havrmoni havrmoni komentáře u knih

Rozhodnutí srdce Rozhodnutí srdce Laura Thorne

Taková hodně romantická pohádka. Dobro a zlo. Velká láska s mnoha překážkami.

26.10.2016 4 z 5

Tajemný ženich Tajemný ženich Karen Ranney

Další pěkný příběh,jak k sobě dva neznámí lidé hledají cestu. Oba mají své tajemství,on je nemluvný samorář a ona přímá a zvídavá. Bylo jasné,že chce znát svého muže,ale někdy(ale opravdu jen tu a tam) mi se svými otázkami lezla na nervy. Asi jako dìtě,které se stále ptá ,,a proč?"

26.10.2016 4 z 5

Ledová královna Ledová královna Karen Ranney

Tenhle příběh byl moc hezky napsaný. Zatím nejhezčí od této autorky.

24.10.2016 5 z 5

Vynucený sňatek Vynucený sňatek Karen Ranney

Dala bych i vic hvězdiček,ale bohužel se příběh rozjížděl pomalu a hlavně trochu nezáživně. Nejlepši je poslední třetina, je akčnějši a hlavně hrdinka se zbavila své upjatosti až prudérnosti ve které byla vychována jako vévodova dcera. I když jinak je sympatická a dokáže se poprat se životem a hrdina taktéž. Anotace zase trochu ,,kecá",není prohlášen za mrtvého a do Londýna odjede až právě v té poslední třetině. Pokud si někdo jako já myslí,že tam najde mystično a v hlavní roli zrcadlo,tak upozorňuji,že jen nepatrnou v jedné větě.

24.10.2016 3 z 5

Skandální vztah Skandální vztah Karen Ranney

Přečetla jsem,ale není to ta ,;páni to byla romantika". Taková nenáročná oddychovka. Nic méně nelituji toho,že jsem četla,je to pozvolné a i když jsou hrdinové sympatičtí, jejich charaktery se vyvýjejí v závislosti na okolnostech. To se týká i postav okolo,takže sledujeme jak přehodnocují svůj postoj k životu i okolí.

22.10.2016 3 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Kresley Cole

Moc pěkné. Oba díly,docela jsem zvědavá na Iena,ale nevím jestli bude nebo je další díl.

21.10.2016 5 z 5

Kapitán rozkoší Kapitán rozkoší Kresley Cole

Líbila se mi,romantická s trochou té erotiky,dobrodružná a i vtipná. Hrdinka i hrdina mi byli sympatičtì.

20.10.2016 5 z 5

Komtesa Komtesa Carey Wallace

Přečetla jsem to na jeden zátah,ale nenì to můj šálek čaje. Spíš to připomìná deník slepé ženy a spoustu fantazie a snů. Závěr hodně zvláštní. Nic romantického a vlastně ani pocity nejsou moc vyjádřené. Opravdu mi to přišlo jako takový smutný popis života v manźelském trojúhelnìku nebo spíše čtyřúhelníku,přátelství a vztahy s okolím.

20.10.2016 3 z 5

Sázka na lásku Sázka na lásku Alissa Johnson

Nenáročná romantika a docela jsem se i tu a tam usmívala. Ten konec nebyl až tak divný,spíš vysvětloval Sophiin postoj k životu. První co jsme se o ní na začátku dozvěděli,bylo,že za každé nenadálé štěstí však bez vyjímky zaplatila nějakým malérem a každou smůlu vzápětí vyrovnalo dobrodiní. Měla to zažité a věřila tomu celý dosavatní život,takže i když rozumnà,přesto naivně věřila,že za svoje štěstí musí ,,zaplatit".

19.10.2016 4 z 5

Nevěsta z Inverness Nevěsta z Inverness Arnette Lamb

Nebyla pro mě tak pěknà jako předchozí,ale libila se mi.

18.10.2016

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

Povídku jsem četla už před nějakým časem,ale ke knize o bratru hrdiny z této povídky jsem se dostala až teď. A docela si ji pamatuju,je taky hezky napsaná. Tohle bylo daleko příjemnější čtení než předchozí dva díly,které nemaji s tímto žádnou souvislost.

17.10.2016 5 z 5

Rozpolcené srdce Rozpolcené srdce Arnette Lamb

Horší než předchozí díl. Alphin jsem i přes snahu soucítit s ní, neměla ráda jako dítě a ani jako dospělou. I přes to jak pomáhala zvìřatům a otrokům mi přišla sobecká a neschopná přímého jednání. Malcolm se ji chtěl pomstít a nedivím se. Co ona považovala za nevinné dětské škádlení bylo podle mého šikanovàní ohrožující zdravì (pobodání sršni,zlomená žebra Salvatora). V knize se střídají nudné pasáže se zajímavými,ale konec je takový useknutý a nedořešený. Autorka zřejmě nechtěla končit svatbou a nějakým tím epilogem,tak je pouze nechala vzhlížet k šťastným zítřkům a čtenář ať si zbytek domyslí.

15.10.2016 3 z 5

V erbu slunce V erbu slunce Arnette Lamb

Bavila jsem se,bylo to úsměvné. Jinak souhlasím s komentem pode mnou a s PomněnkaPrvní. Nevyjádřila bych to jinak.

15.10.2016 4 z 5

Navždy princeznou Navždy princeznou Rebecca Hagan Lee

Bohužel jsem strašně zklamaná. Jak jsem psala u předchozího dílu série svobodných je úžasná a toto jak když to píše někdo jiný. Jedním slovem utrpení. Poslední díl jsem sháněla,abych měla sérii pohromadě, no po tomto jsem to vzdala.

13.10.2016 2 z 5

Bývalá milenka Bývalá milenka Rebecca Hagan Lee

Začátek takový chaotický až jsem měla strach,že čtu od prostředka. Pak se začali osudy a vztahy rozplétat a co bylo před a mezi tím než se zas viděli. No až cca v polovině se to rozjelo. Pak jsem zas byla zvědavá jak to skončí a i překvapenà na konci. Co mi vadilo nejvíce oproti té druhé sérii je,že už tam není to něco-nemám lepší vysvětlení než,že když jsem četla cítila jsem a teď jsem jen četla slova. Jo a punčochy byly roztomilé.

12.10.2016 3 z 5

Bývalá milenka Bývalá milenka Rebecca Hagan Lee

Začátek se mi zdál tak strašně chaotický a zmatený,že jsem měla pocit,že se něco popletlo a jà čtu prostředek. No pak se začalo rozplétat to zapletené a vyjasňovat se vztahy a jak to bylo před lety a co kdo za tu dobu dělal a tak. Cca od půlky se to četlo dobře a i když jsem asi tušila co se hrdince stalo byla jsem napnutà až do konce a překvapená odhalením. Jo a punčochy,to bylo hezké.

12.10.2016 3 z 5

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Musela jsem ubrat jednu hvězdu,protože oproti ostatním pokulhaval. Nevadilo mi opakování některých zàležitostí spìš jednání Mirandy. Celý začátek byl plný úvah o její lásce k Danielovi. S předchozím dílem maji společné i to,že jde o dlouhodobou náklonost hrdnů. Zatím co v minulém díle se mi to líbilo,tak tady mi to přišlo takové jednostranné pravě těmi Mirandinými myšlenkami. Kdybych,ale četla nejdřív toto asi bych neměla žádné výhrady.

11.10.2016 4 z 5

Námluvy starého mládence Námluvy starého mládence Rebecca Hagan Lee

Myslela jsem,že nemůže už být hezčí než předchozí dvě,protože tato autorka opravdu hezky píše. A zatím byla. Může za to Jarodův přiběh o jeho dětství a co ho vedlo k nechuti se neženit. Opět velmi sympatické postavy. Silné,milující a ,,nehusoidní" ženy dost přispìvají k pěknému počtení.

10.10.2016 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Rebecca Hagan Lee

Souhlasím s komentem pode mnou. Oddechová hezká romantika s trochou špionaže. A velmi čtivá,děj hezky plyne tudíž nemáte chuť přeskakovat.

09.10.2016 5 z 5

Nevěsta na ocet Nevěsta na ocet Rebecca Hagan Lee

Knihy o společnosti svobodných už jsem četla od jiné autorky a i když se mi lìbily musím přiznat,že tato první ze série byla hezčí. Krásná romantika a sympatičtí hrdinové,kteří vědí co od života chtít. Do toho se musí vyrovnat s city,se kterými původně nepočítali. Doufam,že neprozradím mnoho,když napíšu,že jsem zaslzela ne nad hl.hrdiny,ale nad Griffinovým spolubojovníkem. Jen bych si přála více postav jako je Alyssa,normální,vtipná a ne jako často psané naivní a puritánské a mnohdy hloupé slečinky.

08.10.2016 5 z 5