havrmoni havrmoni komentáře u knih

Utajený vévoda Utajený vévoda Jo Beverley

Hezký příběh. Věděla jsem,že tato trojice ( Robin,Christian a Thorn)zapadne k Mallorenům. Kapitán Růže- vévoda i Bella byli vtipní a moc se mi líbili.

25.11.2015 5 z 5

Tajný sňatek Tajný sňatek Jo Beverley

Příběh byl hezký i když lhaní a nedorozumění moc nemusím. Pak je to právě moc o myšlenkách a úvahách,mám nemám,co když atd. Což byl tenhle případ. Christian byl docela bezva, Cara taky,až na konci bych s ní nejraději zatřásla,byla najednou jak vyměněná. Minulý se mi líbil víc.

23.11.2015 4 z 5

Tajemství dámy Tajemství dámy Jo Beverley

Dobrý,Robin a jeho kamarádi vypadají jako fajn postavy. Už se těším na ostatní. Petra taky šla, jen ke konci zbytečně natahovaný. O pár stran míň a byla by to pecka, jinak 5* zaslouženě.

22.11.2015 5 z 5

Nevhodný nápadník Nevhodný nápadník Jo Beverley

Damaris, co o ní říct. Chudá v ústraní,vychovávaná zlostnou matkou. Bohatství jí změnilo v takové sobecké dítě,mám peníze ,tak dostanu co chci. Nebyla špatná,ale přišlo mi,že se občas neohlížela na ty okolo. Kdyby jí Fitzroger nemiloval,dopadla by stejně trapně jako na konci předchozího dílu s Ashrem. Příběh pěkný a Mallorenovi miluju i když jsou už od 6 dílu jen vedlejší postavy.

21.11.2015 4 z 5

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Jo Beverley

Nádhera,za mě nejhezčí ze zatím přečtených Mallorenů. Ashart je Beyův bratranec se vším všudy,podobnost nezapřou. Moc se mi líbil vztah Ashe a Genevi,flirtování,laškování a postupné odhalování svých osobností. Žádná přehnaná a přestíraná ostýchavost,vše na rovinu a jasně. Geneva byla příjemná postava a skvěle Ashe doplňovala. Nevím proč je málo takto skvělých žen v knihách. Většinou jsou vykreslené jako naivní husičky či fňukny nebo přehnaně paličaté,které dřív mluví než myslí.

20.11.2015 5 z 5

Černý markýz Černý markýz Jo Beverley

Beye jsem si oblíbila hned v prvním díle. Bohužel tady to mě spíš přišlo jako více o Dianě než o něm. Ona byla fajn,ale moc tlačila na pilu. Hrozně rychle změnila své rozhodnutí o samostatnosti,čekala bych pozvolnější rozhodování a méně jejich myšlenek,zato více Beye. Nicméně 5* si zaslouží.

19.11.2015 5 z 5

Hříšná dáma Hříšná dáma Jo Beverley

Moc pěkný příběh. Oba se mi líbili a bavila jsem se.

17.11.2015 5 z 5

Pokušení Pokušení Jo Beverley

3* jen za Bryghta a jeho rodinu. Porcie byla prudká a odvážná,ale nesnesitelně tvrdohlavá a neústupná. Věčně rozčílená a taky jsem nechápala proč jí chce,chvílemi byla nesnesitelná, pořád mlela dokola to svoje,neustále odněkud utíkala,bez rozmyslu střílela. Abych se přiznala hl.hrdinka mi zkazila celý, jinak pěkný příběh.Dočetla jsem jen,abych věděla jak to dopadne.

16.11.2015 3 z 5

Báječná Clio Báječná Clio Jill Barnett

5* dávám za to jak jsem se nasmála. Smála jsem se až jsem brečela při popisu jejího zpěvu a pak když Buch a Žuch cvičili. Jinak hl.hrdinka mě moc nenadchla,naivní divoška až na ten konec,tam se mi líbila.

13.11.2015 5 z 5

Večerní skandál Večerní skandál Loretta Chase

Opět se budu opakovat,ale jinak se nedá. Pěkná a vtipná a totálně relaxační.
Škoda, že není víc dílů. Z pěti vydají dva poslední,nechápu. :(

12.11.2015 5 z 5

Nepokoušej mě Nepokoušej mě Loretta Chase

Budu se opakovat,ale nedá mi to. Opravdu jsem nadšená,pro mě úžasná odpočinková četba a vtipná. Což je u mě co říct,u spousty knih čtu komentáře o vtipných dialozích a já tam nic vtipného nenajdu. V této sérii jsem je našla,ne že bych se u toho smála,ale je to takové rošťácké laškovné pošťuchování.

11.11.2015 5 z 5

Skandální chování Skandální chování Loretta Chase

Nemůžu jinak než 5*. Vtipný a to jiskření a vášeň mezi nima. Úžasný.

10.11.2015 5 z 5

Tak se dáma nechová Tak se dáma nechová Loretta Chase

Ano, ano a ještě jednou ano, to je to co chci od tohoto žánru. Romantika, vtipné situace a dialogy,žádné hluché sáhodlouhé čtení myšlenek o ničem,žádné dlouhé předstírání a lhaní. Opravdu moc hezké.

09.11.2015 5 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

První díl se mi líbil víc. Souhlasím,že mít o 150 stran míň,bylo by to pěkné. Hrdinka by neměla čas řešit blbiny na tolika stránkách a hlavně mě rozčilovat. Moc ráda bych si přečetla o Julii. Mám dojem,že by se mohla dát dohromady se Simonem, ten mě zaujal.

08.11.2015 4 z 5

Hříchy darebáka Hříchy darebáka Anna Randol

První díl se mi líbil o mnoho víc, tomuto jsem dala 4* jen proto,že se mi líbilo to prostředí, hl.hrdina a Ian. Toho jsem si oblíbila už v minulém díle a doufám,že si brzy přečtu jeho příběh.

06.11.2015 4 z 5

Panenské hříchy Panenské hříchy Anna Randol

Jsem ráda,že jsem se první knihou od této autorky nedala odradit. Tahle byla skvělá.

04.11.2015 5 z 5

Tajemství polibku Tajemství polibku Anna Randol

Tak nějak nevím. Násilí jsem čekala,ale zároveň jsem ,,něco" očekávala i od hrdinky jakožto špiónky. Byla takový naivní,rádoby špión . Nemůžu popřít její statečnost,spíš jsem se nevyznala v jejich zásadách a taky mě rozčilovala a chvílemi mi přišla i nesympatická. Začátek mě moc nebavil až od půlky to šlo a pak moc akcí najednou na posledních stránkách a rychlý konec. Zkusím ještě další,ale po téhle nebudu radši nic očekávat.

03.11.2015 3 z 5

Jako nahá Jako nahá Kristina Cook

Moc hezká,ale příběh je to druhý. Takže některé věci jsem bohužel už věděla,protože čtu popořadě tak jak jsou označené. A docela mě to mrzelo. Jinak 5*zaslouženě.

02.11.2015 5 z 5

Prokletí osudem Prokletí osudem Kristina Cook

Oba dělali chyby a ze strachu dělaly špatná rozhodnutí. Nevím mám pocit,že každý se držel svého ,,prokletí" moc dlouho. A ona se chovala (i když chápu proč) někdy moc upjatě,společensky akurátně a nebo jako malé dítě. Po přečtení všech dílů musím tady dopsat,že tenhle díl je poslední. Ten poslední je o Colinovi a Jane je tam svobodná a mají ještě otce.

01.11.2015 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kristina Cook

Moc pěkná romantika,místy vtipná. Vztah hl.hrdinů se mi moc líbil. Nevím proč se tahle jmenuje nespoutaná,protože to slovo je vyryto na prsten hl.hrdinky až ve třetím díle.

01.11.2015 5 z 5