havrmoni havrmoni komentáře u knih

Síla vášně Síla vášně Susan Johnson

Tato kniha by se dala číst jako první,ale nikde jinde o těchto lidech není ani zmínka. Je mnohem kratší než ostatní,taky je akčnější a má lepší spád. První kniha této série se mi líbila nejvíce.

31.08.2016 4 z 5

Ďábelské svádění Ďábelské svádění Susan Johnson

Nejvíc se mi líbil závěr. Jen mě mrzí,že je to stále stejné,jeden z partnerů je ženatý či vdaná a žarlivost na minulé partnery a jak vyřešit,aby byli spolu. 4* spíše za Kita a ten závěr.

30.08.2016 4 z 5

Skandální vztah Skandální vztah Susan Johnson

Nemůžu so pomoct,ale mě se to opět líbilo. Stále tvrdím,že té erotiky na rozdíl od jiných knih této i jiných autorů,není tolik . Jediné co mi vadì jsou žárlivé scény ( žarlit na minulost partnera je blbost) a nevíra v lásku a věrnost v době odloučení. A jak už tu někdo psal jsou tam nepřesnosti ohledně dětí,na začátku je,že Max není jejich,ale první ženy Treye. Pak už někde uprostřed správně píšou,že Belle je tou nevlastní. Také je hodně překlepů ve jménech např. Daisy řekla a přitom tam vůbec nebyla apod.

29.08.2016 4 z 5

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Susan Johnson

V jiných jejích knihách je té erotiky více a tento byl opravdu pěkný a romantický. Jen nebýt tvrdohlavosti hrdinky a toho,že mu nevěřila mohli si ušetřit spoustu bolesti (srdce).

28.08.2016 5 z 5

Osudová noc Osudová noc Susan Johnson

Je to sice více erotické než jiné od jiných autorů,ale byl to hezký příběh a dost romantický. Nechyběli ani šarvátky mezi Skoty a Angličany.

26.08.2016 5 z 5

Pokušení Pokušení Susan Johnson

Je to přesně takové co slibuje anotace,romantiko-erotický příběh. Zpočátku více erotiky,ale pak se rozjede hezký romantický příběh. Ona je nešťasně vdaná a na jejím příběhu vidíme jak smýšlí atistokratická vyšší společnost. Žena i děti jsou v podstatě majetkem manžela. Nebýt toho,že mi byla hrdinka dost nesympatická,tak bych si knihu docela užila. Nebyla špatná, jen dialogy s ní. Stručně nedala se ,,poslouchat") :)

25.08.2016 3 z 5

Milovat zlodějku Milovat zlodějku Julie Anne Long

Po přečtenì všech knih od této autorky mohu s jistotou říci,že tato je nejhezčí. Romantická a vtipná,moc dobŕe se četla.

24.08.2016 5 z 5

Tajemství svádění Tajemství svádění Julie Anne Long

4* za konec,i když podle mě nedořešen. Nemůžu prozradit víc než jen,že mi chybělo ukončení osudu postavy ze všech třech dílů. Sabrina mi byla většinou nesympatická a jak se na konci vyjádřila jistá osoba- když to zestručním,tak jí řekla,že je pitomá,přehnaně hrdá a tvrdohlavá a chová se jak jediná spravedlivá. S naivní husičkou(pode mnou koment) naprosto souhlasím. Rhys byl zas prostopášník se vším všudy. Nejslabší ze série.

23.08.2016 4 z 5

Hřích v barvě lilie Hřích v barvě lilie Julie Anne Long

Souhlasím,že ani nenadchne ani neurazí. Takový romantický román v poklidném duchu. Oproti předchozímu dílu jsem měla pocit,že se tam nic neděje. Hezky se to,ale četlo a za to 4*. První díl rozhodně o moc akčnější,uvidíme co poslední.

22.08.2016 4 z 5

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Moc pěkné,těším se na další.

21.08.2016 5 z 5

Vévoda na útěku Vévoda na útěku Julie Anne Long

První setkání s touto autorkou a líbili se mi to. Na můj vkus sice moc rozpracovaných osob či párů,ale jako oddychovka to šlo. Jen jak už tu někdo psal,že na to kolik osudů bylo rozehráno,tak na konci jaksi chybělo pár věcí či dokončení. S tím musím souhlasit.

19.08.2016 4 z 5

Svůdkyně Svůdkyně Susan Johnson

Myslela jsem,źe to bude jen další oddychový více erotický než romantický román. No nebyl, teda erotika byla a romantika taky,ale byli tam intriky, boje o územì,indiáni no zkrátka docela dobrodružství. Hezky se to četlo.

17.08.2016 4 z 5

Sultánova otrokyně Sultánova otrokyně Connie Mason

Romanticko-erotická a trochu dobrodružná oddychovka. Nic jiného v tom nehledejte,takový nenáročný relax na odpoledne.

15.08.2016 4 z 5

Šepot nebes Šepot nebes Candice Proctor

Zase jedna z těch, od kterých se nemůžu odtrhnout a čtu téměř na jeden zátah. Tady mi trochu chyběl epilog, tento závěr byť hezký ve mě budí pocit,že tu něco chybì.

15.08.2016 5 z 5

Půlnoční zpověď Půlnoční zpověď Candice Proctor

Hezké,romantické a napìnavé až do konce.

14.08.2016 5 z 5

Noc v ráji Noc v ráji Candice Proctor

Jako mámě mi vždy zatrne,když se jedná o děti. Tato autorka sice píše přìběhy o životě v jeho nepřikrášlené podobě,ale nepatlá se v neštěstí a smutku hrdinů. Jejì hrdinové jsou silní lidé a i když se vám zamží oči při čtení netrvá to dlouho. Příběh je hezky rozložený a udržuje pozornost a nechce se od toho otrhnout. Tento byl přesně takový a jiskření mezi hrdiny je přímo hmatatelné.

13.08.2016 5 z 5

Dům neřesti Dům neřesti Candice Proctor

Hezky napsaný příběh. Postavy jsou opravdu popsané takovým způsobem,že jim rozumíte a vcítìte se do nich. On má za sebou tak ošklivý a smutný zážitek,osud či jak pojmenovat tragédii. Ona vychovaná v klášteře a poznává život se všemi jeho stránkami. Jeden od druhého se učí a my sledujeme jejich vývoj.

12.08.2016 5 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Souhlas s účetní. I když mě Amanda strašně vytáčela,to ta škrobenost a upjatost. Mimochodem znám mnohem sladší a červenější knihovnu.

11.08.2016 5 z 5

Ostrovy vášní Ostrovy vášní Candice Proctor

Upjaté a společenskými pravidly svázané ,morálkou se ohánějìcì slečinky nemám ráda. Ve spoustě knih mi znepříjemňují čtení. Tady taky i když ne nadlouho. Příběh byl nádherný,ale i dost syrový či jak to nazvat. Ta doba byla bohužel taková, krutost a surovost Angličanů,Francouzů a jiných kolonistů vůči původním domorodým obyvatelům existovala. Moc se mi líbila myšlenka hrdinky o tom,že i když misionářství se jeví jako správné,tak potlačovat původní kulturu a nahrazovat jinou a pro ně nepřirozenou je destruktivní a arogantní. Bavilo mě,že tohle dílo není bezduchá romantika a zůstane mi v paměti.

10.08.2016 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Candice Proctor

Páni,ach a atd. Múj přiblblý výraz po přečtení mluvì za vše. Nádhera,nádhera nic jinýho mě nenapadá.

09.08.2016 5 z 5