havrmoni havrmoni komentáře u knih

Pravda o lásce Pravda o lásce Stephanie Laurens (p)

Mám ráda tuto autorku i tuto sérii,ale tohle je poprvé co jsem se více jak polovinu knihy musela přemáhat, abych ji neodložila. Potom už se to začalo číst lépe a splňovat to na co jsem od této autorky zvyklá.

22.07.2016 3 z 5

Kapka štěstí Kapka štěstí Linda Lael Miller

Moc pěkné. Chance je sympaťák a jak poznamenala PomněnkaPrvní měl s Hallií velkou trpělivost,protože já bych jí občas s chutí nakopla. Jinak celá série je fajn,jen škoda, že není celá.

20.07.2016 5 z 5

Sázka lady Allertonové Sázka lady Allertonové Nicola Cornick

Naprosto souhlasím s komentářem pode mnou. Knihu jsem přečetla v rekordím čase,protože do první čtvrtiny jsem doufala a poctivě četla každou stránku,pak jsem to vzdala a vzala to letem světem. Bohužel,nemám to ráda,ale to se fakt nedalo.

20.07.2016 1 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Po Archerovi nejlepší dìl,jak už je to tady napsáno,chvílemi i hezčí.

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Spousta toho tady už je napsáno,tak jen zopakuji -nádherná.

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Z pohledu Lea se mi líbila víc. Jen škoda,že některé pasáže byly stejné.

Leo Leo Mia Sheridan

Mě se to moc líbilo. Archer byl lepší,ale možná protože byl můj první od této autorky,každopádně opět hezká kniha co stojí za přečtení.

16.07.2016 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Moc pěkné,dva s tragickou minulostí se dají dohromady. A my sledujeme krůček po krůčku jak se seznamují a zamilují,jak se vyrovnávají sami se sebou a okolním světem.

16.07.2016 5 z 5

Byl jednou jeden hrad Byl jednou jeden hrad Nora Roberts

Nejméně se mi líbil první příběh. Ne,že by byl špatný,ale ostatní byly hezčí. Druhý byl o duchovi a dívce,která zabránila vraždě. Hrad zkázy-to bylo moc hezké a snesla bych to i jako celou knihu. Romantika,boj o moc a rytíři co víc si přát. Mě se to líbilo. Podobně na tom byl i poslední příběh,tam ale bylo více kouzel.

15.07.2016 5 z 5

Letní lásky: Bosá kouzelnice / Nebezpečné noci na Havaji / Leopardova žena Letní lásky: Bosá kouzelnice / Nebezpečné noci na Havaji / Leopardova žena Ann Major

Všechny příběhy jsou pěkné a správně romantické. Četla jsem je kvůly autorce posledního příběhu,ale nakonec se mi nejvíce líbil ten prostřední.

13.07.2016 4 z 5

Nejkrásnější růže: Ledová růže / Růže a meč / Růže z Glenrossu / Nejkrásnější růže Nejkrásnější růže: Ledová růže / Růže a meč / Růže z Glenrossu / Nejkrásnější růže Nora Roberts

První byla opravdu pohádka se vším všudy. Druhá nic moc,hlavně jsem nepochopila proč se dovídáme,že hrdinka se učila od mala zacházet s lukem a mečem když se chovala jak naivní a ustrašená pipka. Třetí byla taková sladká něžná romantika a ta poslední opravdu nejlepší . Za mě pouze poslední dvě stojí za přečtení.

12.07.2016 4 z 5

Osud na dlani Osud na dlani Linda Lael Miller

No taková rychlovka,ale nebyla špatná. U některých knih bych oželela několik stran a tady naopak mi chyběly. Mohla být delší.

11.07.2016 4 z 5

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Linda Lael Miller

Tak další rychlovka,jenže tato vinou tvrdohlavostí hrdinky,se mi moc nelìbila. V tomto případě bylo dobré,že má kniha tak málo stran.
Škoda,že nejsou další díly. Obě sestry hrdinek vypadaly fajn a Jake též.

11.07.2016 3 z 5

Slib Slib Linda Lael Miller

Krásná romantická pohádková kovbojka.

10.07.2016 5 z 5

Jediné přání Jediné přání Linda Lael Miller

No páni,pěkná dobrodružno - romantická kniha. Oddechovka se vším všudy.

08.07.2016 5 z 5

Piráti Piráti Linda Lael Miller

Další pěkná kniha o cestování časem. Opakovala bych jen co už je tu napsáno.

07.07.2016 5 z 5

Navzdory času Navzdory času Linda Lael Miller

Nádhera. Tato autorka umí napsat knihy s touto tématikou tak,že cítím spolu s hrdiny touhu,bolest i strach skrze prostor a čas. Je to romantika se vším všudy a že je hrdinka trochu přecitlivělá mi nevadilo. Nebyla to žádná fňukna a já ocitnout se v jiné době bych na tom nebyla líp. Bála se věcí,kterých se ve své době bát nemusela a navíc nevěděla kdy a na jak dlouho zmizí apod.

07.07.2016 5 z 5

Když promluví srdce Když promluví srdce Linda Lael Miller

Takový klidný oddychový příběh. Hrdinka mi byla mi byla tu a tam i nesympatická, stále se proměňovala(slovy autorky). Na konci moc akcí najednou. Ale jako nenáročná romantika k bazénu je fajn.

06.07.2016 4 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Souhlasím s biki. Nádherná romantika a to jiskření mezi hrdiny je pěkné. Já se bavila a už se těším na druhý díl.

04.07.2016 5 z 5

Zajatec z Vysočiny Zajatec z Vysočiny Hannah Howell

Miluju tuto autorku,takže za mě opět úžasně romantická oddechovka ze Skotska s trochou mystiky.

30.06.2016 5 z 5