havrmoni havrmoni komentáře u knih

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Opět jeden rytíř,který si manželství plete s bojištěm a chce mít ženu vycvičenou a pod dozorem jako své vojáky. Dalo se to číst,ale není tak dobrá jako někteté jiné knihy od této autorky.

09.04.2016 4 z 5

Nespútaná túžba Nespútaná túžba Julie Garwood

Hezká oddechovka. Celou dobu jsem čekala až se spolu s hrdinkou dozvím důvod arogantního a nedůvěřivého chování hrdiny k ženám a nic. Až ke konci kdy už smířená s tím,že je prostě takový jaký je,bez příčiny, se to vyjasnilo. Dokázal být něžný a milý,ale vzápětí na zabití. Sice jsem pochopila proč,ale ..... Je to podruhé v dloooouhé řadě knih,kdy jsem měla radši jí než jeho. I když konec to zachránil.

08.04.2016 4 z 5

Kořist Kořist Julie Garwood

Tak nějak jsem čekala víc. I když splňuje to co chci od tohoto žánru,stejně mi tam něco chybělo. Royc byl bojovník se vším všudy a navíc dost trpělivý,ale měl vše nalinkované a i domov s jeho obyvateli včetně ženy bral jako bojiště s vojáky. V tom jsem Nicholaau chápala,že ho chce ,,převychovat",ale jindy jsem musela číst znova,co vlastně chtěla říci a proč se chová zrovna tak pro mě nelogicky. Chytrá,vtipná a odvážná,ale přesto nějak hloupě naivní. Jako 16-17 dívka. Tady mi asi nejvíc vadilo,že ve svých knihách autorka většinou neuvádí věk hrdinů.

07.04.2016 4 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Četla jsem i (pro mě )lepší,ale tato autorka splňuje to co od tohoto žánru čekám a ještě nezklamala. Líbí se mi vyvýjející se vzah manželů k sobě i ostatním a posun klanů ke sjednocení. Vývin Johany od ustrašené dívenky v seběvědomou ženu byl hezky napsán. Sice se tam objevilo to, pro mě úsměvné ,,Jak anglická dáma divochy z Vysočiny způsobnému chování naučila", ale bez toho by to nebylo ono. :)

06.04.2016 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Patří za Oheň a led,navazuje na dvě její kamarádky a Buchanan. Pak už je spojitost jen s FBI a ne s Buchananovými. Krásný romantický a asi nejvíc citlivý nebo na city. Pobrečela jsem si hrdinkou na začátku a vůbec jak příběh postupoval cítila jsem vztek i hněv. Docela mě mrzelo,že je poslední v sérii, celá mě chytla. Moc pěkné příběhy.

05.04.2016 5 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Dalšì pěkná oddechovka. Romantika s trochou napětí. Anotace popletená, hlavní zápletka je o tom obtěžování a mstě, ten zbytek jen dokresluje celý příběh. Nikdy se nevyjadřuji k obálce a názvu a málokdy k překladu. Udělám vyjímku a oznamuji,že slovo Borec a oslovení Borče ve mě vyvolává představu chlapů poplácávajících se po zádech jako pochvalu za dobře odvedenou ,,práci" na ženě. :) Takže tento název fakt ne.

04.04.2016 5 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Hezká romantika s krimi zápletkou. Greyson byl úžasný a ten konec,tvrďák a tááák romantický. Tahle spisovatelka umí.

03.04.2016 5 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Pořád je to u mě za 5* i když to není úplně tak napínavé a krimi jako prvních 6-7 a už to není Buchanan. Ale takové samostatné romantické příběhy s napětím a jako takové je beru. Hezký byl i minipříběh o Anně,zato Ava byla rušivý element na zabití.

02.04.2016 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Vtipná,romantická a nějaká ta zápletka k tomu. Plný počet hvězdiček,protože jsem se bavila a romantický příběh hl.hrdinů byl hezky napsaný (jako vždy). Ale už to není to co před tím, je to víc romantika. Jo a co mi vadilo, na konci říká Sam Lyře ,,děvenko". Ono to hezké a hojně v knihách o skotech používané pojmenování DĚVČE se tu změnilo v něco co mi nesedělo.

01.04.2016 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Tak tihle dva byli super a to jejich rýpání :) bavila jsem se. Zápletka taky dobrá. Jen trochu rychlý konec :(

30.03.2016 5 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Na Noaha jsem se těšila a nezklamal. Pěkný příběh a navíc je to potomek Cola Cleyborna mého oblíbence ze série Cleyborn.

29.03.2016 5 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Pěkný příběh,Dylan a Kate se k sobě hodili. Líbila se mi přezdívka jakou jí dal. A opět nečekané rozuzlení.

28.03.2016 5 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Nemůžu jinak než se opakovat. Pěkná kniha,hezky se mi četla a tentokrát jsem neuhodla motiv pachatele,další plus :)

27.03.2016 5 z 5

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Nááádhera, John Paul drsňák jak se patří a Avery taky bezva postava. Zatím se mi líbil nejvíc,jsem zvědavá na Noaha. Pro Cleyborny mám slabost :).

24.03.2016 5 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Opět pěkný detektivní a romantický příběh.

23.03.2016 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Knihy ze současnosti moc nemusím,ale líbí se mi tato autorka a tak jsem jsem to zkusila. Nelituju,fakt pěkný. Narazila jsem na známá jména a prošla si obsah celé série a nevím jestli to byl záměr,ale líbí se mi,že se objevují jména úžasných a čestných skotských horalů a Cleybornů. Příjde mi pěkné,že to působí jako když je to o jejích potomcích.

22.03.2016 5 z 5

Vždy přijde jaro Vždy přijde jaro Julie Garwood

Na Cola jsem se moc těšila a nezklamal. Po prvním díle je tento nejlepší z těch ostatních. Nádhera a krásné a trochu dojemné zakončení celé série.

21.03.2016 5 z 5

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Tak tenhle díl mě nebral,Adam mi nevadil, zato Geneviev jsem nepřišla na chuť celou knihu. Za mě zatím nejslabší. Těším se na mého oblíbence Cola a doufám,že nebudu zklamaná jako tady u tohoto příběhu.

19.03.2016 3 z 5

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Tak autorka se zřejmě rozhodla bratry pouze oženit s malým dobrodružstvím a napsala krátké oddechové romantické příběhy. Proto byl první díl tak obsáhlý. Nicméně jsou hezké a nenáročné. Což mi občas vyhovuje.

18.03.2016 4 z 5

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Tak nějak nevím,nejvíc se mi líbil začatek kde byli všichni pohromadě Claybornovi a Harrison. Pak už to byla jen taková rychlovka,jednohubka. Spoustu věcí nacpaných do málo stránek. Tím nechci říct,že to bylo špatný,je to pěkná romantická oddechovka. Jen bych snesla více stran.

18.03.2016 4 z 5