havrmoni havrmoni komentáře u knih

Tajemný cizinec Tajemný cizinec Mary Jo Putney

Bavilo mě to tak napůl. Četla jsem nejprve druhý díl a ten se mi líbil víc. Celkově,ale knihy této autorky jsou velmi čtivé a dobrodružné.

30.01.2017 3 z 5

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Místy lepší než předchozí. Pěkné čtení. Škádlení a jiskření a romantika co víc si přát od tohoto žánru. Napsala toho vìce a je škoda, že vyšly u nás pouze dvě knihy a na Slovensku tři. Myslím si,že tady bylo naznačena další dvojice a celkem zajímavá. No nezbývá než doufat.

28.01.2017 5 z 5

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Tak to byla pecka. Nádherná romantika i etotické scény pěkné,jiskření a škádlení mezi hl.postavami bylo příjemné. Tím chci říct,že se to hezky četlo a i ostatní postavy a i celá vesnička,to vše bylo sympatické. Oddechovka se vším všudy.

27.01.2017 5 z 5

Vzpurná nevěsta Vzpurná nevěsta Deeanne Gist

Taková oddechovka s trochou romantiky z trestanecké kolonie,tabákových plantáží. Dalo se to čìst,ale z podobného prostředí jsem četla daleko lepší a propracovanější knihy.

26.01.2017 3 z 5

Hříšný polibek Hříšný polibek Jo Goodman

Další pěkná kniha. Možná víc napětí než romantiky,ale mě to nevadí. Líbila se mi tak jak je.

26.01.2017 5 z 5

Osudový flirt Osudový flirt Jo Goodman

Mě se to líbilo moc,místy víc než první díl. Tato autorka umí,mám ráda její knihy. Možná je to tím,že se za tímto ženským jménem skrývá muž.

24.01.2017 5 z 5

Čas na hřích Čas na hřích Jo Goodman

Moc pěkné,je zbytečné psát co už je tu napsáno. Těším se na další díl.

22.01.2017 5 z 5

Kouzlo nevinnosti Kouzlo nevinnosti Patricia Grasso

Hrdinka je nevyzrálá,neskutečně naivní a náladová,věčně ubrečená víc dívka než žena. Navíc neustále poukazovala na to,že kulhá,nesnášela když jí někdo litoval,ale mluvila o tom vlastně jenom ona. On se možná choval neurvale,ale neubližoval jí,to ona ho 2x uhodila. Omlouvám se za prozrazení,ale lezla mi na nervy.

21.01.2017 2 z 5

Králův mstitel Králův mstitel Kathleen Harrington

Prvních pár stránek a poslední třetina zajìmavá a čtivá. Celý prostředek bych shrnula do pár stránek,je moc rozvláčný a popisuje zbytečně moc věcì a já jako čtenář ztrácìm chuť do čtenì. Hrdina je úžasný už jen svou trpělivostí ke své nastávající i pak jako k manželce. No hrdinka musí dospět. Je to 17cti letá dost naivní dívka,která věři na pohádky a hlavně na romantické představy rytířů v lesklém zbroji. Je,ale i občas zábavná a nebojácná. Být to o polovinu kratšì dala bych 5*.

20.01.2017 3 z 5

Hriešna túžba Hriešna túžba Gaelen Foley

Nemám slov. Nádhera. Teď jen budu doufat,že budou ještě knihy o Georgianiných bratrech.

19.01.2017 5 z 5

Hriešny bozk Hriešny bozk Gaelen Foley

Jack nezklamal. I poslední díl byl pěkný. A teď jdu na Griffitha,ten byl taky sympaťák.

17.01.2017 5 z 5

Jedna noc hriechu Jedna noc hriechu Gaelen Foley

Romantické i nějaké to dobrodružství tam bylo. Oba byli sympatičtí a Alec ukázal,že je v něm daleko víc než,jak jsme ho znali z předchozích dílů. Nemůžu říct,že by se mi tenhle díl nelíbil a vlastně ani nevím proč,ale přišel mi nejslabší. Jsem zvědavá na Jacka,o kterém se nemluví.

16.01.2017 4 z 5

Diabol sa žení Diabol sa žení Gaelen Foley

Hezká romantika a napětì. My víme od začátku co a jak se stalo,ale postavy v tomto příběhu se k tomu musí nějak dopracovat. Byla jsem tak zvědavá jak to nakonec skončí,že jsem se byla v pokušení podívat se nakonec. Odolala jsem a vychutnala si další pěkný přiběh. Mám před sebou poslední dva díly a už teď mě mrzí,že není více knih. Tedy zatím, doufám.

15.01.2017 5 z 5

Drahá sestrička Drahá sestrička Gaelen Foley

Hezká romantika. Jacinda tu dospěla,protože hýčkaná a rozmazlovaná holčička nakoukla do reality života,tak odlišného od toho,ve kterém žila ona. No a Billy to byl takový zlatíčko.

14.01.2017 4 z 5

Snehulienka Snehulienka Gaelen Foley

Já vlastně ani nevím co bych kromě, jooo to bylo něco,napsala. Tahle autorka prostě umí.

13.01.2017 5 z 5

Anjel môj Anjel môj Gaelen Foley

Dalši pěkné počtení. Jen v jedné části jsem byla nemile zaskočena chováním a reakcí hrdinky. Podle mě zbytečná a nějak mi to k té její povaze nešlo. Jinak autorka opět nezklamala,jdu na další.

11.01.2017 4 z 5

Zlatovláska Zlatovláska Gaelen Foley

To byla nádhera. Tento příběh ve mě vyvolával pocity jaké jsem měla při prvním čtení knih Kleypas. Hezky popsaná romantika i erotika a pocity hrdinů. Jsem ráda,že si mohu knihy této autorky přečíst,díky naším slovenským sousedům. Je to totiž jediný ,,cizí" jazyk,ve kterém to zvládám :). Už se těším na další.

10.01.2017 5 z 5

Zvodcove tajomstvá Zvodcove tajomstvá Gaelen Foley

Nádherné zakončení série. Musím se přiznat,že jsem litovala,že je konec. Natolik se mi celá série líbila. A jdu do dalších knih této autorky.

09.01.2017 5 z 5

Môj hrdinský džentlmen Môj hrdinský džentlmen Gaelen Foley

Je opravdu jiná i když nějaká ta akce ke konci byla. Já mám spìš radši hrdinky typu Kate z druhého dílu než tyhle ctnostné svaté. Ale nic proti ní, byla hodná,statečná a hlavně netlačila na Trevora zvědavými otázkami. Příběh byl pěkný a romantický. Už se těším na další.

07.01.2017 4 z 5

Proti osudu Proti osudu Gaelen Foley

No tak to bylo k nepřečtení. To dobrodružstvì nebylo špatné,ale ta hrdinka. Oproti matce nebyla až tak naivně idealistická,jako spíš rozmazlená. A co mi vadilo nejvíce? Rozpory oproti prvnímu dìlu hlavně co se týká Daria. Stejné jména,ale jakoby o jiných lidech. Když pokračování byť po letech,tak bych očekávala alespoň stejný příběh o minulosti. Darius byl už v prním díle a tak jsem věděla jak se k nim dostal,ale tady je to jinak. Méně stran o nudných myšlenkách a možná by to bylo fajn.

06.01.2017 2 z 5