havrmoni havrmoni komentáře u knih

Paní z Růžového útesu Paní z Růžového útesu Rexanne Becnel

Tak jsem se dočkala třetí díl byl podle mého gusta. Nejhezčí na konec.

31.10.2015 5 z 5

Rytíř z Růžového útesu Rytíř z Růžového útesu Rexanne Becnel

Dala jsem 4*,ale spíš za druhou půlku. Ta první byla jak opakování z předešleho dílu. Věznitel a vězeň/kyně, možná kdyby byla kratší byla by svižnější a neměla by hluchá místa. To samé mi vadilo v prvním díle.

30.10.2015 4 z 5

Nevěsta z Růžového útesu Nevěsta z Růžového útesu Rexanne Becnel

Moc jsem se těšila na tenhle příběh ze středověku( upřednostňuju je),ne že by zklamal bylo to moc pěkné,ale zbytečně dlouhé a prostředek byl takový hluchý. Ale 4* zasloužené.

29.10.2015 4 z 5

Nepřístupná dáma Nepřístupná dáma Rexanne Becnel

Pěkný příběh nakonec,ale nebyl nejhezčí. Po přečtení všech to opravdu byl ten třetí.

28.10.2015 5 z 5

Svůdná dáma Svůdná dáma Rexanne Becnel

Zatím nejhezčí ze série. Uvidíme jaký bude poslední díl.

27.10.2015 5 z 5

Nezkrotná dáma Nezkrotná dáma Rexanne Becnel

Líbila se mi míň než první díl. Příběh nebyl špatný,ale hl.hrdinka mě nenadchla a jejì jednání mi zkazilo prožitek z knihy. Ona nebyla špatná, podle jejích ,,myšlenek",ale chovala se a mluvila úplně jinak.

27.10.2015 4 z 5

Dobře vychovaná dáma Dobře vychovaná dáma Rexanne Becnel

Velmi hezký příběh,ale nevěděla jsem si rady s Olivií. Příliš rychle mluvila než přemýšlela,ale její rozhodná povaha mě v určitých situacích potěšila. Nevill byl zlatíčko.

26.10.2015 5 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Tyhle knihy o středověku mě baví víc než jiné romance. Romantika je tu nepřeslazená a slovník i chování trochu drsné. Jenže to k té době patří. U tohoto příběhu jsem měla slzy v očích nad dětstvím Lindy a vztek na babu. Bohužel jsem se čas od času rozčilovala nad hl.hrdinkou,že ač je ,,od rány" nechává se sebou orat a postaví se až na konci.
Axton je muž své doby,rytíř , kdo je zvyklý na romantické gentlemany z 18 stol.,tak u něj nic takového nenajde.

25.10.2015 5 z 5

Něžné intriky Něžné intriky Rexanne Becnel

Tak oproti ostatním co už jsem přečetla,tahla zaostává. U hlav.hrdinky mi vadila nestálost povahy. Jakoby autorka sama nevěděla jestli bude silnou,ale ne moc paličatou(což by bylo +) nebo naivní plačící husičkou,která bohužel převažovala. Tak jsem ji viděla já,ale jiným může býti sympatická.

25.10.2015 4 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Rexanne Becnel

Krásná,sladká,romantická,relaxační a prostě úžasná.

24.10.2015 5 z 5

Půlnoční holubice Půlnoční holubice Rexanne Becnel

Další hezká oddechovka. Jen si u takovýchto moc neoddechuju. Zmítají se mnou emoce jako je vztek,protože se moc povahově neliším od těchto hrdinek a vadí mi to, jak se k ženám chovali a co si o nich myslela společnost. Snažím se o nadhled,ale občas to nejde. Autorů knih,u kterých se nechám takto strhnout dějem a chápu hrdinku je málo. Většinou mám blíž k muž. postavám. Tato si 5* zaslouží :)

22.10.2015 5 z 5

Pro krásné oči Pro krásné oči Rexanne Becnel

To bylo tak sladký a romanticky krásný. Kvůly tomu to čtu,nepřemýšlím jen relaxuju.

21.10.2015 5 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Nádhera,mám ráda tyhle ze středověku. Tohle mi připomnělo mé oblíbené Howell a Drake. Jdu do dalších knih.

21.10.2015 5 z 5

Zlá kouzla Zlá kouzla Jayel Wylie

Pro mě byla tahle část nejhezčí. Moc pěkné čtení na jede zátah.

20.10.2015 5 z 5

Znovu a znovu Znovu a znovu Susan Johnson

Věděla jsem,že jdu do více erotiky než do romantiky,ale oba hrdinové byli tak paličatí,že mě to moc nebavilo. Svoji povahou kazili i tu trochu romantiky co tam byla a erotiku tím pádem taky.

20.10.2015 3 z 5

Prostopášník Prostopášník Liz Carlyle

Tak to nejlepší nakonec. Poslední kniha od této autorky přečtena a musím přiznat,že asi nejhezčí. Trošku se tu vyskytl i můj oblíbený Kembl,co víc si přát. Možná samostatnou knihu jen o Kemblovi,to bych brala.

19.10.2015 5 z 5

Příliš svůdná vdova Příliš svůdná vdova Liz Carlyle

Pěkný temný příběh,jak je u téhle autorky zvykem. Zjistila jsem,že podvědomě čekám na mé oblíbené postavy,pana Kembla a Maxe. A Kembla jsem si užila hojně :).

17.10.2015 5 z 5

Dámě nikdy nelži Dámě nikdy nelži Liz Carlyle

Musím souhlasit s koment. pode mnou. Taky mě začátek nebavil a taky mi byla Xanthia chvílemi nesympatická. Potom už to šlo,celkově hezký příběh. Opět musím připomenout mé dvě oblíbené postavy Maxe a Kembla,ten mě fakt baví. Líbí se mi,jak probíhají skoro všemi sériemi .

15.10.2015 4 z 5

Tajné touhy Tajné touhy Liz Carlyle

Moc hezké,místy i vtipné což u této autorky moc nebývá. Frederika byla opět postava, do které autorka vtiskla vše co se děje těhotným. Prostě mám pocit,že zase jako u národností tak teď u těhotenství ,ženy vykresluje tak,aby nebylo pochyb o tom kdo jsou a v jakém stavu. Jinak,ale opravdu pěkné čtení.

14.10.2015 5 z 5

Nepravý gentleman Nepravý gentleman Liz Carlyle

Nádhera, Max se mi líbil už v jiných dílech a nezklamala jsem se. A Catherine byla úžasná,žádná přehnaně ufňukaná,vzteklá nebo tvrdohlavá ,ale konečně normální ženská. K tomu trocha napětí a erotiky a máte hezkou knihu k relaxaci.

13.10.2015 5 z 5