havrmoni havrmoni komentáře u knih

Divoký baron Divoký baron Catherine Coulter

Taková pohádka o hledání pokladu. Nebyla špatná,ale tsto autorka má lepší. Hlavně mi vadilo to smýšlení společnosti,četla jsem už o chování šlechty,ale tohle mi přišlo divný.

20.05.2016 4 z 5

Kouzlo měsíční noci Kouzlo měsíční noci Catherine Coulter

Mohlo to být vtipné a zábavné hašteření jako u předchozích dvojic. Nebýt Victorie,byla moc upjatá a v podstatě se mu vyrovnala jen občasnou trefnou poznámkou. Hezký konec se všemi hrdiny ze série.
Ještě poznámka k Damienovi a jemu podobným, nebyla to divokost, koment pode mnou to vystihl. Nechci prozrazovat,jen vyjádřím ohledně nich zklamání.

19.05.2016 5 z 5

Kouzlo Kalypsa Kouzlo Kalypsa Catherine Coulter

První byla jen o malinko lepší,protože byla vtipnější. Já se u téhle nenudila a bavila mě až do konce.

18.05.2016 5 z 5

Kouzlo noci svatojánské Kouzlo noci svatojánské Catherine Coulter

Nádherná romantika a nasmála jsem se dost,hlavně ze začátku,když si přijel pro nevěstu. Číst ty myšlenky lidí,když jí viděli,no tekly mi slzy,jak jsem se smála. Tohle se fakt povedlo.

17.05.2016 5 z 5

Síla něhy Síla něhy Catherine Coulter

Tento díl byl romantičtější,ale zase ve mè nevzbuzoval tolik emocí. Hezký příběh o dětech předchozích hrdinů. Víc se mi líbil příběh Arabelly než Adama,ale souhlasím,že by klidně mohly být ty knihy dvě.

16.05.2016 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Catherine Coulter

Musím přiznat,že po dvouch letech a druhém přečtení,je to kniha,kterà stále stojí za přečtení.Můj názor je také stejný a Anthonymu bych stále neodpustila :).

No, jak píše moudivlacek,abychom neosuzovali Anthonyho,nešlo to. Nebyl špatný chlap a kdyby se jí pokusil získat přirozenou cestou troufám si říct,že by uspěl. Nechal jí dělat to co měla ráda a choval se k ní jako k partnerce a na to jí utáhl,jo a nezbytná vášeň,po které se z pann stávají ,,nymfomanky" :). Ale já osobně souhlasím s PomněnkaPrvní. Nikdy bych mu neodpustila,že mě zbavil volby,omezoval a koneckonců i to ,,poprvé" nebylo úplně vpořádku. Taky to co se jí následně dělo by se nestalo,kdyby jí nechal být. Na můj vkus se hrdinka poddala dost brzy, vlastně jsem si myslela,že až do konce neví co chce.

16.05.2016 5 z 5

Tajné přátelství Tajné přátelství Jillian Hunter

O trochu lepší než předchozí. Je to romantické a takové sladké. Krásný konec v duchu pohádky,žili šťastně až do smrti. Kdyby to bylo poloviční byla by to hezky relaxační oddechovka bez přemýšlení za 5*.

15.05.2016 3 z 5

Dědička Valcourtu Dědička Valcourtu Catherine Coulter

Je o něco horší než předchozí díly. Není špatná,ale ten guláš,jak už tady někdo zmínil, to kazí. Ke konci na pár stránkách je tolik akcí a vysvětlení a zamotání děje,že jsem musela pečlivě číst každé slovo,abych z toho něco pochopila. Konec samotný takový useknutý.

15.05.2016 4 z 5

Kletba zelených očí Kletba zelených očí Catherine Coulter

Já se nenudila. Vtipné to je,ale k pousmání ne k halasnému smíchu. Prolíná se přítomnost s magickou minulostí a neměla jsem problém vědět, kde se děj zrovna odehrává. Mě to přišlo pěkné a dost srozumitelné,pohádkové dílko. Trochu odlišné od ostatní dílů,ale povedený příběh,bavil mě.

14.05.2016 5 z 5

Pán vášně Pán vášně Catherine Coulter

Tato kniha dobře zapadá do této série, protože se od začátku do konce nenudíte (tedy já). Neustále se něco děje. Hastings je hrdinka,která mě bavila a Severin mužem se kterým se dá dobře vyjít,jak Hastings zjistí. Spisovatelka opravdu dobře popisuje děj i situace . Když měli na návštěvě tu ženskou se svoji schovankou( nechci prozrazovat děj) cítila jsem vztek s hrdinkou a byla napnutá jak se zachová,že jsem vybouchla s polu s ní. Číst tyto knihy bez emocí mi moc nejde,ale baví mě to. K překladům a to jestli jsou věty takové nebo makové,nedělám komentář, není to ,,můj šálek čaje",jak se říká. Ale slovo ARCI je něco co už doufám nikde nenajdu. Měla jsem pocit,že to má tolik významů,že se bez toho neobejde žádná věta.

13.05.2016 5 z 5

Píseň tajemství Píseň tajemství Catherine Coulter

Zase hezky napsaný příběh. Jasnozřivost,dar po babičce,ale přišlo mi,že jen tak mírně. Jí samotnou nevaroval vůbec a že by to potŕebovala. V Graelamovi bych vůbec nepoznala toho z druhého dílu,jak se změnil. Zato Dienwald a Philippa byli stejně roztomilý. Líbilo se mi,že se setkávám s postavami z minulých dílů tedy kromě Chandry a Jervala. Hrdinové tohoto byli sympstičtí a zapadli do této partičky přátel.

12.05.2016 5 z 5

Píseň země Píseň země Catherine Coulter

Tak tady jsem se bavila jiskřením mezi hl.postavami. Postupné sbližování i humorné dialogy a situace. Tohle nebylo tak drsné jako ty předchozí,za to více romantiky. Velmi pěkné.

11.05.2016 5 z 5

Ohnivá píseň Ohnivá píseň Catherine Coulter

Začnu slovy Graelama: Na ženě je,aby se podvolila,odevzdala. Celých 30 let svého života strávil bez jediné myšlenky na to,co žena potřebuje. Zamrazilo ho v kostech poznání,že se choval jako svině,jako vrcholný sobec. Jo a takový se jeví,budete ho nenávidět, chtít ho praštit nebo rovnou uškrtit. Kassie je mladá sedmnáctiletá s láskou vychovaná a naivní,nikoli hloupá dívka. Je to tak hezky napsané,že jsem opravdu cítila bolest i smutek spolu s hrdinkou. Ale nevím jestli bych mohla žít s vědomím co vše můj muž udělal mě i ostatním a o nevěře ani nemluvím.

10.05.2016 5 z 5

Píseň válečníka Píseň válečníka Catherine Coulter

Tak tohle nebyla rozhodně žádná slaďárna,ale moc pěkný příběh,který popsal dobu i boje a vztahy mezi muži a ženami. Chandra vůbec nebyla špatná a nesympatická naopak. To že jí otec vychoval k obrazu svému se na ní podepsalo. Nic jiného 18 let neznala a tím pádem uvízla mezi mužským a ženským světem. Nechápala co se po ní chce a s nefungující a zlou matkou,se nedivím,že chtěla být silná a dobrá jako muži. Bála se být slabá. Tento typ příběhů mě nenudí a postavy jsou hezky popsané,připomíná mi to Drake,ta taky nepřikrášluje dobu a dost syrově jí popisuje. Kdo má rád jenom slaďoučké romány (taky je čtu),tak tomuto se vyhněte. Pro mě super těším se na další.

09.05.2016 5 z 5

Noční bouře Noční bouře Catherine Coulter

Pěkné,líbí se mi jak mě autorka svým vyprávěním nenudí a naopak nutí mě prožívat všechny pocity s hrdinkou. Moc jsem si přála praštit Aleca do hlavy a vyrazit mu ty jeho názory z hlavy. No autorka mě vyslyšela. Líbila se mi celá série,každý díl je jiný,jednou o týrání,jednou o poznání,že mít ženu a děti není tak špatné a tento o to jak brát toho druhého takového jaký je a ne jakého bychom ho chtěli mít.

08.05.2016 5 z 5

Noční stín Noční stín Catherine Coulter

Sympatičtí a vtipní hrdinové. I ty děti byly úžasné,moc hezké a povedené dílko. Opravdu se mi líbí dialogy mezi postavami,žádná hluchá a sáhodlouhá miluje mě nemiluje mě. Teď si uvědomuji,že jsem to už někde psala,ale to je jedno,pokud na nějaké takové dílko narazím,neváhám pochválit. Třebaže stejnými slovy. Nemohu říci,že by se mi líbil více či méně než předchozí díl,protože tento byl spíš odpočinkový.

07.05.2016 5 z 5

Noční požár Noční požár Catherine Coulter

První kniha od této autorky a moc se mi líbila. Když už to vypadalo na krásný konec,zas se to ještě zvrtlo a já byla v podstatě celou knihu jakoby ve střehu. Pořád se něco dělo,dialogy vtipné,tedy v příznivém období hrdinky, dokonce se navzájem dobírali. Takové normální laškování mi v mnoha knihách chybí. Samozřejmě,že to není úplně ta sladká pohádka,je to syrové a bez příkras,protože na ponižování a týrání a následném uzdravování duše není nic romantického.

05.05.2016 5 z 5

Vévodovo pokušení Vévodovo pokušení Jillian Hunter

Moje první od této autorky a nic moc. Jak už je v komentu dole napsáno,divný. Děj by nebyl špatný nebo spíš námět,ale občas mi přišli nelogické věty a pasáže. Proč o hrdince říkali,že byla zkomromitována a ještě skoro blázen. Že jí nevěřili a zrušila zasnoubení? Pak se chovala jak kdyby se jí bůhví co stalo,že ztratila víru v lásku atd. A zápletka jen náznak a na konec jako hrozný drama. Hrdina bral souboj jako hru,mrtvého soupeře překročil a vůbec,jako by to dělal denně a přišlo mi,že sám už neví jestli je autor postav nebo obě postavy jsou on. Taková rozevlátá postava a vegetarián. Ani postelové scény to nezachránili spíš naopak. Vlastně jsem tam romantiku nějak nenašla a humor taky ne.

04.05.2016 2 z 5

Králův dar Králův dar Nicole Jordan

Jee, to zas byl jednou hezký příběh. Miluju středověké romány. Hezká oddychovka.

04.05.2016 5 z 5

Láska na dosah Láska na dosah Nicole Jordan

Začátek dobrý,pak taková nezáživná (tedy pro mě) třetina,jak hrdinové cestují s kočovnými cikány. Přišlo mi to jako taková historická exkurze do jejich života a zvyků. Zbytek knihy se mi líbil, Blaise nevadí válečné zranění Juliana,mnohem víc jí vadí jeho zraněné srdce. Je však rozhodnutá udělat vše pro jeho uzdravení a ví že to nebude lehké. Hezký příběh, ve kterém je daleko více, než by si člověk po přečtení anotace myslel.

03.05.2016 4 z 5