havrmoni havrmoni komentáře u knih

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Po prvním ucházejícím díle a po horším druhém jsem si nedělala iluze a smířila se s tím,že dobrý,ale víckrát ne. Jenže tento díl mě chytil hned prvním slovem a pustil až posledním. Přála jsem si víc stránek, tolik se mi to líbilo. Naprosto úžasné.

25.02.2016 5 z 5

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

Předchozí díl byl lepší,budu opakovat co už jsem četla někde pode mnou. Prudence byla naivní husička a ani já jí nemohla přijít na chuť. Pak na jednou ,,prozřela" a zatočila s příbuznými a vévodu ani nenechala promluvit,jak byla najednou taková radikální.Tři hvězdičky za vévodu. Doufám,že další díl bude lepší.

24.02.2016 3 z 5

… a pak ji políbil … a pak ji políbil Laura Lee Guhrke

První víc jak polovinou knihy jsem se doslova prokousávala. Emma mi byla sympatická,ale každou chvíly jsem s ní chtěla zatřást a vyklepat z ní samu sebe. Což nakonec Harry udělal a pak už to bylo nádherné počtení. Můj dojem,že se na ní podepsal otec a teta z ní vychovala starou pannu už za mlada,byl nakonec správný.

24.02.2016 4 z 5

Radostná událost: Osudové sblížení / Milenka snů / Táta rošťák Radostná událost: Osudové sblížení / Milenka snů / Táta rošťák Linda S. Howington

Souhlasím nebyly špatné,ale od Howard byla nejlepší.

23.02.2016 4 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Krásné, romantické,vtipné prostě nádhera. Od Annabelle mám,ale pořád odstup. Jsem na tom stejně jako Westcliff,vezmu jí na milost až na konci a to i po několikátém přečtení. Beru na vědomí aristokratické namyšlené chování,snažím se o nadhled a peru se s tím v každé romanci,ale je mi velmi nesympatické :)

13.02.2016 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Nádhera na nic víc se nezmůžu, čtu jí potřetí jako i ostatní. Jsem závislák,jak začne zima a hnusný počasí krátím si čekání na jaro knihami od této autorky.

12.02.2016 5 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Gayle Callen

Příjemné čtení,vtipné dialogy a pěkná romantika. Už se těším na další. Je to volné navázání na Skandální syny, o jejich ženských příbuzných.

01.02.2016 5 z 5

Dáma v ohrožení Dáma v ohrožení Jo Beverley

Námět zajímavý,ta romantika setkání po letech apod.taky,ale první půlka moc pomalá a taková rozvláčná. Hrdinka mi přišla jako,že neví co je zač. Ctnostná zamilovaná husička nebo silná inteligentní žena,nemohla jsem jí přijít na chuť. Druhá půlka lepší a jsou tam Rebelové. Souhlasím,že o 100 stran méně a bylo by to svižnější a dala bych 5*. Za mě nejhorší z celé série.

31.01.2016 3 z 5

Milenci a dámy Milenci a dámy Jo Beverley

První povídku jsem spíš protrpěla,zato tu druhou jsem si užila. Vtipná,měla větší spád a to pošťuchování a následné jiskření bylo hezky napsané i bez erotických scén,kterým se nebráním,ale tady by asi nebyli úplně na místě.

30.01.2016 4 z 5

Búrlivé vyznanie Búrlivé vyznanie Johanna Lindsey

Ano, souhlasím s koment.pode mnou. Jsem nadšenec těhle rodinných ság včetně této a tady se dovíme o starých známých. Holčičky byli zajímavé a ani jako slečny nejsou tuctové. Příběh pěkný a dobrodružno-romantický. Těším se na knihu o Jack,jelikož je tu nastíněno pokračování i potenc.partner pro ni.

29.01.2016 5 z 5

Pán z Vysočiny Pán z Vysočiny Hannah Howell

Mě se líbí všechny a tahle byla taky pěkná a dočkala jsem se vysvětlení o Brianovi. Těším se na Harcoutra a Calluma,jsou totiž ještě dva díly,ale Oldag připravuje tři nové zatím bez nich a na přeskáčku.Tak se budu těšit na další.

28.01.2016 5 z 5

Divoch z Vysočiny Divoch z Vysočiny Hannah Howell

Vždy když výjde nová kniha,tak čtu znova celé série,mám Howell opravdu ráda. Je to pro mě relax pro zimní večery. V tomto a předchozím příběhu je znát kolik času uplynulo od prvního dílu Osud z Vysočiny, o babičce a dědovi těchto dvojčat. Mluví o 80ti letém Balfourovi a 70ti leté Maldii a já je mám pořád za ty mladé z toho příběhu.

24.01.2016 5 z 5

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Moc pěkná a přiznávám,že mě rovněž zaujal skot Bretton. Líbil by se mi jeho příběh.

08.01.2016 5 z 5

Srdce z Vysočiny Srdce z Vysočiny Hannah Howell

Budu se opakovat,ale nádhera. Od Howell jiné neznám. Vtipné ,dobrodružné a romantika ve středověkém Skotsku co víc si přát. Oddychová četba. Vlastně se každou zimu vracím k osvědčeným knihám a autorkám. Kupodivu se mi pořád líbí.

06.01.2016 5 z 5

Ukrytá vášeň Ukrytá vášeň Hannah Howell

Četla jsem ji po třetí a je pořád úžasná. Knihy od téhle spisovatelky miluju.

05.01.2016 5 z 5

Sázka na věno Sázka na věno Jo Beverley

Moc pěkné. David se mi líbil už v díle o jeho sestře a nezklamal. A hrdinka přesně pro něj,správné děvče.
V poznámkách autorky byla zmíňka o knize Ďáblova milenka,která je o Vanovi a Marii. Doufám,že brzy výjde i u nás,myslela jsem,že se jejich příběh vypráví v pozadí jiných jako tomu bylo u Hala a Blanche.

04.01.2016 5 z 5

Rebelův návrat Rebelův návrat Jo Beverley

Líbilo se mi to moc. Hezky popsaná rodící se láska ,dostávají se do situací,ve kterých poznávají,že se o sebe můžou opřít. Padouch je jasný nám nezúčastněným,ale v jejich situaci,bych hledala taky jinde. Jancy je sympatická a jelikož jí bylo jen 17 a byla sama,nemocná a zmatená, musela se rozhodnout co dál. To,že lhala Simonovi jí trápilo a nebylo to tak hrozné tajemství,prostě ho nechtěla ztratit a ublížit mu.

02.01.2016 5 z 5

Hvězdička Hvězdička Jo Beverley

Líbilo se mi to,jen jsem v hl.hrdince pořád viděla Hvězdičku. Až když poznala sama sebe a přiznala si co a jak, byla sympatická. Příběh napínavý až do konce a příběh Dese a Henryho na pozadí byl ,slovy autorky,fascinující.

31.12.2015 4 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Moc pěkné, jen s hrdinkou bych občas zaklepala. Jinak od této autorky jsou všechny knihy úžasné.

25.12.2015 5 z 5

Zvraty osudu Zvraty osudu Sabrina Jeffries

Od začátku samá akce. Moc pěkné i když pro mě pořád nej dvojka.

21.12.2015 5 z 5