havrmoni havrmoni komentáře u knih

Odhalena láskou Odhalena láskou Sabrina Jeffries

Tato autorka nikdy nezklame. Opět pěkný příběh. Kvůly komentářům jsem si oměj také vygooglila páč jsem o tom měla jen mlhavou představu. A ejhle komenty mají pravdu. To je jediné co by mohlo vadit na jinak hezké romantice.

13.03.2017 5 z 5

Neznámý manžel Neznámý manžel Sylvia Day

Po roce přidávám hvězdičku. Po přečtení svého komentáře jsem se více sousředila na Isabell a její chování mi už nevadilo právě naopak.

12.03.2017 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

V jednu chvíly jsem měla Olivie plný zuby,protože mi přišlo že se mic lituje a je trošku dětinsky umanutá. Tak ráda bych místo jejích myšlenek četla ty Natanovi. No mám smůlu,u téhle autorky se asi mužského pohledu na věc nedočkám. Přes tyto výhrady,jsem ale opět spokojená. Dobře se to čte a prolínání s ostatními díly se mi líbí,tak jako celá parta. Jsou jako jedna rodina,vždy připraveni si navzájem pomoci.

11.03.2017 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Opět si postěžuji,že mi chybí vyprávění z mužského pohledu. :) Jinak nemám výhrady,krásná romanticko-erotická oddechovka. Na mý ,,starý" kolena vítaný relax od všedních dnů.

10.03.2017 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Hezké,spoustu toho je tu už napsané,jen bych se opakovala. Sice mi tam chyběl pohled chlapa,ale i tak jsem hltala každé slovo.

09.03.2017 5 z 5

Buď mou Buď mou Jo Goodman

Četlo se mi to špatně a každou chvíly jsem chtěla toho,kdo vymyslel ten formát,švihnout po hlavě.:(( Jinak příběh moc pěkný. Popis práce doktora v tehdejší době,silná hrdinka a romantika.

08.03.2017 5 z 5

Desire, má lásko Desire, má lásko Susan Holloway Scott

Bylo by to zajímavé a čtivé nebýt toho,že se příběh táhl. Jakoby autorka chtěla,aby byl co nejdelší. Desire mi byla nesympatická,taková kombinace megery s naivkou.

06.03.2017 3 z 5

Tajná vévodkyně Tajná vévodkyně Gayle Wilson

Tak to se mi líbilo moc. Vůbec jsem nečekala tak zajímavý příběh. Hezky se to četlo.

05.03.2017 5 z 5

Vládce pouště Vládce pouště Anne West

Hrdinka taková zvláštní,naivní,silnà,celkem inteligentní,ale trpěla komplexem méněcenosti. Neustále se podceňovala a mě přišlo,že si v tom vyloženě ,,rochnila". To mě nebavilo.

05.03.2017 3 z 5

Valentinky: Nevinná lež / Zvláštní laskavost / Srdeční záležitosti / Sladká majitelka Valentinky: Nevinná lež / Zvláštní laskavost / Srdeční záležitosti / Sladká majitelka Margot Dalton (p)

Ani jedna nebyla lepší než ostatní. Do kratičkých povídek se toho moc nacpat nedá a podle toho to tak vypadá.

01.03.2017 3 z 5

Svatební dar Svatební dar Kristin James

Sympatická rodina hrdinky,romantika s trochou erotiky. Celkově svižné dílko.

01.03.2017 4 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Emma Wildes

Nepopsala bych to jinak než je to od Abigail313. Moc hezké.

28.02.2017 5 z 5

Hraběnka v nouzi / Láska z třešňového pokoje Hraběnka v nouzi / Láska z třešňového pokoje Phyllis Taylor Pianka

Tak to jsem se hodně bavila. U první vìce než u druhé.

27.02.2017 5 z 5

Polibek o Vánocích Polibek o Vánocích Shawna Delacorte

Hezký romantický příběh.

26.02.2017 4 z 5

Kovbojské snění Kovbojské snění Shawna Delacorte

Anotace hodně zjednodušená a já do toho šla s tím,že zase jeden příběh o zaseknutí se někde. A ono ne. Hrdinka přijela po deseti letech urovnat vztah s otcem. No a o tom to je,plus romantika s hrdinou. Je to jedna z mála knih,u které jsem slzela až do konce a nebyly to slzy smíchu.

26.02.2017 5 z 5

Vánoční hvězda Vánoční hvězda Suzannah Davis

Taková krátká relaxační oddychovka.

25.02.2017 3 z 5

Skandální polibek Skandální polibek Sophia Nash

Hodně mě to bavilo. Moc pěkné,škoda,že nejsou další díly.

25.02.2017 5 z 5

Černé hedvábí Černé hedvábí Judith Ivory

Tak nevím,dala jsem tři za to,že jsem dočetla a neodložila. Takže úplná katastrofa to nebyla. Anotace slibuje něco co příjde až konci na pár stránkách. Oni se sice setkají,ale to je vše. On si žije svůj život s vdanou milenkou a ona svůj tichý a důstojný. Sice se potkávajì,spřátelí a přitahuje je to k sobě,ale to je vše. Hrozně jsem se ztrácela mezi úvahami,vzpomínkami a popisu všeho. Popis tenisového utkání,ohňostroje,domů a i vlajících šatů. Romantiku jsem nenašla nebo jí ztratila během čtení pro mě nepodstatných úvah.

24.02.2017 3 z 5

Hraběnka z Kentu Hraběnka z Kentu Janeane Jordan

Velice příjemná,nenáročná a romantická oddechovka. Se špionážní zápletkou.

23.02.2017 5 z 5

Skandální zásnuby Skandální zásnuby Gayle Callen

Líbilo se mi to,ale oproti prvnímu dílu slabší. Nebyl tak dobrodružný.

22.02.2017 4 z 5