havrmoni havrmoni komentáře u knih

Milenec Milenec Nicole Jordan

Já prostě miluju horaly z Vysočiny. Opět povedený příběh,nenechal mě oddychnout. Cítila jsem skoro stejné emoce jako hrdinka,to mě baví,být vtáhnutá do děje.

02.05.2016 5 z 5

Sametové objetí Sametové objetí Nicole Jordan

Ještě jsem nepřečetla všechny knihy od této (chybí mi přečíst4) autorky,ale tato je asi nejlepší. Hodnotím knihy vysoko,protože pokud splňují to co od nich čekám,jsem spokojená. U téhle jsem byla maximálně spokojená. Kdybych měla porovnávat s ostatními této autorky,musela bych všem ubrat *. Jenže je hodnotím jednotlivě,takže když mají ode mne 5* téhle bych dala 8*. Opravdu nádherný příběh.

02.05.2016 5 z 5

Milovat zhýralého vévodu Milovat zhýralého vévodu Nicole Jordan

To byla nejhezčí tečka za celou sérií. Tenhle a třetí díl se mi líbil nejvíc.

01.05.2016 5 z 5

Zkrocení nebezpečného lorda Zkrocení nebezpečného lorda Nicole Jordan

O trochu horší než předchozí díly. Madelina byla hezká uvnitř, hodná,statečná,čestná,ale i naivní snílek. Je hrdná na svoji samostatnost a proto chce vše sama vyřešit,tím vzniknou lži a tajemství. No a Rayne jako špion a chlap znající zradu,pozná když mu někdo něco tají. A tak vznikjí dohady a nedorozumění.

30.04.2016 4 z 5

Napravit hříšníka Napravit hříšníka Nicole Jordan

Moc pěkné. Čtu je popořadě, protože to beru jako pokračování prvního dílu a ne díly série,prostě jako jednu dlooooouhou knihu. Je to vše skoro ve stejný čas a hezky to navazuje i prolíná se.

28.04.2016 5 z 5

Svést nevěstu Svést nevěstu Nicole Jordan

Taková nádherná oddychovka a ten hrdina,nejmíň arogantní z těch tří,zamilovala jsem se do něj už v půlce.

27.04.2016 5 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

Lepší než předchozí,moc pěkné.

27.04.2016 5 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Slaďák jak má být,kniha pro dokonalý relax. Nic než pohádku pro dospělé nečekejte. Jen si neodpustím poznámku,že hrdinka mohla odolávat mnohem déle a různé naschvály a více vtipných dialogů a více takového toho škádlení by se mi líbilo mnohem více.

26.04.2016 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Nicole Jordan

Páni...... a víc ze sebe nedostanu. Těším se na další díly,které jak doufám budou. Líbil by se mi i o Cecilovi, v jakého chlapáka dospěl. Oblíbila jsem si Mackyho a tak mě potěšil i jeho minipříběh,tak jako to bylo ve druhém díle s Yatesem.

25.04.2016 5 z 5

Svůdce Svůdce Nicole Jordan

Začátek a konec je zajímavý a napínavý. Hrdinové nejsou špatní,ale o strážcích se jen mluví a celou knihu jen sledují podezřelé. Vlastně je to v podstatě opět o tom,jak zkostnatělá, povrchní, vyšší společnost někoho odsoudila za ,,skandál",v tomto případě Dianu a po letech se všichni snaží,aby jí společnost přijala. Pak jí zase pomluvili,urovnali to a pak zase skandálek až jsem to přestala počítat. K tomu on jí chce ona odmítá pak konečně svolí,ale nechce si ho vzít,protože ona přeci ví,že jí nemiluje. Navíc chce konečně být svobodná a je umělkyně. Vím, ženy to měli těžké,ale někdy mám pocit,že některé autorky zbytečně hrotí jejich pocity a mýšlenky. Vždyť se správným partnerem můžou mít větší volnost i možnosti a to si uvědomí každá v každé době. Jako romantická oddechovka dobrý,ale mohlo být víc akcí , jiná místa a více o strážcích než o přijímání ve společnosti.

22.04.2016 4 z 5

Strážce Strážce Nicole Jordan

Teda to byla nádhera. Už jen to prostředí a líbí se mi ten spolek strážců. Žena bojovnice a chytrá a samostatná a neufňukaná husička- to byl balzám na moje mozkové buňky. A Max -hmmm.Příjemné čtení.

20.04.2016 5 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

Nejhezčí ze série,těšila jsem se na Darea a nezklamal. Jsem zvědavá jestli je něco o Greysnovi,když se ztratil na Vysočině. Taky dobrej týpek :).

19.04.2016 5 z 5

Extáze Extáze Nicole Jordan

Kromě druhého dílu je to opravdu lepší a lepší. Doufám,že ani poslední nezklame, je to můj nejoblíbenější pekelník.

19.04.2016 5 z 5

Touha Touha Nicole Jordan

Tak na tomto díle, jsem si po tom předchozím spravila chuť ke čtení dalších dílů. Moc pěkné.

18.04.2016 5 z 5

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Začátek slibný a pěkný až do doby,kdy se v Anglii objevil Nick. Od té doby to bylo utrpení vinou Aurory. Dalo by se její chování pochopit potom co zažívala s otcem,ale měla jsem chuť s ní zaklepat. Opravdu se chovala iracionálně,puritánsky,umanutě a po té scéně s Harrym jsem jí zavrhla úplně. Divím se,že měl Nick tolik trpělivosti a stále jí chtěl. Pokud jsem anglické dámy označovala za naivní husičky,tak tohle byla taková husa ( nejmírnější označení ostatní je nepublikovatelné),že jsem ztratila chuť pokračovat,ale na posledních stránkách to bylo krásné jako na začátku. Kdyby se dal celý prostředek shrnout do pár stránek,byla by to úžasná kniha za 5*. Takhle jen 3* a budu doufat,že další díly budou alespoň jako ten první.

17.04.2016 3 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Pane jo, nádherná oddechovka. Hezká romantika (pro mě)a erotika nebo spíš její množství, byla v podstatě součástí toho příběhu. Když si uvědomím o kom byl a kam se chtěla dopracovat hrdinka, bez toho by to ztratilo to ,,něco". K pornu to má daleko a k některým knihám od jiných jako jsou Johnson,Day nebo Small taky.

16.04.2016 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Catherine Kean

První polovina nic moc,Elizabeth rozmazlenà slečinka. Pak už to nabralo spád a druhá polovina vydala za celou knihu. Moc hezké.

14.04.2016 4 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Cathy Maxwell

Četla jsem četla a najednou byl konec. Hezky napsané, všechno tak jako plyne a pak sladký konec. Abby byla dobrá v tom,že zůstala v situaci,kdy by většina dámiček z vyšší společnosti utekla. Ale to je vše, nějak jsem jí nemusela a na konci ,kdyby autorka nechtěla mít konec jak z pohádky a z jejího taťky neudělala zachránce(předvídavého),tak by neměli (kvůly ní) s Andresem nic. Kdo čeká pohádku,najde ji. 4* za to,že se to fakt četlo samo,ale pro mě to nemělo tu správnou jiskru.

14.04.2016 4 z 5

Plamen z Vysočiny Plamen z Vysočiny Hannah Howell

Tuhle autorku miluju a tohle se mi líbilo,tak jako ostatně vše. Je to samostatná kniha jen se shodným příjmením. Dary předvídavosti a léčitelství se objevují často v jejích knihách,ale většinou má nějakou tu schopnost jen jeden z nich. Tady mají dar oba a na cestě ke svobodě a spravedlnosti se dočkají různých reakcí.

13.04.2016 5 z 5

Slečna Nebezpečná Slečna Nebezpečná Suzanne Enoch

Naprosto souhlasím s Ewik. Krásná romantika se špionážní zápletkou. Těším se na další.

12.04.2016 5 z 5