havrmoni havrmoni komentáře u knih

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Je slabší než ostatní,ale spíš tím,že se hodně věcí v jejich vzpomínkách opakuje. Jinak taková oddechová nenáročná série.

21.04.2017 4 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Já si memůžu pomoct,ale mě se to stále líbí a oni mě baví. Možná je to tím,že znám spoustu emocí a situací z vlastní zkušenosti. Pravdou je,že díky některým komentům jsem věděla co se stane a že vrahem je zahradník,ale i tak jsem si to užila.

21.04.2017 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Hezké pokračování z pohledu chlapa. Jsem ráda,že mám všechny díly a můžu číst nepřetržitě. Je to taková oddychová četba ze zàpletkou. :)

19.04.2017 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Taková pěkná oddechová rychlovka. Hurá do dalšího dílu.

19.04.2017 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Měla jsem se na celý první díl vykašlat. Tohle by stačilo. Stručné a jasné. A je fakt,že Abby jsem v této knize vyloženě nesnášela. Epilog byl pěkný. Opravdu velká škoda,že jsem četla to z pohledu Abby. Jinak bych teď dala více *,takhle jen 3,protože se celé pasáže opakovaly. Já četla v pdf a žádný Holu,ale celá holubička nebo holoubek.

18.04.2017 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

No tak jsem dočetla. Nebylo to tak špatný,ale já to četla s nadhledem ženský,která má starší děti než jsou hrdinové tohoto příběhu. Spíš jsem s trochou nostalgie při čtení vzpomínala na mládí :). Travis se mi líbil i když jeho ,,agresivita" no,ale mám pocit,že ty jeho rvačky autorka zbytečně nafoukla a jak neteklo spousty krve,tak to pro ni bylo málo. Přezdívka holubička neb holoubek byla sympatická,méně už její nositelka. U ní se v přehánění autorka taky vyřádila i u té její kamarádky. Jejich reakce byly nepřiměřené dané situaci. Takhle bych se mohla rozepisovat hodně. Prostě mi přišlo,že spisovatelka chtěla nebo spíš nechtěla oddychový romantický příběh o lidech z vysoké a nacpala tam všechno. Násilí,krev,mafiány,gamblery,sexuální devianty a jiná ,,dramata".

18.04.2017 2 z 5

Žár Žár Maya Banks

Nemůžu jinak než zase za plný počet. Celá série velmi pěkná oddychová četba. Erotické scény nebo spíše tento druh sexu jde kolem mě,ale dalo se to číst. Hlavně celá série je zaměřená na lidi se stejnou zálibou a tak jsem to tak brala.

17.04.2017 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Jej to byla pecka. Moc pěkné.

15.04.2017 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Podobnost čistě náhodná? To se dá napsat skoro ke každé romantické knize a mě je to fuk. Čtu to pro relax. Tohle mělo skoro všechno co od tohoto žánru čekám a mě se to líbilo. Sympatické postavy a jelikož i v reálu je mi jedno co kdo a proč dělá v ,,ložnici", tak ani tady jsem to nepitvala.

14.04.2017 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Čekala jsem něco podobného jako je předchozí díl. Toto je v podstatě o životě gigola s krimi zápletkou. Romantika nic moc a v podstatě až na konci. Což mi ani nevadilo,tak jako nějaká ta podobnost se seriálem Gigolové. Pohled chlapa se mi líbil i když psaný ženou.

13.04.2017 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Pohled chlapa,můj sen.Vtipné a sakra bezva čtivé. Teď jsem četla pár knih napsaných jen z pohledu hrdinky,proto jsem tak nadšená. Příklad toho proč: On řekne,, a do prdele" a je v tom obsaženo vše a podle tónu ( který si musíte jen představit) víte co tím myslel. Ona:jedna až dvě stránky myšlenek mezi otázkou a odpovědí. Přičemž se musím vrátit zpět,páč jsem ve změti jejích myšlenek,zapomněla o čem je řeč.
Takže tohle bylo takové chlapsky ,,stručné" a po dlouhé době a spoustě knih vím,že k téhle se budu vracet.

12.04.2017 5 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

I toto pokračování bylo pěkné,ale Matteo.. No asi bych opravdu na jeho nálady neměla sílu i když to byl drahoušek :). Stále se vracet,aby se on stále mohla rozcházet. No láska dělá divy. Celá série byla hezky oddechová a celkově svižná a čtivá.

11.04.2017 4 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Opět pěkné,svižné. Tentokràt je mi hrdinka sympatičtější než hrdina. Já bych tím jeho chováním byla unavená a nechala bych ho. Jinak je to samozŕejmě chlap,do kterého se musí zamilovat každá.

11.04.2017 4 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Ještě že mám všechny díly pohromadě a mohla jsem hned pokračovat. Pěkné,oddychové,svižné a hlavně ne zbytečně dlouhé.

10.04.2017 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Tak jsem jsi po přečtení 50 odstínů spravila chuť. :) Mám radši knihy kde je pohled z obou stran,víc se mi líbí ten mužský. Kromě námětu ( bohatý,chudá,ředitel,asistentka,zkušený a nezkušená naivka),který je ve spoustě romant.knih nejen v 50,tu není moc podobnosti. Naivita Grace vydrží jen chvilku,je to sebevědomá a chytrá žena a Jonathan se bojí lásky. Do Greye z padesátek má hodně daleko.

10.04.2017 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Z pohledu Greye měla být celá tahle padesátiodstínová věc. Myslela jsem si,že je to o něm,ale knihy z pohledu jen Any davály mě jako čtenáři pocit,že jde hlavně o ní a její myšlenky. A to mě vadilo nejvíc. Tohle mělo víc šťávy,jak se tady někdo zmínil. Opravdu bych uvítala výtah toho lepšího (důležitého) z těch tří a z větší části Grey a méně Any,do jedné či dvou knih. Její myšlenky včetně vnitří bohyně celkem zabily můj zážitek z celé série.

08.04.2017 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Zase se budu opakovat,ale smrskla bych to tak na polovic. Vlastně celá série by mohla být v jedný max dvouch knihách. Z pohledu Grey,jeho minulost a vzpomínky a Any a součastnost. To by pak byla ta správná oddychová romantika s pěkným byť sladkým koncem. Ale ten přece chceme ne? Proč bychomto jinak četli. Nebyla to ztráta času,který jsem s touto sérií ztratila i když znám lepší. Musím uznat, bylo to čtivé.

07.04.2017 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tak jsem se dostala přes druhý díl.Můj názor je stàle stejný,že Grey je velmi zajímavá postava, se kterou by se dalo hodně pohrát, rozvinout. Postavy s temnou minulostí,která ovlivňuje jejich život potažmo sex jsou podle mě čtivé. Hodně tomu ubírá ukuňkaná,ukňouraná Ana. Nejsem sadista,ale naplácat ji zadek by byla taková úleva :). A co to je s tím jídlem? Vždyť skoro pokaždé na otázku jedla jsi?odpoví ne. A jak se podceňuje? To už je moc.Víc jak polovina knihy je o ničem a sexu. Vyplouvají některá Greyova tajemství,které Ana strašně touží odhalit a pak to neustojí. Vždycky když to vypadá,že se už její postava vyvíjí,tak dostane žárlivý hysteràk. Grey se posunuje,ona skoro vůbec. Úplně by stačila druhá půlka,ta se četla moc dobře. Vnitřní bohyně chcípni. :)))

05.04.2017 3 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Musím připojit nový koment,nedá mi to. Konečně jsem se přemluvila a první díl 50 odstínů mám za sebou. A s tímto se nedá srovnat,tohle je daaaaaleko lepší,vtipnější a romantičtější. Odvolávàm slova o sexu níže napsaná,bralo mě to,rozhodně víc než v padesátce.

03.04.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

K přečtení mě donutili komentáře pod posledním díle ze série Manželství od J.Probst. Prý hl.hrdina je přeci Grey a tohle je slabý odvar a kopie atd. Není to poprvé, podobné komenty jsem četla i pod sérií Crossfire. Tak mám tedy první díl za sebou a nic moc. Začnu Greyem,ten a to se přiznávám se mi líbil. Jako postava,která má nějakou minulost ovlivňující jeho život,je čtivá,je k zamyšlení,je zajímavá. Líbily by se mi knihy z jeho pohledu o jeho životě a s tím,že Anu potká až na konec. Anastasia mi bohužel přišla moc neviná a chvilkama naivní. Dobře byla do 21.let panna,ale měla jsem pocit,že ji snad vytáhli z kláštera. Nevím jestli je to vinou výběrem slov ( kňučela, kňourala,omdlívala apod.),ale jevila se mi jako patnáctietá puberťačka. Chvílemi se chovala jako by přesně věděla jak se k člověku jako je Grey chovat a já si říkala jo holka to je ono a pak najednou šup a kňoura byla zpátky.Její bohyni podvědomí jsem zaškrtila hned na začátku a odmítla ji vzít na milost. To samé s těmi e-maily,proč proboha celé,to nestačil jen text zprávy ?A postrádala jsem humor. Erotické scény byly takové průměrné,četla jsem popisy syrovější,sprostší i hezčí. Co u mě spolehlivě zabilo sex i romantiku bylo slovo bejby. Mám úchylku přečíst vždy celou sérii a tak přečtu i tuhle.

03.04.2017 2 z 5