havrmoni havrmoni komentáře u knih

Příslib deště Příslib deště Shana Abé

Miliju knihy o středověku a tohle byla pecka. Moc pěkné.

07.10.2016 5 z 5

Valerie, dědička plantáží Valerie, dědička plantáží Ashley Carrington (p)

Tentokrát jen slovně bez hvězdiček. Kniha,aby byla pro mě zajìmavá by musela být poloviční. Bohužel jsem přeskakovala,protože těch nudných částí bylo víc než dost a hrdinka nesympatická snad už od 5 strany. Moje první a asi poslední od tohoto autora.

07.10.2016

Záhadná žena Záhadná žena Adele Ashworth

To byla nejhezčí a zároveň poslední kniha od této autorky co jsem přečetla. Žádná naivnì husička,ale zralá žena,už jen za to bych dala spoustu hvězdiček. Je tu opět trochu špionáže,ale hlavně je to příběh o krásné a hluboké lásce. Oba zažili odmítání společnosti ať už pro původ či postižení. Je to tak hezky napsané,že jsem měla slzy v očích při čtení jejich vyznání. Mám také ráda laškování mezi partnery,ale k těmto se hodily spìše ty skryté dvojsmyslé hovory např.o šachách.

06.10.2016 5 z 5

Ukradené srdce Ukradené srdce Adele Ashworth

Dozvěděla jsem se něco o francouzké historii,nějaká ta práce pro vládu a nádherná romantika na konec. I když podle kometu šup sem šup tam,jsem čekala hodně nenáročnou četbu a ejhle ono šup se objevilo až cca v poslední třetině.

05.10.2016 4 z 5

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Charlotte-Lottie, jako žena jsem se jí snažila pochopit a neuspěla jsem. Ona v podstatě použila Lottie proti Colinovi,aby si ji vzal a pak o svatební noci to dopadlo,tak jak to dopadlo. Jasně,že měl ubrat a být tak nějak chápavější,ale ona místo nějaké rozumné diskuze mu udělá hysterickou scénu. A pak se vlastně  o ,,tom" odmítá bavit a  mluví a chová se jak studená puritánská frigitka. Jiné pojmenovani mě nenapadlo. A vyčítat mu,že nechce jí,ale její druhé já :( no nevím.   Colin to vyjádřil jasně - Přišla jako svůdkyně,ale spát po boku manžela jí nahánělo hrůzu, moje žena není jednoduché stvoření. Colin se pokoušel být citlivější,ale já bych tu trpělivost neměla. Tohle utrpení (pro mě,jinému to vadit nemusí)  cca do půlky,než si s ní Olivia z předchozího dílu promluvila.Ani pak mi,ale nebyla sympatická. Stále jsem měla pocit,že trpí rozdvojením osobnosti.Konec byl hezký a zásluhou Colina nádherně romantický. Líbilo se mi zakončení celé série tří přatel v epilogu.

04.10.2016 4 z 5

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Pěkná kniha,jen Olivia mě nakonec knihy,tak naštvala,že jsem jí měla chuť praštit. Nebylo to poprvé co se mi její jednánì nelíbilo a i proto o jednu * méně než u prvního dílu.

03.10.2016 4 z 5

Hříšný vévoda Hříšný vévoda Adele Ashworth

Není co dodat,opakovala bych jen to co už je tu napsáno. Něžná,romantická kniha.

03.10.2016 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Adele Ashworth

Mě se to líbilo. Nenáročná oddechovka,která se dobře četla.

02.10.2016 4 z 5

Moje drahá Caroline Moje drahá Caroline Adele Ashworth

Je to moc pěkný příběh o tom, jak dva neznámí lidé,donuceni k sňatku,k sobě hledají cestu. Nevyznají se sami v sobě natož v tom druhém. Neznají se,svou minulost i své sny odhalují pozvolna a i z toho vzniká spoustu nedorozumnění. Erotické scény jsou hezky napsané a romantické. Je to první kniha od této autorky a nezklamala.

30.09.2016 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Jillian Hunter

Musím souhlasit,že Patrick byl velice sympatický a jeho poznámkám a hláškám jsem se zasmála. Za to Anna,až moc řešila minulost a popírala své já,až z ní byla nesympatická skoro puritánská husa. V polovině knihy to dotáhla až na kravku. Ne každý chlap by bral její chování s humorem a nechal se ponížit až opravdu za únosnou mez.

29.09.2016 3 z 5

Divoká Marsali Divoká Marsali Jillian Hunter

Co říci, 4* za to,že jsem se bavila a opravdu nahlas smála. Toto byl divoký příběh s divokou a čarující hrdinkou. Měla jsem občas pocit jako bych četla parodii na mé oblìbené příběhy o skotských horalech. Pravda však je,že se to dobře četlo a že jsem se bavila. Je to správná kniha na oddych a relax.

28.09.2016 4 z 5

Romantik Romantik Madeline Hunter

Mě tehle dìl lìbil nejvíc. Škoda,že nejsou další knihy,napsala jich 10 historických a jednu novelu. Zajímal by mě osud Charlloty,jestli se dá dohromady s tím právníkem.

27.09.2016 5 z 5

Hříšník Hříšník Madeline Hunter

Tohle se mi líbilo vìc než předchozí. Jak píše modranka je dobré číst všechny díly,jsou propojené lidmi i osudy. Tento příběh je více romantický a nejsou tu intriky politické,ale jiné plus vydírání atd. Hrdinka mi sedla více než v předchozìch,ale až u ní mě došlo proč mě ty ženské vadí. Svým vyvoleným důvěřují a milují je,ale nekomunikujì,spoustu věcí si nechávajì pro sebe. Jako že do nich nikomu nic není.

26.09.2016 5 z 5

Pokušitel Pokušitel Madeline Hunter

Nebylo to špatné,jen chování hrdinky občas nechápu a to i ty v předchozích dílech. Možná je to tou dobou a vychováním a nebo nemám to správné holčičí myšlení. Ale za přečtení to stojí,není to jen bezduchá romantika,dozvíte se o politice té doby i to,že intriky v ní tu byly v každé době.

26.09.2016 4 z 5

Svatoušek Svatoušek Madeline Hunter

Nebyl ani horší ani lepší než předchozí díl. Pokud to tak půjde dál,tak budu celkem spokojená. Splňuje to,co od takových knih očekávám. Útěk od každodenních starostí k oddechové nenáročné četbě.

24.09.2016 4 z 5

Hadí princ Hadí princ Elizabeth Hoyt

Musím přiznat,že jsem taky nebyla zklamaná. Celá série byla pěkná. Hrdina byl celkem dobře napsán i jeho povaha i cesta za pomstou. Hrdinka byla určitě hodná holka,ale tak neústupně zásadová jako poslední spravedlivá. A utekla od něj když nastal problém a nebylo po jejím. Mě to i přes to bavilo.

22.09.2016 5 z 5

Hon na manžela Hon na manžela Jillian Hunter

Velmi romanticko oddechová slaďárna. Sice jsem se neřechtala,ale jen usmívala nad pěknými spìše rýpavými komentáři,dialogy nebo jiskřením mezi hrdiny. K tomu trochu magie a máte o pěkné čtení postaráno.

21.09.2016 5 z 5

Ozvěna noci Ozvěna noci Candice Proctor

Tady jsem se začetla hned. Opět žádná velká romantika,vztah hrdinů jako by nikam nespěl. Spíš je to další kniha o politických intrikách a vraždách. Tentokrát není hrdina označen za vinného,ale naopak požádán o pomoc ve vyšetřování. Bohužel se občas v té změti jmen ztrácím a ztrácím se i v politice jakékoli doby .

20.09.2016 4 z 5

Oči ve tmě Oči ve tmě Candice Proctor

Trvalo mi chvíly než jsem se začetla,ale pak už to bylo lepší. Moc tý romantiky jsem tam tedy nenašla,spíše je to dobrá detektivka s politickými intrikami,které zrovna nejsou mým oblíbeným tématem. Fakt je,že autorka umí udržet čtenáře v napětí.

20.09.2016 4 z 5

Závazek Závazek Elizabeth Kachips (p)

Nádherná kniha o skotských horalech,lásce,cti a přátelství. Škoda,že není více knih.

19.09.2016 5 z 5