havrmoni havrmoni komentáře u knih

Umění hříchu Umění hříchu Sabrina Jeffries

Je mi to moc líto,že mé oblíbené autorce dám jen 3*,ale nemůžu jinak. Hrdina byl fajn,jeden z těch co mají smutnou minulost a nechlubí se tím. Ona byla důvod mého nízkého hodnocenì. Vlezle zvědavá a hlavně- všechno chci vědět,pokud možno ihned,nic si nenecháš pro sebe a jestli mě chceš,tak to uděláš aj. Fakt mě nebavila a to asi jako jediná ze všech knih od této spisovatelky. Jinak příběh oddychový,nenáročný. Tato série navazuje na konec Duke's men.

19.09.2016 3 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Opravdu hezké zakončení. Předchozí díly jsem četla za sebou jako jeden dlouhý příběh a byla jsem vtažena do děje a hltala stránku za stránkou. Teď jsem měla obavu,protože půl roku odstup od poslední knihy mi ,,vyčistil mozek". A opravdu trvalo skoro do půlky než jsem se zakousla. Stálo to však za to. Nelituju,že jsem do této série ivestovala čas a peníze. Některý dìl je vyvedenější jiný méně,ale opravdu stojí za přečtení. Jo a nečtěte komenty před čtením knihy,je tu prozrazenì některých zvratů.

17.09.2016 5 z 5

Láska a trůn Láska a trůn Iris Johansen

Poprvé nehodnotím,protože jse nebyla schopnà to přečíst. Začátek a konec to mezi tím jsem přeskakovala. Myšlenka příběhu snad nebyla špatná,ale už jsem na podobné ne - li stejné téma četla daleko lepší knihy. Hrdinka mi byla tak zoufale a strašně nesympatická,a ani fakt,že jí vychovával náboženský fanatik v izolaci a tudíž její chovàní tomu odpovídá a jejích 16.let,mě nepřesvědčilo.

15.09.2016

Vášnivé dobývání Vášnivé dobývání Diana Cosby

Nejhezčí ze série. Jen màm pocit jestli není nebo se nechystá další díl,když se znovu objevil na míse Patrikům kámen.

14.09.2016 4 z 5

Jeho žena Jeho žena Diana Cosby

Musím souhlasit,znám lepší,ale i daleko horší knihy. V předešlém díle mi vadila nerozhodnost hrdinky,tahle byla naopak rozhodná až moc. Ona sama zachrání,ona se obětuje atd. Zoufale mě nebavila, chvílemi mi přišlo,že bez ní by byli vlastně všichni v háji nebo mrtví,tedy ona si to asi myslela. Tato série je o bojovnících kolem Wallace,ale nehledejte v tom historickà fakta kromě některých jmen.

14.09.2016 3 z 5

V zajetí lásky V zajetí lásky Diana Cosby

Ano celkem to ušlo,znám taky lepší,ale i daleko horší. Hrdinka by si měla ujasnit co vlastně chce,Alexander s ní měl dost trpělivosti i když na tom se zmatenými city byl stejně jako ona, ne-li hůř.

13.09.2016 4 z 5

Svůdce Svůdce Madeline Hunter

Nebylo to špatné jen ty naivní v nevědomosti vychované slečinky mě stále děsí.

12.09.2016 4 z 5

Podvedený vévoda Podvedený vévoda Bertrice Small

Na mě zbytečně moc dlouhý,ale na druhou stranu je to pro mě velké překvapení. Přečetla jsem snad všechny její povídky a tohle je asi druhà kniha a je tu víc stran popisu domu,paláce a šatů než popisů erotických scén. Nebyla to sice kniha od které se nelze odtrhnout,protože zajímavé pasáže se střidaly s těmi nudnějšími a nějak mě to přišlo moc natahované,ale výsledek nebyl špatný. Ke konci i vtipné a závěr pěkný.

12.09.2016 4 z 5

Leopardí princ Leopardí princ Elizabeth Hoyt

První díl byl lepší. Tady sice byl příběh takový akčnější,nenávist, zabíjení ovcí atd.,ale hrdinka byla divná, no prostě bych jì nejradši praštila. Hrozně iniciativní a pak neustále utíkala,když měla být rozhodná, neřekla nic a naopak. Myslím,že jejì chovànì mi pokazilo výsledný dojem z knihy.

10.09.2016 3 z 5

Havraní princ Havraní princ Elizabeth Hoyt

Mě se to líbilo a moc, pěkná oddechovka k tomu není co dodat.

10.09.2016 5 z 5

Vlčí touha Vlčí touha Daria Charon

Taková pohádka. Jsem ráda,že to nebylo dlouhé. Hrdinka byla tak naivní a nevědomá,že to bylo až divné. Neustále totiž pomáhala lékárníkovi a četla v lékařských knihách a hledala jak si vyléčit nohu. Asi proto mě její chování překvapovalo. No i když s tím jak byla-nebyla vychována,jeden nikdy neví. Na jedno odpoledne u bazénu jako taková relaxační rychlovka,ale docela dobrý.

09.09.2016 3 z 5

Rošťákovy radosti Rošťákovy radosti Hope Tarr

Romantická oddechovka,kde hrdnina neustále tahá hrdinku z malérů,do kterých se dostává svou tvrdohlavostí. Vůbec neposlouchá co jí radí a že jí jde o život,pozná vždy až když k tomu dojde. Je to celkem svižné a místy vtipné dílo,jen s tou Chelseou má člověk občas chuť zaklepat, no ale celá kniha je o zachraňovánì,takže to tak asi má být.

09.09.2016 4 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Před touto knihou jsem četla Susan Johnson a některé komentáře se pohoršovali nad přemìrou erotiky. Vyjádřila jsem se,že oproti jiným co jsem četla je to nic. No po přečtení tohoto dílka, je skoro vše co jsem kdy četla erotického,nic. Ale abych neobočovala, když pominu vulgarity (nemám je ráda, můj pocit) a detailní popis orgií ( vše tam má,ale své místo ),je to velmi hezká romantika s krimi zápletkou. Hrdinové jsou sympatičtí. Celkově se mi to líbilo. Zaujala mě postava temného vikomta Swansbourougha,příběh o něm, by mohla být velmi zajímavá erotická fantazie.

08.09.2016 4 z 5

Smyslná vášeň Smyslná vášeň Susan Johnson

První díl byl lepší. Hlavně hrdinka,tady ta se mi líbila tak do dvou třetin,pak byla přehnaně tvrdohlavá a dělala zbytečný scény. O tom,že jsou v knihách této autorky muži opilci i sexuální mašiny a ženy nymfomanky,není třeba rozvádět.

07.09.2016 4 z 5

Sladký hřích Sladký hřích Susan Johnson

Tak tohle můžu směle prohlásit za nejlepší knihu od této autorky. Kromě posledních pár stran ,,dobrodružství", před samotným závěrem,které bych s klidem oželela,to bylo pěkné počtení. Moc se mi líbila hrdinka a že já si na každé něco najdu :) a kupodivu je zde věrný protějšek. Romanticko-erotická oddechovka,která mě nezklamala.

06.09.2016 5 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Susan Johnson

Je to romantičtější a méně kopmlikovaný než předchozí díl. Je taky z doby cca o 16 let dříve a čekala jsem nějaký příbuzenský vztah,ale zřejmě jde jen o shodu jmen.

05.09.2016 5 z 5

Náhodný hřích Náhodný hřích Susan Johnson

Moc pěkné. Oba věděli do čeho jdou a on to tak bral. To že se ona zamilovala a dělala scény,byl její problém. Pak si uvědomila proč se vzali a začala to brát tak jak to je..Často používaná věta,,sex je jen sex",naznačuje co se dá asi očekávat. Oz byl komplikovaná postava a jeho nevěry v tomto případě patřili k jeho způsobu života. Když použiji jeho slova ,, přišel jsem,abych si odpočinul po svém dlouhém putovàní" a ona říká,,vítej doma",tak o tom to je.

04.09.2016 5 z 5

Vábivý jako hřích Vábivý jako hřích Susan Johnson

Knihy této autorky patří do sekce erotické fantazie. Nic proti tomu,fantazie celkem pěkná,v reálu by pravděpodobně seděli oba v lavoru se studenou vodou :). Příběh není špatný,jen ti hrdinové se mi moc nelíbí. Podlehnout vášním může každý i když bych opravdu čekala,že bude Rosalinda odolnější. Ale, aby se v podstatě doprošovala to mi moc nesedí. A ženy ruku na srdce,která z vás, by chtěla věčně opilého proutníka,který by za vàmi šel přímo od jiné. Já tedy ne,ani v té nejdivočejší fantazii.

03.09.2016 3 z 5

Ve službách dámy Ve službách dámy Susan Johnson

Tohle je o synovi hrdinů z předešlého dílu. Taky celkem čtivé a oddychové dílko. Pěkný je závěr a docela zajìmavé poslední slovo na konec. Malé nahlédnutí do r.1914 a najdeme tam vnuka Hugha.

03.09.2016 4 z 5

Nezdolná vášeň Nezdolná vášeň Susan Johnson

Hezčí než první díl,ale je to takový skok,čtete o dvouch jak se milujì a vezmou a máte to ještě v paměti a pak šup v tomto jsou o 27 let starší. Ale je fakt,že tento příběh o jejich synovi byl čtivější a hrdinka se mi líbila víc.

02.09.2016 4 z 5