havrmoni havrmoni komentáře u knih

Emily a Temný anděl Emily a Temný anděl Jo Beverley

Temný anděl nezklamal. Příběh byl pěkný jen Emily jsem si představovala tak nějak jinak. Kdyź jsem četla,že spravuje majetek a je pod tlakem,tak jsem si představovala ráznou,rozhodnou ženu,která ve svém věku a žijící na vsi nebude taková naivka. No a tou se stala až na konci. To je asi jediné co mi vadilo,jinak celá série stojí za přečtení.

19.02.2017 4 z 5

Ukradená nevěsta Ukradená nevěsta Jo Beverley

Těšila jsem se na Randalla a ono skoro nic. Je to příběh Bethy a Marieho a Sophie a Randala. Hodně je tam z pohledu Beth pak Sophie a jen málo z Randallova. Příběh není špatný,ale pohybují se tam všichni z předchozích dílů a ústřední dvojice i když se to nebezpečí týká především jich,nemá takový prostor,jak jsem si představovala. Sophie mi navíc přišla taková rozmazleně nedospělá.I přesto se to hezky četlo,jako většina knih této autorky.

18.02.2017 4 z 5

Snoubenka lorda Wraybourna Snoubenka lorda Wraybourna Jo Beverley

Tak ani tentokrát mi nechyběli erotické scény. Pěkná romantická oddechovka se sympatickými postavami. Opět je tu nějaký ten zloduch jako vždy,škádlení i humor mezi Davidem a Jane se mi lìbil. Už se těším na Randala,ten mě fakt baví.Kupodivu jsem se nenudila a že čtu daleko odvázanější romantiku :))

16.02.2017 5 z 5

Nehanebná Beth Nehanebná Beth Karen Robards

Souhlas s ariel platto. To nejlepší nakonec,řekla bych.

14.02.2017 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Karen Robards

Tak tohle bylo daleko lepší než první díl. Neustále se něco dělo,rychle to ubíhalo,jak se tu píše. Měla jsem jí přečtenou v podstatě najednou za jeden večer.

13.02.2017 4 z 5

Skandální Skandální Karen Robards

Tak to bylo utrpení až do kapitoly 33. Kniha jich má 45. Hrdina fajn jen nedostal moc prostoru,byl opravdu tajemný a my se nedozvěděli skoro nic až nakonci společně s hrdinkou. No a teď k ní,ještě na str.212 z 282 si o ní myslel hrdina,že je to domýšlivá stará panna. Já přihodím rezervovaná,zkostnatělá,upjatá a humoru prostá. Fackování a házení předmětů mě moc nebralo a k tomu ty sáhodlouhé úvahy. Přesně jak píše ariel platto,ztrácela jsem se a zapomínala o čem je řeč. Kdyby bylo škádlení oboustranné a víc rozepsaný hrdina a jeho práce,líbilo by se mi to mnohem víc.

12.02.2017 2 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Barbara Pierce

Tuto knihu jsem přečetla v kuse a celkem rychle. Taková chuťovka,jednohubka nebo rychlovka. Žádné sáhodlouhé myšlenky,rozmáchlé představování hrdinů jejich rodin a přátel. V podstatě samá akce i okamžité reakce. Pěkná oddychovka na odpolední odpočinek.

12.02.2017 4 z 5

Divoké dítě Divoké dítě Janet Chapman

Oproti ostatnìm knihám této autorky je to slabé. Ani ta romantika nic moc. Hlavnì ženská postava nesympatická a ani Sam nic moc,nedostal prostor,byl takový jako vedlejšì produkt. Číst prvnì tohle asi bych se bála jìt do dalšìch knih,které byly mimochodem skvělé a postavy v nich sympatické. Tady je taky asi pokračovánì,kterého se nedočkáme. A možná by bylo hezčí.

11.02.2017 3 z 5

Noční bojovník Noční bojovník Janet Chapman

Je to pokračování Highlander,ale je před Zázračný slunovrat,protože tady je Camry ještě svobodná. Škoda,že není pokračování,William byl zajímavý,ostatně jako všechny muži v podání této autorky. Moc pěkné.

10.02.2017 5 z 5

Zázračný slunovrat Zázračný slunovrat Janet Chapman

Budu se opakovat,další pěkný příběh. Krásná byla ta část kdy Luke vyprávěl o svém životě a svoji definici lásky. Pustila jsem i slzu.Celá série je úžasná.

09.02.2017 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Janet Chapman

No tak sice jsem dala 5*,ale už to nebylo ono. Především Megan,na ní mi vadila ta její horlivost. Přebírala ve vztahu iniciativu vlastně ve všem např.nevyndal dost rychle kartičku z obálky,tak to udělala za něj apod. A ta záhada byla i na mě trochu víc už pohádková.

08.02.2017 5 z 5

Strom života Strom života Janet Chapman

Musím se připojit k těm,které překvapil závěr. Moc pěkné,kdo má rád kouzla a magii,druidy a romantiku a horaly příjde si na svý,jako já.

08.02.2017 5 z 5

Pokušení Pokušení Janet Chapman

Měla jsem strach,že když to bude o nové generaci,narozené a vychované v současnosti,tak to ztratí to kouzlo. To jsem se hodně zmýlila. Tady bylo kouzlení a cestování časem celkem dost. Spoustu sérii s každým pokračováním ztrácí - něco.... V této sérii se mi však snad každý další libí víc.

07.02.2017 5 z 5

Válečníkova svatba Válečníkova svatba Janet Chapman

Asi nejhezčí díl,kdybych mohla dám vìc hvězdiček. Opravdu pěkné zakončení,protože další díly už jsou o další generaci,dětech horalů.

06.02.2017 5 z 5

Muž s mečem Muž s mečem Janet Chapman

Trochu více čarování,ale jinak opět velmi pěkný romantický příběh.

05.02.2017 5 z 5

Muž ze středověku Muž ze středověku Janet Chapman

Paráda,pěkná romantika se vším všudy. Moje oblíbené téma středověk a skotský bojovník v současnosti.

04.02.2017 5 z 5

Milovat Annu Milovat Annu Janet Chapman

Pěkná romantika se zápletkou. Celá rodinka byla sympatická.

03.02.2017 5 z 5

Manželství s neznámým Manželství s neznámým Janet Chapman

Nejsem příznivcem příběhů ze současnosti i přesto,že jsem jich několik přečetla a byly dost dobré.Chvíly mi trvalo než jsem se zakousla do první knihy této autorky. Měla jsem pocit jakoby Sára patřila do jiného století a nijak mi nebyla sympatickà.Když jsem se dočetla proč je taková a začalo to být vtipnější a trochu ,,krimi",tak to už bylo lepší. Nakonec to bylo příjemné čtenì.

03.02.2017 4 z 5

Poutník Poutník Susan Carroll

Další díl plný tajemných sil a lásky. Předchozí hrdinka byla na mě moc racionální,tahle zas neuvěřitelně naivní . Je,ale dobře vidět jak se mění a rozvíjí. Tahle autorka píše poutavě a kdo má rád mystično,jako já,rád si knihy přečte. Škoda,že jich není vìc,třeba Val,o něm by to mohlo být zajímavé.

02.02.2017 4 z 5

Dohazovač Dohazovač Susan Carroll

Tajemný hrad,rod s nadpřirozenými schopnostmi,nějaká ta romantika a nebezpečí. Anatol je samotář a občas se chová jak hrom do police. Jeho život. příběh je velmi zajímavý a tak čtivě popsaný,že mi Madeleine přišla jako rušivý faktor. Byla to silná a statečná žena,ale taky neskutečně naivní a neznalá skutečného světa jen toho skrze knihy. Možná právě ta její zvědavost a to její proč? a mít pro vše racionální vysvětlení,na mě působilo rušivě. I tak jsem si čtení užila a jdu s chutí do druhého dílu.

31.01.2017 4 z 5