,takže je mi nějaká podoba šumák. Co se týče erotiky,tak tohle mě moc nebralo, ale budiž,číst se to dalo. Pro někoho málo sexu a pro někoho moc. Ale proti knihám a povídkám a popisům erotických scén a praktik od Small,Johnson,Day či Schone jsou podobné knihy jako tahle slabý odvar :)

31.03.2017 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Líbí se mi to čím dál víc. Je mi jedno co to připomíná,je to nenáročný a k tomu hezky napsaný. Celá série je o manželství,je to hlavní téma,proto jsou si příběhy podobné. A skoro každá kniha tohoto žánru končí svatbou a nikoho to nepřekvapí. Proč tedy svatbu neposunout na začatek či doprostřed? :)

29.03.2017 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Tohle se taky dobře četlo. Tím pohodovým psaním a bezva postavami mi autorka připomíná Young. Bezva oddychové čtení.

29.03.2017 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

To byla pěkná oddechovka se symatickými postavami. Nic náročného jen relax od všedních dnů. Čtivé a vtipné,ke konci jsem se smála i nahlas.

28.03.2017 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Já souhlasím s Pedruska01 ten obrat po ,,klasickém" začátku byl úžasný. Jako matka jsem prožívala emoce spolu s hrdinkou. A bohužel mě to drželo poněkud déle :) než jí. Takže ten sladký konec mě nebavil. Dokonce jsem si i přála,aby byl Stuart prostě jen Stuart. Nevěřím,že se někdo tak najednou změní.
Na konci je napsáno,že v Tetralogii vyšly tyto knihy- tato a předchozí a další dvě Zuzana a neznámí muž a o Janě. Plus obsah obou knih. Tak nevím,jestli teprve výjdou????

27.03.2017 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Romanticko-erotický naprosto oddechový příběh. Hrdinka sympatická,inteligentní a přesto naivní. Zápletka pěkná,co už taky ve změti románů pro ženy vymyslet,aby to zaujalo. Spíš mě vadilo,že jí trvalo tak dlouho než poznala toho pravého. Neviděla ho,slyšela ho jen šeptat,ale co hmat a vůně aj. Ty rozdíly( vousy,délka vlasů) tam jsou. Bylo to sice sladké a nemusíte nad tím přemýšlet,ale tahle naivní hrdinka by se hodila spíš mezi skotské horaly minulých staletí než do současné doby.

27.03.2017 4 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Tady není co k 5* dodat. Snad jen,že možná ještě lepší než dvojka. A tím pádem spolu s ní, za mě, nejhezčí knihy od těchto autorek. Dylan - Ne - Joy mě jako postava dost zajímala, možná by se mohl stát hrdinou nějakého dalšího příběhu.

27.03.2017 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Za čátku fajn. Je normální,že dobří kamarádi se rozmýšlejí jestli sex,vztah, stojí za rozbití přátelství,kdyby to nevyšlo. Taky se dal pochopit ten nával práce,když je  zájem o Lolino dílo. Ale ona musela být emocionálně nevyzrálá,že nezvládla být zamilovaná a pracovat. Půjčím si slova od Olivera: hlava plná sraček,minové pole emocí. Chtěla,abych počkal,aby se mohla sousředit na práci. To mi ukázalo jak je mladá a naivní.
Z Oliverova pohledu daleko lepší i popis erotických scén. Zajímalo mě jak popíšou jejich poprvé,divím se,že při tom co se jí honilo hlavou stačila vnímat,že sexuje :). Na druhou stranu pořád lepší než první díl.

26.03.2017 3 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Tak na tomhle jsem si po prvním díle spravila chuť. Moc pěkné a hlavně mělo to děj,bylo to o něčem co se dalo číst. A pro mě to nejlepší,pohled z obou stran. I když jsem některým Bastardům dala 5*, tohle se mi ze všech líbilo nejvíc.

24.03.2017 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Po Bastardech,byť jsou taky nenáročné oddechovky,tohle nebylo nic moc. Chyběl mi tam pohled z obou stran. Číst jen její myšlenky mě nebavilo. Byla celkově divná a i ten sex. Tady byl takový vynucený,protože co jinak. Ona se jen celé dny procházela, on pracoval. Jednu chvíly jsem zjistila,že mi chybí popis obyčejných věcí. Jestli pere nebo vaří nebo jakákoliv jiná ,,normální činnost". Vím,že zamilovaní ze sebe nesundají ruce,ale ona na nic jínýho nemyslela. Vítala jsem zvrat, tolik mnou zatracovaný v Bastardech,páč tady to znamenalo- konečně se něco děje.

23.03.2017 2 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tak tahle se mi taky moc líbila. Z pohledu Niela jsem si příběh užila více. Ruby se mi líbila svou otevřeností,ale na mě byla moc akční. A opět,aby to nebylo jen klidné, zvrat. Podle mě nesmyslný a přehnaný jako reakce Ruby. Abych se přiznala ty ,,zvraty" byly děsivý v celé sérii a dost mi vadily. Co já už považuju za prkotiny, pro hrdinky po dvacítce jsou to asi zásadní věci.Jinak,ale komu se tyhle romanticko-erotické oddechovky líbí, hurá do nich. Bezva relax.

22.03.2017 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Zatím nejlepší. Oba se mi moc líbili. Pěkné bylo propojení z předchozími hrdiny. Tohle pozvolné seznamování se jeden s druhým,otevřenost ve vztahu i sexu. I když už mě trochu nudí,selhání upřímnosti a neschopnost si promluvit a dát tak prostor dohadům a pochybám. Je to v každém díle jako nějaký zvrat v poklidné romantice ke konci knihy.

21.03.2017 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Celkem zklamání. Čekala jsem opět vtipný dialogy,myšlenky aj. No ono skoro nic. Sára se chovala celkem normálně po tom co se jì stalo. Je celkem přirozené,že chtěla zkusit něco jiného než dosud měla. Jen mi na ní vadilo,že to brala jako nějaké hrozné trauma. A ke konci se chovala jako kráva,vyjádřeno jejími slovy. Opět ten blbej námět nebo zápletka,že místo rozumného dialogu nastoupí přehnaná reakce. Víc jsem si to užila z pohledu Maxe. A ano souhlasím s komentáři v této sérii,že ženy nejsou sexuální mašiny a kdyź na to příjde i chlap potřebuje trochu nabrat sílu,není perpetuum mobile :).

19.03.2017 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Téma hojně používané,šef-asistentka. Četla jsem lepší od Young nebo Day. Tady jsem se,ale víc jak polovinu bavila. Jejich štěkání na sebe a myšlenky to bylo fakt vtipné. Taky jsem si užila mužského pohledu na věc víc než ženského. Pak už to byla klasická romantika. To ke konci bylo zbytečné a místo rozumné debaty byla hrdinka zbytečně umanutá a tvrdohlavá. No a erotika? Vášnivý živočišný sex,při kterém vám mozek odletí kamsi a řídíte se jen svými pocity a chtíčem. Dobrý relax,nic víc v tom nehledejte.

18.03.2017 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Poslední kniha od této autorky a musím říci,že nebyla tak pěkná jako ty ostatní. Tady mi moc neseděla Alex,něčím co neumím popsat. Byla fajn i vtipná ,ale bylo tam to ale.. Oddychová romantika,nějaký ten zvrat a darebák dohromady celkem fajn čtení.

18.03.2017 4 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Krásné zakončení i když ten Logan je tam tak hezky nastrčený,že se dá předpokládat pokračování. No co budu psát,na ,,starý kolena"jsem se rozplývala. Ač nejsem přiznivec příběhů ze současnosti tak tato série se mi moc líbila.

16.03.2017 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Tak tohle byla emocemi nabitá kniha. Marco se v životě posunul a dospěl hlavně duševně. Hannah bohužel,díky tomu co se jí stalo,se neposunula. Naprosto jsem chápala ten její vztek i smutek a pocit zrady,byť iracionální. Měla v sobě zmatek a abych byla upřímná Marco mi přišel trochu arogantní. Já se změnil a teď jsem tu a chci druhou šanci. Každý díl má v sobě něco kvůly čemu stojí za to je číst a je hezké,že nejde jen o romantiku a sex,ale i bolesti,zklamání a smutku.

15.03.2017 5 z 5

Zkrocení markýze z Raventhorne Zkrocení markýze z Raventhorne Stephanie Laurens (p)

Po přečtení tohoto dílu a zvlášť epilogu,mám chuť přečíst si to vše od začátku. Tato rodina je příbuzensky či přátelsky spojena vlastně skoro se všemi ze sérií Klub Bastion a Černá kobra. I proto se mi to líbí,jak při sobě drží. Krásné zakončení a ani neočekávám nějaké pokračování,bylo by to už nalepování nové generace na starou. A že těch dětí ode všech je :).

14.03.2017 5 z 5