havrmoni havrmoni komentáře u knih

Princ z Powys Princ z Powys Julia London (p)

Temný hrad,princ a dívka,pěkný námět a moc jsem se na něj těšila. Bohužel do poloviny jsem od knihy utíkala,lomila rukama a obracela oči v sloup. :) Proč?Pro nejchytřejší z těch tří sester-sestřenic,hloupá uječená koza,to jsem si o ní  myslela. ,,Jsem v Londýně proslulá svojí schopností konverzovat", já bych řekla žvanit,urážet a šmejdit. Pak najednou se to dalo číst,ona mluvila a chovala se docela rozumně a romantika jako blázen za 4*. Jako by s prvním sexem přišel rozum. Než to na konci zase po... jak o tom píše PomněnkaPrvní.. Moje hodnocení je za Prince a romantiku,on je prostě úžasný.

08.12.2016 2 z 5

Úskalí honu na vévodu Úskalí honu na vévodu Julia London (p)

No tak opět jedna z těch nedočkavých a muže tlačících do kouta. Poslední třetina byla díky Avě úmorná. Vztah i příběh se vyvíjel celkem hezky,pracovali na vzájemném soužití. Jen každý to měl trochu jinak a samozřejmě i láska nepřišla k oběma naráz. Proto mě vždy rozčílí ty hrdé husičky,které si něco domýšlí ( drby) a tlačí toho druhého někam kam on ještě nedospěl.

06.12.2016 3 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Julia London (p)

Rozhodně lepší než předchozí. Čtivá hned od začátku. Sympatičtí hrdinové. Jen mě vadilo jak na předchozí hrdinku koukali, jak kdyby spáchala vraždu při nejmenším. Ta předpojatost a arogance rádoby šlechtických vesnických drben a vévodkyně-vdoby byla tak dobře napsaná,že jsem měla chuť na nězakřičet :). Otevřený konec a další díl asi v nedohlednu,škoda ráda bych věděla jak to celé bylo a dopadlo.

05.12.2016 5 z 5

Skandální život Skandální život Julia London (p)

Podle hodnocení jsem čekala něco jako ,,páni" to bylo no a ono nic. Nemohla jsem se začíst a to trvalo až do půlky. Takový o ničem. Pak to bylo fajn a proto 4* i když ještě kousek za půlkou jsem ve víc jak o třech neuvažovala.

05.12.2016 4 z 5

Kurtizánin skandál Kurtizánin skandál Julia London (p)

Tak tohle se mi lìbilo nejvíc. Sice trochu sladší než předchozí,ale dobře se to četlo. Taky tam bylo hodně vidět,jak se žilo,rozdíli mezi šlechtou a zbytkem lidí,jejich snobství a arogance. Katka byla velmi sympatická i se svými naivními sny. No kdo z nás je občas nemá. Hl.hrdina je bezva chlap a i přes počáteční šlechtickou aroganci.

04.12.2016 5 z 5

Skandál ve Skotsku Skandál ve Skotsku Julia London (p)

Příběh nebyl špatný,ale vadila mi hrdinka. I přesto, že byla silná a o všechno se dokázala postarat,byla mi protivná. Věčně vzteklá a nevěděla koho by,jednoho si vybere a diví se,že ten druhý se chová jak se chová? Víc mě zajímala její sestra. Možná mìň keců kolem a bylo by to za víc *.

03.12.2016 3 z 5

Kniha skandálů Kniha skandálů Julia London (p)

Ano četlo se to samo. Zmítala jsem se však mezi sympatií a antipatií u hrdinky. Pak jsem si uvědomila,že já mám nadhled věku a ne stejnou,ale byla v rodině, ,,událost" (nechci prozrazovat děj). Ona se s tím prala po svém a její manžel též. Je to zajímavé a romantické,sledovat nové sbližovánì skoro odcizených manźelů. Navíc nám autorka dala nahlédnout do skutečné historie o Knize.

01.12.2016 4 z 5

Vzpurná Mared Vzpurná Mared Julia London (p)

Rodinná pýcha a sen být někým jiným jí zastínil rozum. Zničila si šanci na opravdové štěstí,kterou měla a vyměnila jí za takzvanou svobodu,za pocit,že dosud nežila. Ubližovala ve své sobeckosti a tvrdohlavosti hodnému člověku. Tak bych popsala Mared. Jinak se mi to četlo dobře a ten konec a epilog byl užasný. Payton byl zlatíčko,romantický sympaťák.

30.11.2016 4 z 5

Lekce svádění Lekce svádění Julia London (p)

Rozhodně lepší než první díl. Vtipnější a čtivější. Hrdinka by občas potřebovala roubík a nesnáším manipulování ,něco za něco. Proto mi byla tu a tam protivná. Jinak,ale celkově hezká romantika.

29.11.2016 4 z 5

Nespoutaný horal Nespoutaný horal Julia London (p)

Bohužel jsem celkem zklamaná. Od Liama jsem si slibovala víc. Vtipné scény mi moc vtipné nepřišly. Praní prádla v jezeře a obstarávání jídla by bylo vtipné někde ve Skotsku ne v Londýně,takhle z něj udělala neadrtálce ve městě a spìš to zavánělo trapností než vtipem. Co se týče toho zvratu,ano oproti nudným skoro dvoum třetinám knihy,to nabralo obrátky,ale.. Ellen bych nejradši uškrtila. Jak píše PomněnkaPrvní dalo se to vyřešit jinak. Za mě neodpustitelné u obou věcí. Tohle se milovaným nedělá.

28.11.2016 3 z 5

Skandál Skandál Carolyn Jewel

Mě se to celkem líbilo. Jen konec zbytečně natažený,protože Sophie byla nerozhodná a moc trdohlavá.

27.11.2016 4 z 5

Nařčená Nařčená Carolyn Jewel

To bylo krásně zamilovaný a dobrodružný. Podle popisu jsem myslela,že se to odehraje v Anglii a nějaká detektivní tápletka k tomu. Chyba,Sabine se strýčkem cestují a Foye také, až se jejich cesty protnou. Útìkají před Nazimem Pašou,jehož jméno napovídá,že půjde o dobrodružství úplně někde jinde než v Anglii. Hrdinové jsou sympatičtí,tato kniha mě velmi mile překvapila.

26.11.2016 4 z 5

Oltář lásky Oltář lásky Cheryl Holt

Být to o polovinu kratší dala bych i 4*. Příběh nebyl špatný,romantický a intrikaření macechy tomu dodalo trochu šťávy. A sestřenice Olivie zas vyvažovala tu její hroznou těžko uvěřitelnou naivitu. Jen ty sáhodlouhé myšlenky kdyby nebyly,jak už jsem psala na začátku,zbytečně dlouhé.

25.11.2016 3 z 5

Z donucení Z donucení Simona Ahrnstedt

Čtivá,pěkná a romantická. Je dost dlouhá,ale hezky napsaná,že jsem četla a hltala každé slovo až jsem byla na konci.

25.11.2016 4 z 5

Okouzlení Okouzlení Ann Maxwell

Další hezká pověst o čarodějkách a o síle lásky. Celá série se mi líbila. Zaujal mě Eric,o něm bych si ráda přečetla příběh. Simon je bratr Dominica z prvního dílu, ne Duncana.

24.11.2016 5 z 5

Zakázané doteky Zakázané doteky Ann Maxwell

Tohle bylo více magické či spíše druidské,ale opět moc pěkný příběh.

23.11.2016 5 z 5

Nevěsta z Blackthornu Nevěsta z Blackthornu Ann Maxwell

Úžasný příběh či spìše pověst ze středověku. Souhlasìm s moudivlacek,zbytečně bych psala už napsané.

23.11.2016 5 z 5

Nezapomenutelný rytíř Nezapomenutelný rytíř Christina Dodd

Souhlasim s renefer,jen si myslim,ze by je stejne pustili. Chtel po nem,aby se za nej primluvil u prince a takhle to udelal schvalne. At si mysli,ze je to kvůli ni a polechtal tim jeho jesitnost.

21.11.2016 4 z 5

Muž jejích snů Muž jejích snů Christina Dodd

Hrdinka byla příliž dokonalá,chladná a arogantní. Tak jí jako budoucí dědičku vychovali a ona se nehodlala z té dokonalosti ani o kousek hnout. Takže jsem jì v postatě celou dobu měla chuť uškrtit. Kniha by se dala rozdělit na 3 části,přičemž většinu z té prostřední bych klidně postrádala. Hrdina byl fajn a hlavně byl popsaný jako člověk z masa a krve ne jako neomylný a neporazitelný. U toho jsem měla pocit,že byl, ne že je vysněný.

19.11.2016 3 z 5

Divoká krása Divoká krása Virginia Henley

I když se mi zdála dlouhá a natahovaná,neměla jsem potřebu přeskakovat jako u jiných příběhů. Lìbila se mi a zkusím i další knihy od této autorky.

18.11.2016 5 z 5